اعلام برائت محمدعلی رامین از پسرش: یاسین ساده‌لوح! چرا فکر می‌کردی که خیلی زرنگ هستی

منوتو - محمدعلی رامین، سیاستمدار و مشاور مطبوعاتی محمود احمدی‌نژاد در واکنش به حاشیه های فرزندش یاسین رامین و عروسش مهناز افشار، از آن‌ها برائت جست.

او در متنی که در شبکه داخلی «ایتا» منتشر کرده نوشته است:

«یاسین ساده‌لوح! چرا فکر می‌کردی که خیلی زرنگ هستی و بهتر از بزرگترها زندگی را می‌فهمی!؟ ازدواج شماها، برای بهره‌برداری از موقعیت هم‌دیگر بود، نه برای تشکیل یک کانون امن و آرام زندگی خانوادگی!»

پدر شوهر مهناز افشار ادامه داده است: «مهناز افشار بعد از با فروپاشاندن خانواده‌ات، طبق تربیت خود، گام به گام تورا به سوی سقوط اعتقادی و سیاسی کشانید و تو نفهمیدی که ملاک دنیاوآخرت پدرت، ولی‌فقیه و ایستادن با انقلاب اسلامی در برابر اشرارجهانی بوده و هست!»

رامین در ادامه این برائت نامه نوشته: «مهناز که باپذیرش ماموریت ترویج بی­‌حجابی­ و بی­‌حیایی، محرک هر شایعه­ و کینه­‌توزی علیه­‌تو بوده، حالا ظاهرا برای دفاع از مظلومیت­‌تو، با دریدگی تمام لعنت­ به­ جمهوری­ اسلامی می­‌گوید؛ که البته یقینا و حتما، همین لعن، در دنیاوآخرت رهایش نخواهد کرد؛ بنابراین اگر هنوز ذره­‌ای از اصالت و شعور در خودت سراغ داری، بفهم­ که بعداز سقوط کامل‌ تو، مهناز رهایت می­‌کند!»

رامین در ادامه مهناز افشار را با «مریم رجوی» مقایسه کرده و نوشته است:‌

«آنچه می‌بینم، باید بگویم: مهناز، واقعیت و مجازی را درهم ریخته و می‌خواهد با جذابیت زنانه‌اش، نقش مریم رجوی زیبا را بازی کند؛ اما تو مسعود رجوی او نیستی و کس دیگری نیاز خواهد بود که بتواند دست به کشتار ملت خود بزند؛ اما در ابتدای عطش‌ناک کینه‌جویی‌ها، هردوباهم تحریک‌پذیر در خدمت دشمنان ایران پادویی خواهید کرد؛ هم بخاطر رنج مشترکتان و هم بخاطر پیوندتان!کاش می‌توانستی، شعله تنفرش را کم کنی تا مجبور به انتخابی سخت نباشی!»

این سیاستمدار تندور در پایان نوشته است: «نگارش این رنجنامه، برای «من پدر و پدربزرگ» بازگویی تلخ‌ترین کابوس وحشتناکی است که ده‌سال از بیان آن اجتناب کردم تا زندگی‌تان آسیب نبیند؛ اما امروز ادامه سرنوشت‌ مشترکتان را پرتگاه مهلکی می‌بینم که شاید جدا از هم، با درک خطر، هردو/ هرسه نجات بیابید!»
+9
رأی دهید
-76

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  مرده شور خودت و پسر و عروست و ولی وقیح ات رو ببرند مردک شارلاتان
  9
  170
  ‌چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  saeed scotland - لاس وگاس، ایالات متحده امریکا

  این یارو زنگ زده باید بزارنش تو نفت
  4
  73
  ‌چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد

  آخه احمق بتوچه به کجا میروند ویا با چه کسی تماس میگیرند؟مگرطفل زیرسن هستند!انتخاب آزاد است.چرا قبلا فکرت گیروپاچ نکرد؟ازموقعی که این سرتیتر :مهناز افشار؛ ٭از رأی به اصلاحات تا دیدار با شاهزاده رضا پهلوی.٭ راخواندی بدنت کهیرک زد؟...
  7
  52
  ‌چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران
  جذابیت زنانه‌اش!!!!! کجاش، قوزش یا دماغ درازش یا نحوه صحبت کردنش یا لباس پوشیدنش که مد بلد نیست. تو و پسرت و عروس بی ریختت را بریرن تو هاون و بکوبندتون، یه بند انگشت آدم رو هم سوار نمیشه. مردیکه مفعول پاچه خوار، چی شده، قاشق لجن خوریت به ته ملای مفعول خورده و چیزی نداری که بخوری حالا با این ترفند دنبال مقام یا جایی دیگه در نظام مفعولین میگردی، دلقک آفتاب پرست😂😂
  36
  55
  ‌چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  کماندوی سبز - تهران، ایران
  اگه اونً حـ... تو ه که میدونه چه جوری پولا خرج کنه و دوباره به اغوش رژیم نکبت برگرده
  31
  42
  ‌چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  rey kasravi - لندن ، انگلستان

  رامین احمق آدم کش ،تو که از پسر دزدت برایت جستی اما بدان توی همون سیستم سپاهی بچه کش آخوندک هایی بودند که بچه های خودشون را تحویل سپاه دادند یا حکم اعدامشان را صادر کردند یا مانند روحانی مسئول خودکشی فرزندان خود شدند اما در آخر خرد انسانی و عقل انسانی بر اون چیره میشه و ضد اون راهی کخ توی پدر براش مهیا کردی خواهد رفت و لعنت به توی پدر تون سیستم بچه کش خواهد گقت.
  1
  30
  ‌چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  هر ایرانی که‌از نظام شیطانی جمهوری اسلامی و اسلام اجباری براعت کنه به شرط اینکه جنایت نکرده باشه،تمامیت ارزی ایران رو قبول داشته باشه و معتقد به سکولاریزم و دموکراسی باشه از ماست.
  5
  28
  ‌چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  keyanrad - منچستر، انگلستان
  راست میگه بی همه چیز رسالت پدر بی پدرت زیر گیری و مالش تخمهای آغا بود و با دستمالهای ابریشمی به سر منزل مقصود کثیفش حتما میرسه پسر ابله
  0
  15
  ‌چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.