پوتین به مخبر: برای نجات زندگی رئیسی تمام تلاش خود را کردیم

به گزارش ایسنا، ولادیمیر پوتین، در این ارتباط تلفنی که ظهر امروز صورت گرفت عمیق‌ترین تسلیت خود را نثار رهبر معظم انقلاب و همه مردم ایران کرد و خطاب به مخبر اظهارکرد: جنابعالی در جریان هستید که از روز گذشته تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا برای نجات زندگی ایشان کمک کنیم، اما متاسفانه فاجعه زودتر اتفاق افتاده بود.

پوتین تاکید کرد: من شخصا و از نزدیک آقای رئیسی را می‌شناختم و هم اکنون شخصا ایشان را از دست داده ام. بدون شک ایشان یک وطن دوست واقعی بود که کشورش را بسیار دوست می‌داشت و ما نیز یک دوست و متحد معتبر را از دست دادیم.

رئیس جمهور روسیه با اشاره به اینکه ایران از این روز‌های سخت نیز عبور خواهد کرد، بر ادامه راه رئیس جمهور شهید ایران در توسعه روابط فیمابین تاکید کرد.

محمد مخبر، معاون اول رئیس‌جمهور نیز در این ارتباط تلفنی ضمن تشکر از رئیس جمهور روسیه برای ابراز تسلیت، این کشور را شریک راهبردی ایران خواند و اظهار داشت: تدبیر جنابعالی و همکاری خیلی خوب رئیس جمهور فقید ما توانست بخش زیادی از معادلات قدرت را در دنیا تغییر داده و به یکجانبه گرایی پایان دهد.

مخبر تاکید کرد: موضع شما در مسائل بین المللی همیشه مورد احترام ما بوده و ان شاالله از این به بعد نیز با همکاری جدی و عمیق بین دو کشور، پیشرفت روزافزون تهران و مسکو را رقم خواهیم زد.

وی ادامه داد: دکتر رئیسی برای ما یک رئیس جمهور عادی نبود، بلکه شخصیتی مردم دوست و پرتلاش با توان تعامل بالای بین المللی بود و ما متاسفانه چنین شخصیت عزیزی را از دست دادیم و برای ما بسیار سخت است؛ اما خوشبختانه نظام اسلامی از چنان استحکامی برخوردار است که این روز‌های سخت را نیز پشت سر خواهد گذاشت.
+5
رأی دهید
-94

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۰
  GORG AMERICAN - واشنگتن دی سی، ایالات متحده امریکا

  بعدیش ترازا و بوریس و بقیه اوباش باشن بلند قهقه بزن
  5
  37
  دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  حتمآ منظور پوتین این بوده که رئیسی سگ دست آموز خوبی بود تو هم مثل اون باش
  2
  67
  دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  “ عمیق‌ترین تسلیت خود را نثار رهبر معظم انقلاب کرد" معمولا فحش خار و مادر رو نثار میکنن. رئیسی رهبر اینده مورد نظر پوتین بوده. این یعنی ممکنه پوتین هم سر خامنه ای رو زیر اب کنه
  2
  44
  دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  این پوتین بی شرف هم ترشی نخوره ، میتونه یه سایبری مفید ، حتی بهتر از چِلی خُلی و فاطی واسه رژیم باشه !
  3
  40
  دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Ginger - چگو، اسپانیا

  دست نشانده و مزدور خوبی و احمقی بودی که مدت ۴۶سال مردم ایران را کشتی و باعث شدی ما ثروت مردم ایران را خوب بچاپیم دیگه تاریخ مصرفت تمام شد و شهید شدی البته خامنه‌ای عراقی جاسوس هنوز است و راهت را ادامه می دهد از آنجاییکه تو از نسل ۵۰هزار مهاجر نجف عراق به ایران هستی ماموریت برای وطنت عراق را خوب انجام دادی و کشورت عراق از تو متشکر است بزودی قاتل زنجیره‌ای دیگری بجایت می گذاریم و زنت هم که برای سرویس دادن به عراقی ها در خانه عفاف استخدام می کنیم نگران نباش
  2
  42
  دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.