۳ مامور پلیس در درگیری با یک فرد مسلح در نارمک تهران کشته شدند

العربیه: مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که در جریان درگیری نیروهای پلیس با یک فرد مسلح در منطقه نارمک تهران 3 مامور انتظامی کشته شدند.

پلیس تهران، دوشنبه 31 اردیبهشت در توضیح این حادثه گفت: «در ساعت 22 شب گذشته واحد گشت کلانتری حین گشت زنی در یکی از میادین منطقه نارمک بود که به فردی حدودا 25 ساله مشکوک شده و دستور ایست را صادر کردند، اما این فرد به جای توقف پا به فرار گذاشت و سپس به سوی نیروهای انتظامی تیراندازی کرد.»

در ادامه این اطلاعیه آمده است که در جریان تبادل آتش بین فرد مسلح و نیروهای امنیتی سه نفر از مأموران پلیس پیشگیری تهران بزرگ کشته شدند.

خبرگزاری «ایسنا» با اشاره به کشته‌شدن عامل این حمله در تیراندازی متقابل گفت که هویت نیروهای امنیتی کشته شده «سروان مسعود کرمی»، «استوار احسان منشی زادگان» و «گروهبان یکم فرزاد روزبهانی» است.
+45
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  هیچکس از مردن اینها ناراحت نمیشه چون اینها یکسری قاتل جنایتکار وحشی هستند که استخدام شدند برای کشتن و زدن مردم ایران و هر روزه اینها دارن مردم ایران رو می زنند و میکشند حالا هم یکبار یه چند راس از آنها به هلاکت رسیدن . من شخصا فقط احترام میذارم به اون فرد مسلح که مردانه زده و خوب هم زده.
  24
  93
  دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  خاک بر سر بی لیاقتتون که از خودتون هم نمیتونید دفاع کنید اونوقت میخواید از مردم و کشور دفاع کنید. فقط بلدید به مردم بی دفاع شلیک کنید.
  8
  65
  ‌سه شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۱:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان

  روحشان شاد و خداوند به خانواده‌های آنها صبر و تحمل عطا فرماید
  62
  14
  ‌سه شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۱:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  ساتراپ11 - تهران، ایران

  paksan - ایران، ایران
  حتماً به روانپزشک مراجعه کنید!!
  43
  22
  ‌سه شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران
  روزی حجاج ابن یوسف از دنیا رفت.مردی به قصر او آمد و خواستار ملاقات با او شد.نگهبان به او گفت، "حجاج درگذشته است". مرد ساعتی بعد برگشت و درخواست را تکرار کرد. نگهبان به او گفت "به تو گفتم که، حجاج درگذشته است". مرد برای بار سوم بارگشت و درخواست را دوباره تکرار کرد.نگهبان به وی گفت, "نفهمیدی که بتو گفتم که حجاج مُرد"؟ مرد گفت, "می فهمم.اما از شنیدن این خبر لذت می برم". خبر مرگ حاکمان ظالم. ببین با مردم این مملکت چه کرده اید که از مرگ شما کمال لذت و مسرت را در سراسر گیتی دارند. ننگ و شرم تان باد.
  1
  19
  ‌سه شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.