نزاع جمعی با قمه در خیابان راه‌آهن لایپزیگ آلمان

تابلوی ممنوعیت حمل سلاح در خیابان راه‌آهن لایپزیگدویچه وله: ویدیوهای منتشرشده در شبکه‌های اجتماعی از یک نزاع دسته جمعی در خیابان راه‌آهن لایپزیگ حکایت دارند. این خیابان جزو مناطق پرخطر شهر لایپزیگ است.

اواخر بعدازظهر روز یک‌شنبه ۱۲ مه (۲۳ اردیبهشت) نزاع دسته جمعی بین گروهی از مردان جوان در خیابان راه‌آهن لایپزیگ Eisenbahnstraße  منجر به جراحت حداقل دو تن از این مردان شد. به گفته پلیس در جریان این درگیری دو طر ف از اشیای خطرناکی (قمه) استفاده کرده‌اند.

بر اساس گزارشاتی که تا کنون منتشر شده دو مرد ۲۶ ساله زخمی شده‌اند که یکی از آنها به طور سرپایی درمان شده است. پلیس تحقیقاتش را با اتهامات نزاع جمعی و ایراد ضرب و جرح آغاز کرده است.

در ویدیویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، دیده می‌شود که گروهی مرد جوان با مشت و لگد و نیز قمه به جان یکدیگر افتاده‌اند. خیابان راه‌آهن لایپزیگ یکی از مناطق بحرانی و پر جرم و جنایت این شهر است. این خیابان از نوامبر  سال ۲۰۱۸ اولین و تا کنون تنها خیابان در ایالت زاکسن است که در آن حمل سلاح ممنوع است. در منطقه‌ای به بزرگی ۷۰ زمین فوتبال، حمل سلاح‌های خاصی ممنوع است و پلیس مجاز است افراد مظنون را بازرسی کند.

در شورای شهر لایپزیگ تا کنون بارها درباره پایان این ممنوعیت بااین استدلال که این ممنوعیت هیچ تاثیری نداشته و تنها بر کل منطقه مهر بدنامی زده است، بحث شده است. این ممنوعیت اما همچنان ادامه دارد.
+35
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران

  تنها راه نجات اروپا این هست که اتحادیه اروپا تصمیم بیرد که دپورت دسته جمعی این افراد با خانواده هاشون را تصویب کند و بعد از تصویب هم عملی، در غیر اینصورت کل اروپا در بدبختی از ایران و افغانستان پیشی میگیرد، تمام.
  57
  89
  ‌سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  فرید1614 - بروکسل، بلژیک

  این بیشرفهای (مسلمان) و از اروپا اخراج کنید تا مثل مملکت خودشون اینجا رو هم به گند نکشن
  6
  89
  ‌سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین

  از قیافه و سر و روی ضاربان، کامل مشخص هست که از چه تباری هستند. / آلمان!، بازهم یک‌مشت گری‌گوری جهان‌سومی‌ رو راه بده!، بهشون پول هم بده!، و از مردم‌ت و مقیمان قانونی‌ کشورت هم، دایم مالیات بگیر و بکن توی حلق این وحشی‌ها!. / یکی‌ از بستگان نزدیک، دورگه‌ی ایرانی‌آلمانی هست (مرحومه مادرشان آلمانی‌ بودند). لطف داره، دیروز باز زنگ زد، گفت با ماشین بیام دم مرز لهستان، بیارمت آلمان؟، - گفتم ممنون، نیازی نیست، لطف داری، - و ادامه دادم؛ مگه کم جنگ‌زده گری‌گوری و پناهنده‌های پر‌-رو، و هزار کوفت و زهره مار دیگه اونجا ریختن سرتون؟. - گفت مالیات بیداد می‌کنه، این‌ها هم دیگه خیلی‌ خودشون رو تحمیل می‌کنن. - گفتم خب دولت آلمان مالیات از شمای آلمانی می‌گیره، می‌ده به این تحمیل‌کنندگان. / واقعا دولت آلمان دیگه خیلی‌ داره خودزنی می‌کنه!.
  4
  65
  ‌سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان

  وحشی های داعشی پر شده اینجا پلیس هم بداد نمیرسه
  2
  61
  ‌سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  خردگرا - برن، سوییس

  در آلمان هم ارتجاع سرخ و سیاه به شکل اسفناکی در حال قدرت گرفتنه، اگر اینطور پیش بره برای کشور دوست داشتنی آلمان هم روزهای تیره ای در پیش خواهد بود.
  2
  56
  ‌سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  malek khorshid - روتردام، هلند

  همشون کله سیاه و مسلمان هستند. ۴۵ سال پیش کشورمون را به روز سیاه نشاندند و کشور را ناامن کردند، اینهم نتیجه‌اش. حالا باید تو خیابون‌های خودشون امنیت رو بیارن. این روزهای خوب اروپاست. اینجا در هلند تا چشم کار میکنه مراکشی و عرب میبینید. اکثرشون هم بیسواد و خرافاتی مذهبی و خلافکار هستند. خدا بدادمون برس.
  3
  65
  ‌سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  Tony Arzenta - کی‌یف، اوکراین
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  با درود!امیدوارم حالتون خوب باشه، واقعا خارکف روزهای خطرناکی سر میکنه!
  1
  15
  ‌سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  ساتراپ11 - تهران، ایران

  خود کرده را تدبیر نیست ،، اروپا به فنا رفت،، آمریکا اروپا را فنا کرد....تازه روزهای خوبه!!!!
  1
  29
  ‌سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  Tony Arzenta - کی‌یف، اوکراین
  ۱) گرامی‌، با درود. خیلی‌ ممنون از لطف و معرفت شما ~ - همونطور که خودتون ساکن کی‌یف هستید و در این ۲ سال و ۳ ماه گذشته تاکنون شاهد بودید، همه‌ی ما ساکنان این‌جا که شهرمون رو ترک نکردیم، از این چیزی که الان در خارکف و کی‌یف هست، خیلی‌ بدترش رو در طی‌ این دو سال دیدیم، اینه که دیگه الان اصلا خیالی نیست. - همین‌که برق و آب داریم کافیه، (چون تا دو هفته پیش دوباره قطعی‌هایی‌ در شبانه‌روز بود)، اما الان خوشبختانه برق و آب وصل هست و خواهد بود ~ و سپاس پروردگار را ~ / یک چیزی رو هم بگم --- (ادامه. ~
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  Tony Arzenta - کی‌یف، اوکراین
  ۲) پریروز دوشنبه (۱۳.۰۵.۲۰۲۴)، سمت ساعت ۷ عصر بود، که من پس از کار با کامپیوتر، اون‌رو خاموش کردم، و روی تخت درازکشیدم تا کمی‌ استراحت کنم، - بعد یگهو صدای وحشتناکی در آسمون محله‌ی ما شنیده شد، -هواپیمایی بود جنگی، که دیوار صوتی رو شکست-!. - من اول گمان کردم که الان بمب هم می‌زنه، برای همین بود که سریع از روی تخت، غلط زدم و خودم رو انداختم روی زمین کنار تخت، و دو تا دستم رو گذاشتم روی سرم. - صدای مهیب شکسته‌شدن دیوار صوتی، بازهم غرش‌وار در آسمون پیچید، - اما خدا رو شکر، بمب و موشکی زده نشد. / - حالا نکته‌ی بسیار بسیار جالب قضیه این بود، که نه اون شب، و نه فرداش، نه در کانال تلویزیونی محلی خارکف و نه در اخبار سراسری اکراین، و نه در هیچ منبع اینترنتی دیگری (منجمله سایت‌های خارکف)، این مساله رو پوشش خبری ندادن!. - به بیان دیگر، به این نتیجه می‌رسیم، که این هم مثل خیلی‌ موارد دیگر، کار خودشون بوده!. - سلامت باشید ~
  0
  1
  ‌چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  Tony Arzenta - کی‌یف، اوکراین
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  عجبا هیچکس حرفی در این مورد و اخباری!! من به هیچ کدوم اخبار اوکراین اعتقادی ندارم، دروغ ودزدی اونم به طرز وحشتناک، هر چی اروپا وامریکا کمک کرده رفته تو جیب زلنسکی و اطرافیانش و خانم اقای دلقک
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.