پاسخ همایون شجریان به شایعات: نه خیانتی در کار بود نه سقط بچه‌ای

همایون شجریان، خواننده سرشناس ایرانی نسبت‌ به شایعات جنجالی که اخیرا در مورد رابطه خودش و سحر دولتشاهی وجود داشت واکنش نشان داد و تمام آن‌ها را تکذیب کرد.
 
همایون شجریان با انتشار پستی به شایعات واکنش نشان داد که به نظر می‌رسد مضمون این پست جدایی دو هنرمند از یکدیگر باشد. شجریان در این پست نوشت:«نه خیانتی در کار بود نه سقط بچه‌ای، خسته شد صبر ما اما رفاقت تا ابد پابرجاست.» این پست موقت همایون شجریان واکنشی به جدایی او از سحر دولتشاهی و شایعات در پی این خبر است.
+26
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا

  هوچیگری نظام با همدستان کثیف تر از خود در فضای مجازی، کنش‌گران در زندانها در حال پوسیدن هستند اما تفکرات مردم را متوجه حریم خصوصی این و آن میکنند. ای مفلوکین و پایندان به قشر خاک بر سری، دانستن اینکه کسی خیانت کرده یا نکرده چه دردی از دردهای روزمره شما درمان خواهد نمود؟ زندگی تان بهتر خواهد شد؟ به شما اطمینان می دهم که چه طلاق بگیرند یا نگیرند همه ما مثل موش یا موریانه درون هم وول خورده زندگی نکبت بارتر از دیروز را ادامه خواهیم داد. نه کم نه بیش. سرمان را از زیرشلواری انسانها بیرون بیاوریم و اندکی به فردایمان بیاندیشیم...🤕😢🤨هیهات ...
  13
  60
  ‌سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.