بیش از۲۵۰ نفر، از جمله سه اروپایی در شهریار به اتهام «شیطان‌پرستی» بازداشت شدند

بیش از۲۵۰ نفر، از جمله سه اروپایی در شهریار به اتهام "شیطان‌پرستی" بازداشت شدنددویچه وله: پلیس ایران اعلام کرده است، ۱۴۶ مرد و ۱۱۵ زن را به اتهام عضویت در گروهی که آن را "شبکه شیطان‌پرستی" نامیده، در شهریار بازداشت کرده است. در میان بازداشت‌شدگان سه شهروند اروپایی نیز حضور دارند.

پلیس ایران بیش از۲۵۰ نفر، از جمله سه اروپایی را در حمله به جلسه‌ای در شهریار استان تهران بازداشت کرده و می‌گوید، آن‌ها از اعضای گروهی بودند که آن را "شبکه شیطان‌پرستی" نامیده است.

این افراد از سوی مرکز اطلاع‌رسانی فراجا به "اشاعه فرهنگ شیطان‌پرستی، بی بندوباری و برهنگی" متهم شده‌اند.

در اطلاعیه‌ای که از سوی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (فراجا) منتشر شده آمده است: «اعضای این شبکه که دارای چندین عضو سازمان‌یافته از اتباع اروپایی و ایرانی بودند طی عملیاتی فنی و تخصصی توسط سازمان اطلاعات فراجا شناسایی و دستگیر شده‌اند.»

آنچه از سوی مقامات جمهوری اسلامی به عنوان "نمادهای شیطان‌پرستی" خوانده می‌شود در اغلب موارد نشانه‌هایی است که از طریق گروه‌های موسیقی "متال" در میان جوانان شناخته‌شده و رواج یافته و بیشتر معرف تمایل آنها به این سبک از موسیقی است.

جمهوری اسلامی استقبال جوانان از موسیقی غربی و استفاده از نمادها و نشانه‌های گروه‌های موسیقی و تقلید پوشش و آرایش آنها را حاصل هجومی برنامه‌ریزی شده به باورها و سنت‌های اسلامی می‌داند.
+17
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  حقیقتاً ، وجداناً ، این دستگیر شادگان شیطانپرستند یا مجیزه گویان و مزدوران و خا**مالان ابلیس و شیطان واقعی ، مفعول خون آشام خامه ...نی بی ناموس !!؟
  2
  31
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۲:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  شیطان بسیار از باری تعالی هم عقبش بیشتره هم اینکه با حال تره و هم رو راست تره.
  3
  27
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۲:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  باز یک جایی کارشون گیر کرده یا پول میخوان رفتن تو یک مهمونی سه تا اروپایی رو دستگیر کردند بعد آخرش هم احتمالا معلوم میشه ایرانی های دو تابعیتی بودند
  2
  20
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۵:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  Auto correct!! شیطان عقلش از خدا بیشتره 😀
  3
  15
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۵:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دلاور - استهکلم، سوئد
  جمهوری اسلامی ایران به خود این حق را میدهد شیعه گری را { که دین دروغ و خدعه و پر از خرافات و دزدی و اختلاس و مال مردم خوری است } در دنیا و در بین مردمان بدبخت و بی سواد کشورهای افریقای و حتی دیگر کشورهای اروپای و امریکای گسترش و رواج دهد ولی به هیچ مذهب و فرهنگی اجازه نمی دهد در ایران ازادانه فعالیت کنن!
  1
  10
  شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.