بشار اسد هم بیانیه تعلق جزایر سه‌گانه ایرانی به امارات را امضا کرد‍!

اعتماد آنلاین: سید حسین موسویان دیپلمات پیشین با انتشار پیامی در ایکس به بیانیه کشورهای عربی که در پایان اجلاس سران اتحادیه عرب در منامه بحرین قرائت شد اشاره کرد.

به گزارش خبرآنلاین سید حسین موسویان نوشت:

خبری عبرت آموز! بشار اسد همراه با سایر کشورهای عربی، بیانیه حمایت از تعلق جزایر سه گانه ایرانی به امارات را امضا کرد!
لازم به ذکر است که سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، بند مربوط به جزایر سه گانه ایرانی واقع در خلیج فارس مندرج در بیانیه سی و سومین نشست سران اتحادیه عرب در بحرین را غیرقابل قبول دانست و آن را محکوم کرد.

ناصر کنعانی پنجشنبه شب در یک موضع گیری رسانه ای در این ارتباط اظهار کرد: به دفعات تصریح و تأکید شده است که جزایر سه‌گانه‌ ایرانی ابوموسی، تنب بزرگ و تنب کوچک جزء لاینفک و ابدی سرزمینی جمهوری اسلامی ایران بوده و طرح اینگونه ادعاهای بی‌اساس در این بیانیه مردود است.

سخنگوی وزارت امور خارجه در عین حال از بندهای بیانیه پایانی در دفاع از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت جنایات جنگی رژیم صهیونیستی در نوار غزه استقبال کرد و بر لزوم انسجام و اتحاد بیشتر کشورهای اسلامی برای متوقف کردن جنایات جنگی رژیم صهیونیستی تاکید کرد .
+140
رأی دهید
-31

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  واقعا خاک بر سر رژیم خامنه ای و‌ نوچه هایش از جمله اراذل سایبری.از این خفت و شکست بدتر نداریم،گارانتی که اگر از فلسطینیها و اعضای حزب الله لبنان هم سوال کنند به نفع اعراب امارات رای میدهند.شکست و ذلت سیاسی از این بدتر نداریم.
  6
  242
  یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  کماندوی سبز - تهران، ایران

  عرزشی ها حالا ننه و ابجی هاتون رو بفرستین واسه پشت صحنه چون خودتون که واسه دفاع از حرمین هیچ غلطی نکردین که
  9
  218
  یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان

  عرب یه نوع بیماری است
  16
  173
  یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دلاور - استهکلم، سوئد

  بشار اسد عاقبت پی به این حقیقت برده است که نظام پست آخوندی ایران بزرگترین خیانتها و جنایت‌ها را در سوریه انجام داده و نمی تواند دوست مردم عرب باشد و این را هم فهمیده که خامنه ای جنایتکار هدفش رهبری مسلمانان جهان است به همین دلیل‌های بشار اسد هم امضا کرده که این سه جزایر به کشور امارات تعلق دارند تا خودش را از جمهوری اسلامی ایران دور کند . بشار اسد مرد خوبی بود برای کشورش ولی آخوندهای ایران او را جنایتکار کردن و دستش را به خون هم وطنانش آلوده کردن.
  15
  146
  یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  بخور ببین چه مزه ای داره علیل مفعول و وقیح ، مار در آستین پرورش دادن نتیجه اش بهتر از این نمیشه ! مرحوم کوسه لعنت الله علیه ، خامه ..نی رو که یک کرم خاکی بود رو در آستین پرورش داد تا اون کرم شد یک افعی و سر خودش رو کرد زیر آب ! این تجربه بزرگی بود واسه افعی مفعول که به عرب جماعت اعتماد نکنه ، ولی بشمار چنان درش مالید که حال و هول سعید طوسی از یادش رفت !!
  5
  151
  یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۱:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  golden remix - استکهلم، سوئد

  بدون شک، رژیم ایران حامی حیاتی بشار اسد در طول جنگ داخلی سوریه بوده است و به دولت او کمک‌های نظامی، مالی و لوجستیکی قابل توجهی ارائه کرده است. اما همانطور که درگیری سوریه را ویران کرده و زیان و نابودی فراوانی را به همراه آورده است، ممکن است دینامیک‌ها تغییر کنند. با توجه به وضعیت نامطلوب در سوریه، ممکن است نیاز به جستجوی کمک و کمک از کشورهای خلیج فارس برای بازسازی و ترمیم سوریه پدید آید. عربستان سعودی، به عنوان یک بازیگر برجسته در منطقه، ممکن است با ارائه کمک و پشتیبانی به رژیم اسد، تأثیر بگیرد. این سناریو به واقعیت می‌پیوندد که چالشی برای تأثیر ایران در سوریه ایجاد می‌کند. اگر کشورهای خلیجی برای ارائه کمک و پشتیبانی از رژیم اسد وارد عمل شوند، ممکن است از این موقعیت برای کسب تأثیر سیاسی استفاده کنند و موقعیت ایران در کشور را ضعیف کنند. علاوه بر این، این می‌تواند ائتلاف‌ها و دینامیک‌های قدرت منطقه‌ای را بازشکل دهد و به طور پتانسیلی موقعیت ایران را در منطقه تخریب کند. پول بده سر سیبیل شاه ناقاره بزن
  5
  61
  یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۲:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران

  بشار باعث قتل بیش از ۵۰۰ هزار نفر از مردم سوریه شد ، و با کمک و مداخله روسیه و جمهوری نکبت اسلامی بر قرار ماند . حالا پشار اسد فهمیده که ج.ا در معادلات جهانی جایگاهی ندارد ، براحتی ج.ا را کنار گذاشت . ج.ا منفور ترین نظام منطقه و جهان است .
  8
  86
  یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۳:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Humpy - سیدنی، استرالیا

  کشور فلسطین هم که تاسیس بشه، اونها هم بلا فاصله همینکار رو میکنن. همین الان میگن ایران امنیت ما رو خراب کرده .
  2
  95
  یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۴:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  همه آن کشورها و یا گروههایی که خامنه ایی و‌دستگاه فاسدش ارتباط داشته و از ثروت غارت شده مردم ایران بهرمند بوده اند، عموما ماهیت ضد ایرانی داشته اند و به کرات این واقعیت به اثبات رسیده است، و البته جای شگفتی نیست چون خود جمهوری اسلامی‌ علیرغم سیطره‌ چهل و هفت ساله بر این سرزمین یکی از ضد ایرانی ترین دستگاههای تاریخ بوده است!
  3
  67
  یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۴:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  vg2000 - اسلو، نروژ

  فر دا میان میگن کار دشمن بوده شایع است و این فرقه کثیف هرچی که بگید برمیاد پول مردم ایرانو کجاها برده و خرج کرده لعنت بر هرچی آخوند
  1
  76
  یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۵:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  این بچه سوادش کجا بود ؟ باباش قبل از مردنش او را دست ایران سپرده بود . خودش میدونه آخوندا بهش میرسند و الان اوضاع ایران خرابه ، پس چه بهتر با برادران عربش باشد. فردا با اسرائیل هم کنار خواهد آمد
  1
  32
  یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  کور شود آنکس که نتواند دید - لندن، انگلستان

  متاسفانه هرچی به خورد ملت بدهند هضم میشه،بقای نظام آخوندی به پاس خدمات نیابتیهایش از جمله نظام بشار اسد است.
  1
  22
  یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  اینها چابهار را روز روشن دادن به هند که ادعای ارضی علیه ایران نداشت فقط تهدید کرده بود گاو و امام انت دیگر به ایران صادر نکنه حالا جزایر سه گانه که کلی صاحب براشون میدا شده.افغانستان هم روی استان خراسان ادعا داره.. در تعیین خط ورزی با افغانستان تو همین سایت یک سرباز افغانی حاضر نشد قبول کنه چند سانتی‌ متر پای دوربین نقشه برداری در خاک افغانستان بود حالا این صیغهزاده های نجف و سامرا و جبل امل خاک و ناموس و کشور را با هم می‌فروشند و اپوزرتسیون دلش را به پیشگویی بابا ونگا و رئیس قبیله ادم خورهای تانزانیا و مسیح صیغه نجات خوش کردن و ملت هم میگن نترسید نترسید ما هم باهم هستیم با زیر آبروی برداشته و پرچم رنگین کمان ای وا خواهر ها
  0
  11
  یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  جمهوری اسلامی حکایت فاحشه ای دارد که همه ازش کام‌ میگیرند ، روس ها ، چینی ها ، سوریه و فلسطین ، فرقی نمیکنه ، البته به روس ها و‌ چینی ها ها با تخفیف ویژه و به اعراب گاهی حتی مجانی ژتون‌میده ، این ارازل بیگانه از این خود فروش کریه تعریف زیاد می‌کنند ، اما هرگز عقدش نخواهند کرد ، بشار اسد در حال پذیرفته شدن به حهان عرب است و یک تف رو صورت اینها خواهد انداخت
  1
  13
  یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  َپارتیزان - سپیدار، ایران
  در آخر سر خاک بر سر ما، زنده باد دشمن ما.
  0
  8
  یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  این که خبر عجیبی نیست!!!!یه هفته مقرری شیخ حسن نصرالله هم اگر دیر بشه؛هم امضاء میکنه هم با 10تا هم انگشت میزنه .هیچوقت در طی این 14 قرن اعراب از پشتیبانی همدیگر در مقابله با ایرانیان دست نکشیدندمن نمیگم تاریخ میگه.
  0
  4
  یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.