تیم ملی تکواندو مردان ایران قهرمانی آسیا را کسب کرد

تیم ملی تکواندوی مردان ایران با سه طلا، دو نقره و دو برنز یک بار دیگر پس از هشت سال روی سکوی قهرمانی ایستاددویچه وله: مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا با قهرمانی تکواندوکاران ایران به پایان رسید. تیم مردان با سه طلا، دو نقره و دو برنز یک بار دیگر پس از هشت سال روی سکوی قهرمانی ایستاد و تیم زنان ایران نیز یک مدال نقره و یک برنز کسب کرد.

بیست و ششمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا که با حضور ۲۴۴ تکواندوکار از ۳۳ کشور به میزبانی ویتنام از روز ۱۶ ماه مه (۲۷ اردیبهشت)  تا شنبه ۲۹ اردیبهشت در جریان بود با قهرمانی تیم تکواندو مردان ایران به پایان رسید.

مهدی حاج‌موسایی در وزن منهای ۵۸ کیلوگرم، محمدحسین یزدانی در وزن منهای ۸۷ کیلوگرم و آرین سلیمی در وزن ۸۷+ کیلوگرم برای ایران مدال طلا کسب کردند.

علی خوش‌روش در وزن منهای ۸۰ کیلوگرم و مهران برخورداری در وزن منهای ۸۷ کیلوگرم صاحب مدال نقره شدند.

ابوالفضل زندی در وزن منهای ۵۸ و متین رضایی در وزن منهای ۶۳ کیلوگرم نیز برای تیم ملی تکواندو ایران مدال برنز به ارمغان آوردند.

همچنین در این رقابت‌ها و در بخش زنان، ملیکا میرحسینی در وزن منهای ۷۳ کیلوگرم و سعیده نصیری در وزن منهای ۴۶ کیلوگرم به ترتیب صاحب مدال‌های نقره و برنز شدند.

پرونده تیم ملی تکواندوی زنان در این دوره از مسابقات در حالی بسته شد که تیم ملی تکواندو زنان ایران در دوره گذشته با کسب سه مدال طلا، دو نقره و یک برنز برای نخستین بار قهرمان آسیا شده بود.

در این دوره از رقابت‌ها، تیم ملی تکواندو ایران با سه طلا، سه نقره و سه برنز به مقام اول رسید و پس از آن کره جنوبی، ازبکستان و عربستان به ترتیب دیگر مقام ها را کسب کردند.
+13
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان
  پرچم سبز و سفید و قرمز با ارم الله همیشه افراشته و بالاست
  11
  0
  یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان
  بچه‌ها متشکریم
  1
  7
  یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.