اکبر گنجی: فقط جاها تغییر کرده است: رضا به جای مسعود، یاسمین به جای مریم

اکبر گنجی در صفحه توئیتر خود نوشت:
*اعضای سازمان مجاهدین خلق تابع مطلق مسعود و مریم هستند و گویی آن دو خدای آنانند که برایش حاضر به انجام هرکاری- هر کاری- و به هر قیمتی هستند. اینک رضا و یاسمین در نزد سلطنت طلبان چنین جایگاهی دارند. این دو به خدای آنان تبدیل شده اند.

*مجاهدین خلق دارای توتالیترترین سازمان دنیا هستند و شما هیچ گاه از اعضای آن سرسوزنی انتقاد علیه مسعود و مریم نشنیده اید و نمی شنوید و حتی یک نفر نمی گوید مسعود کجاست؟ ارتش سایبری سازمان هم به شدت فعال است اما فحش های چاله میدانی نمی دهند.

*رضا و یاسمین فاقد سازمان و تشکیلاتِ مانند مجاهدین برای امروز و روز محتملی هستند که شیرازه از هم خواهد پاشید و داشتن سازمانی بسیار منضبط و آهنین برای آن شرایط بحرانی بسیار ضروری خواهد بود. اما پرستش گران این دو، یک ارتش سایبری هستند که شبانه روز در شبکه های اجتماعی به منتقدان بدترین فحش های ناموسی چاله میدانی را داده و می دهند. هتاکی های آنان اگر در جهان بی نظیر نباشد، کم نظیر است. رضا و یاسمین را باید از روی همین ارتش سایبری شان شناخت. این ارتش سایبری ظهور و تجلی شخصیت و باطن رضا و یاسمین و نور است. اگر چه زبان و شخصیت سلطنت طلبان همین است، اما یاسمین بود که با ساختن شعار «مرگ بر سه مفسدین....» این زبان را آشکار کرد و به جان همه رقبا و منتقدین و مخالفان انداخت.

*پرستش مطلق مسعود و مریم را در این فیلم ببینید، دقیقاً همین الگو در سلطنت طلبان جاری است و آنان واقعاً رضا و یاسمین و نور(ولیعهد) را می پرستند. اطاعت محض و پرستش مطلق، خود را در حملات ناموسی به مخالفان و منتقدان و رقبا نشان می دهد. اینها زن ستیزترین افراد هستند و تمامی هتاکی هایشان به شرمگاه زنان (مادر و خواهر و همسر و دخترانِ مخالفان و منتقدان و رقبا) معطوف است. رضا با یک زن شوهردار (مسیح علینژاد) ائتلاف سیاسی کرد و سپس از او جدا شد، مودبانه ترین فحشی که سلطنت طلبان به آن زن شوهردار می دهند، فاحشه است.

*اگر مسعود و مریم برای دست یابی به قدرت در دهه ۱۹۸۰ با صدام حسین علیه ایران وحدت کردند و در یک جبهه با عراق علیه ایران جنگیدند، مدتهاست رضا و یاسمین برای دست یابی به قدرت با اسرائیل علیه ایران وحدت کرده اند. تفاوت این است که این دو اهل رزم نیستند و اهل بزم هستند. رضا و یاسمین به اسرائیل به عنوان کشتی نجات و قدرت می نگرند که رضا و یاسمین و نور را پادشاه و شهبانو و ولیعهد کرده اند و می کنند.
رابطه مافیایی: مهدی ابریشمچی مجبور شد هم زنش را به مسعود رجوی هدیه کند و هم با شادی تمام برای این هدیه دست بزند
*رابطه اعضای سازمان مجاهدین خلق با مسعود رجوی و مریم رجوی مانند روابط سازمان های مافیایی است. همه چیز برای پدرخوانده است و باقی باید برده وار در خدمت ارباب باشند. برده مالک هیچ چیزی- از جمله همسرش- نیست.

*رجوی ها با یک ساختار تشکیلاتی چنان اعضای سازمان را شستشوی مغزی داده اند که آنان نه تنها شاهد این صحنه های باورنکردنی هستند، بلکه با اشتیاق تمام برای آن دست می زنند و شادی می کنند. آخر مسعود به ابریشمچی گفت من قصد دارم زنان را در سازمان بالا بکشم و تو زنت را طلاق بده تا من با او ازدواج کنم و به ریاست جمهوری مادام العمر منصوبش کنم. آیا این رخداد حتی برای یکی از اعضای سازمان یک پرسش ساده پیش آورد که شاید این عمل ناروا و ضد اخلاقی باشد؟ خیر. اگر هم برای افراد انگشت شماری پیش آورد، می بایست حتی در حافظه شان آن را به قتل می رساندند تا نابود شود.

*مسعود و مریم در فریب و خدعه چنان صاحب تجربه اند که در عرض یک دقیقه رضا و یاسمین را مانند شیر می بلعند. اما رضا و یاسمین هم صاحب تجربه هستند و رابطه ی ارباب و بنده را که مسعود و مریم در طول سالها و از طریق یک تشکیلات آهنین ایجاد کرده اند، بدون زحمت و تشکیلات محقق کرده اند.
*سلطنت طلبان دقیقاً دارای چنین رابطه ای با رضا و یاسمین هستند. پرسش: رضا و یاسمین اگر چه گفتار و رفتاری داشته باشند سلطنت طلبان از آنها خواهند بُرید و رهایشان خواهند کرد؟ هیچ. هر کاری این دو انجام دهند صد در صد درست است. به عنوان مثال، رجوی ها در تجاوز هشت ساله عراقِ صدام حسین به ایران، با دشمن متجاوز وحدت کردند و در کنار صدام با نظامیان ایران زمین جنگیدند و به گفته خودشان ۶۹ هزار نظامی ایران زمین را کُشتند. رضا و یاسمین هم با اسرائیل علیه ایران وحدت کرده اند و حتی رضا پهلوی نسل کشی ایرانی ها توسط اسرائیل و جشن گرفتن سالانه ی ایرانی کُشان را دو بار به اسرائیلی ها تبریک گفت. همانگونه که اعضای سازمان خیانت به وطن(ایران) در جنگ را پذیرفتند و سئوالی برایشان پیش نیامد، سلطنت طلبان هم همین عمل را از رضا و یاسمین پذیرفتند و در جبهه اسرائیل علیه ایران ایستادند.
+64
رأی دهید
-516

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  آخه این کوتوله نکبت و عامل سپاه که کسی پشیزی ارزش نه برای خودش و نه برای نظرات احمقانه اش قائل میشه ، آدمه که خبر ازش تو سایت میذارین ! اینهم یه پفیوز متوهم و دربدریه مثل رائفی و عباسی و دیگر متوهمین مزدور و بیسواد !
  61
  374
  جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دلاور - استهکلم، سوئد

  نظام آخوندی اکبر گنجی را آگاهانه به خارج از کشور تبعید کرد تا بر علیه آقای پهلوی هرچه در ذهن کثیفش دارد را بنویسد. شرم بر تو باد گنجی خائن!
  43
  339
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Ary@mard - ما لاگا، اسپانیا

  باز دوباره اکبر در خلا را باز کرد.🤢
  33
  276
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  این هرزه اسلامی که اکنون تو اب نمک سرویس اطلاعاتی در لندن است ؛ مدتی است که تلاش به ترور شخصیتی خانواده شاهزاده میکند . اولا رجوی و مریم لچک به مانند رژیم ؛ ریشه تروریستی ؛ اسلامی ؛ فرقه ای دارند و اتفاقا خارج از تضاد با رژیم که بر مبنای قدرت است ؛ هر دو ارتجایی هستند . خاندان پهلوی ؛ تحصیلکرده ؛ مدرن ؛ با فرهنگ و دمکرات هستند ؛ اینکه نظام اینده مشروطه و یا جمهوری دمکراتیک باشد ؛ بستگی به برداشت شخصی و قابل احترام است ؛ اما مقایسه با فرقه رجوی اوج گستاخی است
  29
  242
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Sam1977 - دمشق، سوریه

  Momijii - توکیو، ژاپن
  ببخشید تاریک بود ندیدند یک ....مثل شما نظر راجب دنیا میده، اخه .. تو برو مرده تو ژاپن بسوزون و خوشحال باش چرا اینقدر به خودت کردیت میدی تو اندازه ..هم نمیفهمی کی به تو این حس داده که سیاست مداری؟؟؟ البته میدونم ...اعظم hamid 411 پدر خواندت ،.... ها خواب ایران ببینید، منقرضتون میکنیم مثل ۴۵ سال گذشته
  237
  38
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Ginger - چگو، اسپانیا

  گنجی قاتل از آن جایی که ما در این مدت دیدیم خمینی و خامنه‌ای همان مسعود جون و زنهایشان نیز مریم جون بوده اند هر دو فرقه تشکیل داده اند هر دو فرقه اخوندیسم و مریم از کمر به پایین دکترا دارند و تز نوشته اند حرمسرای مسعود زنانه و حرمسرای آخوندها در حوزه‌های اسلامی باجناق ها و بچه های خانواده های فقیر هستند که بچه هایشان را برای مفعول شدن دست حوزه ها می دهند که تربیت اسلامی شده و آخرش جانی پدر سوخته و دزد و دروغ گو فارغ از تحصیل شده تحویل ایران می شوند پهلوی ها اصل قابل مقایسه با این دو فرقه ضاله روسری کوب به سر نیمی از مردم نیستند پس خودت را بیش از سوپاپ نکن
  21
  201
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۱:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  اتفاقا درست میفرمایید، همه چی کی جا به جا شده. شماها هم جاتون رو به گ... عوض کردین
  17
  166
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۱:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Butler - سیدنی، استرالیا

  گنجی بعد از چهل و پنج سال از پهلوی می‌ترسد این ترس هم ناشی از بالا گرفتن ایده مشروطه‌خواهی مبان نسل جدید می‌باشد تقلا و به‌‌خود پیچیدن کسانی مانند گنجی واقعاً مایه دلگرمی و امیدواری و همچنین نشانه‌ی گسترش این مطالبه در میان هم‌میهنان است این حملات را به فال نیک بگیرید
  21
  205
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۱:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  اکبر گنجی مزدور و دیوانه است.
  21
  210
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۲:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  جای تو هم با شریعتمداری شیره ایی عوض شده ، مواد اون تو ایران یکجوری پیدا میشه ولی تو جای دیگه میری ، میخوری ، میزنی ، میدی ، بالا هم میاری ولی پول حموم را از این شاهزاده و زنش میخوای . این روش را تصیح کن تا من نوشته هایت را بخوانم
  17
  177
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۲:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  باندو - نیوکاسل ، انگلستان

  نفوذی های این سایت هم دست به کار تخریب خاندان پهلوی از زبان انتر بنگی شدند.خجالت بکشید به هر مزدوری به بهانه آزادی بیان نباید اجازه اراجیف بافی بدهید. .
  18
  133
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۳:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا

  این مردک هر پونزده روز یکبار یه چک از ج ا میگیره با یک یادداشت « اکبر پونز، این چک مال دو هفته گذشته ست، بجنب بابا جان، از تو ماتحتت یه چیزی بکش بیرون و بریز تو اینترنت»!
  11
  129
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۳:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  Sam1977 - دمشق، سوریه
  اوشگول خان ، معلومه سوزشت شدید بوده که به هوار هوار افتادی !؟ الاغ جون مگر تو اون گوری که هستی یخ پیدا نمیشه !؟ فقط برو خدایی که وجود نداره رو شکر کن ، که قدرتها نمیخوان ، ارباب مفعولت و رژیم نابکار و کثافتش که تو هم یک میکروب ناچیزش هستی ساقط بشه ! و اِلا با سرنگونی ملاها تو هم از نون خوردن و هم از .... دادنت میوفتی !!
  30
  136
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۳:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک

  انگاری که بخوای پر طاووس رو با ....کرگدن مقایسه کنی، درست فرق بین یاسمین جون با این زنیکه کشتی‌گیر.
  20
  108
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۴:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  Sam1977 - دمشق، سوریه
  دم خروس زد بیرون همین که تو سایبری مزدور یک مرتبه جلو پریدی و از گنجی دفاع کردی معلومه سر هر دوتون تو کدوم آغله
  16
  114
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۴:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Ginger - چگو، اسپانیا

  راستش نظر اولم را بدون خواندن مطلب نوشتم ولی بعد از خواندن پی بردم که شکستن هاله نورانی اسلام در ایران انجام شده است مردم ایران با کمک فحش و ناسزا و افشاگری فساد و قتل‌های زنجیره‌ای حوزه های اسلامی بخوبی توانسته اند فرقه از خود متشکر حوزویان ولی خدا در روی زمین را به قعر زمین بکشانند این تابو شکنی بمدد اینترنت حسابی ارج و قرب یک مشت آخوند مذهبی بی سواد و پر مدعا مفت خور و جانی را خورد کرده بطوریکه کمر شأن شکسته و بزودی از پا در می آیند این گنجی احمق همه را مثل خودش فرض کرده و انتظار دارد با اینهمه کثافت و قتل و جنایت که آخوند در ایران زده مردم باز هم احترام به آخوند بگذارند زهی خیال باطل نه تنها آخوند بلکه اسلام و بقیه ادیان به واسطه ۴۶سال حکومت اسلامی در ایران زیر سوال و آزمون قرار گرفته اند و این تنها مردم ایران هستند که یوغ مذهب مذهب فروشان را از گردن برداشته و آن جماعت مذهبی انگل و جانی و فاسد را زیر پا له کرده اند تو گنجی هم نمی توانی مردم ایران را دو دسته کنی ۸۰میلیون ایرانی در یک روز بیرون بیایند ۱۰۰تک تیرانداز مزدور را از وسط نصف خواهند کرد
  15
  89
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۵:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  میلاد2020 - داخائو، آلمان

  اکبر گنجی تمام حقایق رو کوتاه و مفید اینجا گفته.. فقط ترول های این دو فرقه تهی از هرگونه استدلال و عقل ولی .... هستند...... می‌گیرند ولی شکر میکنیم که چه سازمان مزاحمین خلق و چه دو تا جوکر یاسی و رضی دماغ شرشون از سر ملت ایران کم شده.....اگر اینا سر کار بودن الان دیگه ایرانی وجود نداشت بلکه فقط ایرانستان داشتیم......این مزخرفاتی هم که این ترول‌ها اینجا با فحاشی و توهین مینویسند....
  122
  28
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  1:من نمی‌‌دانم وسط این بگیر و ببند و بکش چه هدفی دارد که گیر به خانوده پهلوی داده؟ همیشه فکر می‌‌کردم اصلاح طلب است در این میان عقیده ستون پنجم سپاه است.از طرف دیگر ابتذال اپوزیسون ما را نشان می‌‌دهد. این‌ها که انقلاب کردند. پهلوی را سرنگون پس دنبال چه هستند؟ ملا صادراتی آخوند‌ها ؟ که تنها هدف ایجاد یک اپوزیسیون در خارج کشور برای کنترل کردن است ؟ بیچره آن اپوزیسیون که امیدش اکبر پونز است. با کسی‌ که در اصل هدف او کودتاه خزنده سپاه بعد از شیخ علی‌ است. گری سیک محقق دمکرات امریکاهی معتقد که گنجی بهترین کارت دمکرات‌ها آمریکا است باید او غعار به آمریکا آورد و از او پشتیبانی کرد. این خود همه چیز را نمی‌‌گوید؟مستقیم در زندان به او ویزا آمریکا می‌‌دهند .حقوق‌ها ۵۰۰ هزار دلاری در سال. تا تبدیل به یک احمد چلبی ایرانی‌ کنند. زنده گنجی مفیدتر برا یهودی ستیز ها. لیبرال ها.حقوق بشری‌ها و دمکرات‌ها است. فکر می‌‌کنید.آخوند‌ها و سپاه چنین فرصت را از دست می‌‌داهند به همین راحتی؟ کسی‌ که معتقد بود .به زن بی‌ حجاب باید پونز به پیشانی چسباند. یک امریکا ستیز ولی‌ دلار آمریکا خوب است.
  13
  82
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  2:یک امریکا ستیز ولی‌ دلار آمریکا خوب است. و چه کسی‌ هورا می‌‌کشد ؟ مثل همیشه. تجزیه طلب دو آتشه. تا زنده بود. داماد تواب پهلوی ها. و روشنفکر مارکسیست. از روزی که خارج شد. فقط یک جمله ایران دارد کلنگی می‌‌شود. نباید آخوند‌ها سرنگون کرد.گنجی هنگام دریافت جایزه نیم میلیون دلار آشکار گفت. به سود ما نیست که جمهوری اسلامی سرنگون شود.حراف تر از این شما هیچ کجا پیدا نمی‌‌کنید. قادر است یک ساعت سخنرانی که چرا چای شیرین.شیرین است. توله آخوند.پاسدار که ژست ژورنالیست گرفته. بیچارگی ما در زمان قبل از ۵۷ در این بود.که هیچ کسی‌ به سخنان خمینی توجه نمی‌‌کرد که چه هدفی دارد. این الدنگ هنوز فکر می‌‌کند سال ۵۷ است. دو کیلومتر دری وری بنویسد به امید آنکه کسی‌ درک نکند هدف چیست؟ در کنار آن هرکسی را که مخالف تعصباتشان علیه یهودیان است، صهیونیست بخوانند .یزدان را تشکر که دشمن رضا پهلوی امثال گنجی هستند. می‌‌گویند انسان را که دوست دارید بشناسید .نگاه کنید دشمنش کیست. خیلی‌ دوست دارم ولی‌ موضع مجاهدین را بخوانم .
  14
  70
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  3: خیلی‌ دوست دارم ولی‌ موضع مجاهدین را بخوانم . به این می‌‌گویند چوب دو سر گو. دفاع از موضع گنجی یا طرف رضا پهلوی؟ من که به خاطر ۱۰ میلیون هم حاضر نیستم امروز یک مجاهد باشم. ولی‌ یک چیز را می‌‌بینم . ۵۷ تی شرف ندارد چون فقط در موضع مشترک هستند ضد پهلوی ولی‌ در اصل از هم دیگر متنفر هستند .دلیل بهتر از گنجی؟
  14
  59
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  همانطور که این قیاس غیر منطقی از طرف آقای گنجی را اصلا درک نمیکنم٬ دلیل این همه توهین و فحاشی را از همه طرفهای دعوا نیز درک نمیکنم! آیا واقعا امیدی به بهبود وضعیت هست با این مرتبه از فرهنگ و شعور اجتماعی!؟
  53
  15
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  rey kasravi - لندن ، انگلستان

  امثال گنجی و دوستانش عن قلاب کردند ،باعث شروع جنگ و کشتن هزاران جوون ایرانی و عدم ازدواج هزاران دختر دم بدبخت و مولد تنگ نظری و بیچارگی و عقده در بین مردم شدند ،تا اواخر ده شصت تیغ و چاقو ردی سر و صورت مردم بدبخت ایران می کشیدند و بعد رای میلیون ایرانی به خاتمی نامرد را گارانتی دوام حکومت آخوندی جلوه دادند و سو استفاده کردند . اون ور شاهزاده پهلوی ،آوایل بیست سالگی به خاطر عن قلاب بی خردی امثال گنجی آواره شدند، پدر ،خواهر ،برادر ،فامیل و دوست خود را به خاطر نبودن در وطن و حکومت تروریستی اخوندی سپاهی از دست دادند و بیشتر عمر خودشون و خانواده اشون در سایه ترور سپری شده و میشه ،و شاهزاده با تمام سختی ها و تلخی ها حدود نیم قرن دارا حرف از دموکراسی، حق انتخاب، حق رفراندوم برای کشور و مردم ایران می زنه ،اونوقت گنجی میاد به خودش اجازه میده همچین قیاس مسخره و بی ربطی را انجام بده ؟واقعا شرم بر تو که تربیت شده نظام خمینی و سپاه هستی
  8
  48
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  رفتار یک عنصر اطلاعاتی همیشه همینه. تحریب، تهمت، تخیل و بافتن داستانهایی که از مغز یک مریض جنسی بیرون میاد که وقتی قدرت نداره اینطوری مثل داستان گنجی میشه ولی اگر همین گنجی در زندان بعنوان یک مامور اطلاعاتی امنیتی که می خواد پرونده اش اعدام بگیره بود قطعا انواع اتهامات ساختگی جنسی و مالی و روابط در آن ساخته میشد تا یکی مثل صلواتی براش کار را تمام کنند. همین مهره سوخته و اخراج شده وزارت اطلاعات قبلا برای هاشمی رفینجنجاتی هم مجموعه ای از چرت و پرت ها و مقایسه ها رو به اسم اشباح … منتشر کرده بود. شناخت این افراد و نگاه به سابقه عملکرد و رفتارهای کثیف ضد اخلاقی عنصر صادراتی به ظاهر اخراجی از وزارت بدنام اطلاعات ولایت شیطان خیلی مهم هستش بخصوص وقتی بدونیم همین آدم در کنفرانس بن چطور به دنبال تطهیر مجاهیدین خلق و آشتی ملی بود و حالا شده راوی که میخواد با حملات به سیک حمله به هاشمی ترور شخصیت هم برای ادعای وجود هم برای خوش خدمتی به حکومت ولایت شیطان بکنه.
  8
  44
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  پاینده باد »دموکراسی ایرانی« که در آن همه ی »اعجوبه ها« و »چغولیسم فحاش و تهمت زن« از روی زمین محو و نابود می شوند. هیچ نیرویی در جهان تاب نبرد در مقابل »دموکراسی ایرانی« را نخواهد داشت. دموکراسی را در یابید تا رستگار شوید، گول نخورید
  4
  29
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش

  من دین و عقیده اکبر گنجی را مناسب توالت میدانم و بعنوان بک مسلمان باید در باغ وحش نگهداری شود ولی نمی‌توانم کتمان کنم که بسیار زیبا شاه اللهی ها را رسوا کرد. 🤣🤣🤣🤣🤣 فرقه پهلوی پرستان هیچ فرقی با خامنه ای پرستان و رجوی پرستان ندارد
  55
  16
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  golden remix - استکهلم، سوئد

  واقعاً جای تحسین داره که جناب گنجی همیشه نگران فروپاشی رژیم دیکتاتوری ناجمهوری اسلامی هستند، انگار که بدون این رژیم، ایران به آخر می‌رسه! یعنی چقدر نگرانیم که ممکنه یه روز از خواب بیدار شیم و ببینیم آزادی و دموکراسی تو کشور حاکم شده. چه کابوس وحشتناکی!.
  5
  26
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Farzad337 - تهران، ایران
  ای گنجی بیشعور، اونزمانها که ایران بودی و راه نو درمیاوردی و خاری تو چشم استبداد مذهبی بودی برات ارزش و احترام قائل بودم ولی توام نشون دادی که مثل باقی جماعت مذهبی و چوب عرب خورده، بسیار دگم اندیش و نفهم و الاغ تشریف داری. تموم اون آبرویی که با سالها زندان رفتن و کتک جاعش خوردن، بره هودت کسب کرده بودی، همه رو یکجا به باد دادی. آخه نفهم شاهزاده رضا پهلوی به مسعود رجوی گور به گور شده شبیهه یا اون امام بیشعور و بی ناموس قرون وسطاییت که حـ... ای مثل خرخالی رو حاکم شرع این ملت کرده بود. حقا که خیلی بیشعوری و مثل باقی مذهبیا، بسیار نفهم و کور و نابینا !
  6
  15
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  1-...:وقتی که وجدان نم بکشد، تشابه ها هم نامتعارف می شوند.بنابراین اسباب خنده مشو! مجاهدین خلق الگوی دگماتیسم،خودرایی،سلطه گری واستبداد فکری تاریخ ایران هستند، واین تشابه شما درتضاد باعقل سلیم است.ایرج میرزا اینطور می گوید،..: شکر مازندران و شکر هندوستان، هردو شیرینند اما این کجا و آن کجا/ دختر دروازه غار و دختر دریا کنار- هردو عریانند اما این کجا و آن کجا/ بند تنبان فاطی و کرست زی زی خانوم، هردو چسبانند اما این کجا و آن کجا. .
  5
  18
  یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۶:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۲- بوسه های دلبر و نقل و نبات و با قلوا، هردو شیرینند اما این کجا و آن کجا. میترا با روژ لب، مش حسن با ماله اش، هردو میمالند اما این کجا و آن کجا. / دانه فلفل سیاه و خال مه رویان سیاه، هردو جانسوزند اما این کجا وآن کجا./ چکمه خانم شهین و چکمه شمر لعین،- هردو از چرمند اما این کجا و آن کجا . بچه در قنداق و آخوند در وطن / هردو می رینند اما این کجا و آن کج.
  4
  19
  یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۶:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  گنجی در اینجا و پیرزن در سوئد هر دو خائن اند، اما این کجا و آن کجا!
  11
  9
  یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  ” جواب ابلهان خاموشی است “
  3
  11
  یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  آقای گنجی:با این روش پاچه گیری ات به کجا میخواهی صعود بکنی؟ نان پاچه گیران را آجرنکن. ایرج میرزا می گوید:دانه فلفل سیاه و خال مه رویان سیاه-- . هر دو فرقه پاچه گیرند،اما این کجا و آن کجا/ . تیغ شاه جلاد و تیغ آخوند کجست و ابروی دلدار کج... هر دو خون ریزند، اما این کجا و آن کجا/. فرقه ای شیخی در حال غسل وفرقه ای شاهی در توی حوض--. هر دوعریانند، اما این کجا و آن کجا./ شاه مزدور،معشوق عباس وداود وشیخ جلاد معشوق یزید.--هر دوافسونند اما این کجاو آن کجا./ دوخت دامن یاسی و صورت مری پیر...هر دو چین چینند اما این کجا و آن کجا.
  3
  13
  یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  شما خودت میدانی با خودت چند چند هستی؟؟؟؟این چاپلوسی خانواده آخوند پرور دیگر چی بود.یعنی شما میگویی شخصی که میگوید اگر آینده ایران اسلام ستیز است بهتر است جمهوری اسلامی باشد .این شخضچص را نمیتوان با رجوی در یک سطح دانست؟؟؟؟،😂😂😂فکر کنم شما این کامنت را که گذاشتی سرحال نبودی.خانم‌محترم رضا پهلوی عامل جمهوری اسلامی است.این حتی از مجاهدین هم بدتر است
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  آقای راستگو:شما برای چندمین باربیراهه می زنید وجواب کامنتی را که از رده تقریباً خارج شده با زبان بد می دهید!انتظار نداشته باشید که بنده چون شما بنویسم.بنده شعری را با کمی تغییرات که جنبه طنزی داشته دراینجا نوشته ام.جهت یادآوری بنویسم.دراین اواخریوکی با سانسورهای بی مورد ابتدایی ترین واژه ها را حذف میکند.یعنی اگربنویسید فلانی صهیونیست است پاکش میکند.درنهایت بهتراست شما سنجیده تر منتقد باشید،وقصد ندارم جوابتان را بازبان خودتان بدهم.چونکه برای بددهنی همیشه وقت هست.
  0
  0
  جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  من اولین بار است که درباره مطلب شما جواب می‌نویسم و مطلب شما چاپلوسی خاندان پهلوی و چماقداران شاه اللهی بود و کار زشت و بی کلاسی بود.خوشتان بیاید یا نه.توهین در آن نبود و شما با خودت چند چندی توهین نیست قاطی کردی.یک سری موارد هست که نزدیکی شما را با آخوند نشان میدهد
  0
  0
  جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  بنده بارها درهمین جا گفته ام که آسیب دیده رژیم دیکتاتوری شاه وخمینی هستم.یعنی دست هردوتا آلوده به خون عزیزان بنده هست.بنابراین این اتیکت ها به بنده نمی چسبد.جهت اطلاع شما دیرازراه رسیده وزودبازجو برای چندمین بار باید بگویم که:بنده درتقابل با شاه الهی ها، دست تک تک حزب الهی های جانی را میبوسم ویک تارگندیده اوباشان خمینی را به تمام شاه الهی های پاچه بگیر عوض نمی کنم.شاه الهی هنوزعددی نیستند اینطور دریده واوباش هستند،وای به روزی که برقدرت بنشینند!؟پس به بنده هم اجازه بدهید که زشتی نظرتان را اینطورمطرح بکنیم ،که شما به سمت مجاهدین خلق غش میکنید.انگاری ازکشیک شبانه برمی گردید،آرشیوهای قدیمی را بررسی میکنید ویقه یکی را میگیرید.لطفا حداقل به روزباشید تا سرموقع جوابتان را بدهم.اگرطرفدار یا سمپات مجاهدین هستید،مشکل شماست! بله بنده فرق مریم لچک را با یاسی پهلوی حداقل درحجاب می بینم.شما نبین وطرفدارباش.
  0
  0
  شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۱:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  شما آدم بیسوادی هستی که به احتمال زیاد توده ای و عروس طلاق داده خامنه‌ای باشی.من روی مجاهدین و توده ای شاه اللهی و حزب الهی جمیعا ......ادم به نهایت بی شخصیت و کپی همین پهلوی پرستها هستی و یک انتقاد ساده را با هوچی گری جواب میدهی و شخصیت چارواداری است را به نمایش میگذاری.حتی فارسی را خوب نمیفهمی و عین همین ارازل تهمت وابستگی به مج اهدین را یمن میزنی.وجود دهن گشادانی مثل شما آخوند را حفظ کرده چون انسانهای خانواده دار از اظهار نظر درگیری با آمدن هرایی مثل شما آیا دارند
  0
  0
  یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  ممنون ازشما موفق باشید!
  0
  0
  یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.