دیوید کاپرفیلد، شعبده‌باز مشهور، به سوءرفتار جنسی با ۱۶ زن متهم شد

 دیوید کاپرفیلد در کنار همسرش در سال ۲۰۱۶ ،نماینده دیوید کاپرفیلد به بی‌بی‌سی گفته ادعاها علیه او «نادرست و در تضاد کامل با شخصیت اوست»دیوید کاپرفیلد، شعبده‌باز مشهور به سوءرفتار و آزارجنسی ۱۶ زن متهم شده است.

آن طور که در گزارش روزنامه گاردین آمده برخی از اتهام‌های ادعایی زمانی رخ داده که زنان آزاردیده زیر ۱۸ سال سن داشته‌اند و به لحاظ قانونی کودک محسوب می‌شده‌اند.

این سوءرفتارهای ادعایی در بازه زمانی دهه ۸۰ تا سال ۲۰۱۴ روی داده‌اند.

دیوید کاپرفیلد در دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی در اوج شهرت کاری خود بود و برنامه های تلویزیونی او در بسیاری از کشورهای جهان از جمله ایران، تماشاگران فراوانی داشت.

یک نماینده دیوید کاپرفیلد در واکنش به این خبر به بی‌بی‌سی گفته که ادعاها علیه او «نادرست و زشت» و «کاملا در تضاد با شخصیت دیوید (کاپرفیلد) است».

آن طور که روزنامه گاردین بریتانیا منتشر کرده، سه نفر از زنان گفته‌اند دیوید کاپرفیلد پیش از آن که با آنها رابطه جنسی برقرار کند به آنها موادمخدر داده بوده است. آنها می‌گویند در حالتی قرار داشته‌اند که نمی‌توانسته‌اند رضایت خود را از رابطه جنسی اعلام کنند.

در چهار مورد دیگر، زنان مدعی شده‌اند که این شعبده‌باز سرشناس به آنها دست درازی کرده و یا آنها را وادار کرده در هنگام برنامه زنده و روی صحنه با او تماس بدنی مشابه تماس‌های زمان رابطه جنسی برقرار کنند.

یکی از زنان گفته او نخستین بار در سن ۱۵ سالگی دیوید کاپرفیلد را دیده - در سال ۱۹۹۱ - و پس از آن هم با او از طریق تلفن مرتبط بوده است.

این زن به گاردین گفته وقتی به ۱۸ سالگی رسیده با دیوید کاپرفیلد رابطه جنسی با رضایت داشته هر چند اکنون گمان می‌کند در آن دوران آقای کاپرفیلد او را «اغوا» کرده بوده است.

وکلای آقای کاپرفیلد وجود این رابطه را تایید کرده‌اند اما هرگونه اغوا و فریب را تکذیب کرده‌اند.
+0
رأی دهید
-9

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.