مدیرعامل ایران‌ خودرو: اگر پژو پارس تا کنون آدم کشته است، بگذارید شش ماه دیگر هم بکشد

توانا: رسانه‌های داخلی ایران  فایل صوتی از حرف‌های علیمردان عظیمی، مدیرعامل ایران‌ خودرو منتشر کرده‌اند که در آن می‌گوید «اگر پژو پارس تا کنون آدم کشته است، بگذارید شش ماه دیگر هم بکشد»

بر اساس آمارهای منتشر شده، حدود ۹۰ درصد خودروهای تولید‌شده داخلی بر پایه سه پلتفرم قدیمی پراید، پژو ۴۰۵ و پژو ۲۰۶ ساخته می‌شوند که هر سه پلتفرم بیش از دو دهه است که از رده خارج شده‌اند.

خودروهای بی‌کیفیت داخلی که به «ارابه مرگ» شهره هستند، تصادف‌های پی‌درپی مرگباری را رقم می‌زند و خودروسازهای داخلی با دریافت پول‌های هنگفت از مردم جان و مال آنها را به کام مرگ می‌فرستند.

در سال‌های گذشته کارشناسان زیادی یکی از دلایل اصلی بالا بودن آمار فوتی‌ها در تصادفات جاده‌ای را عدم ایمنی خودروهای داخلی دانسته‌اند، اما علی‌رغم تمامی انتقادها، این روند تاکنون به توقف تولید این خودروها یا ایمن‌سازی آن‌ها منجر نشده است.
+4
رأی دهید
-56

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  خوب وقتیکه این حکومت ابلیسی و جنایتکار خیلی راحت و در وسعت غیر قابل باور افراد رو اعدام میکنه و عین آبخوردن هواپیما رو با دویست و هفتاد و چند مسافر ساقط میکنه و رهبر مفعولش با کینه شتری و بخاطر عدم مشارکت مردم در انتصابات مسخره ، اجازه ورود واکسن تأئید شده رو نمیده و باعث کشتار مردم میشه ، این پفیوز تریاکی هم با بی شرمی کامل اینطور اظهار نظر میکنه !! تُف به ذات کثیف و مشمئز کننده همتون که جز پلیدی و خباثت چیزی در چنته ندارید !!
  12
  60
  یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۱:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  درمورد عدم کیفیت خودروی داخلی؛80%ملت مقصرهستند.کیفیت نداره؟ایمنی نداره؟از حد حداقل استاندارد داخلی خارج هست؟نخرید,من نمیدانم آیا شاه شعور ملت را هم با خود برد؟خریدارمحترم تو بچه دلیل جان خودت و خانواده ات را بخطر 100%میاندازی که بخودت بگی ماشین زیر پات داری ولی نمیگی بچه قیمتی؟همین مبلغی که بخودروسازها میدهی, قید ماشین مدل بالا راخودروی داخلی را بزن,برو یک خودروی ژاپنی دست دو یا سوم بخر,چند میلیون خرج بازسازیش کن(اگر نیازداشت)10 20سال راحت با ایمنی سفرکن. البته این نظریه من حال خوددانی
  17
  24
  یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۲:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  کهنه سرباز - بروکسل، بلژیک
  باوجود مدیران گنجشک مغزی مثل این اقا در ایران نیاز به ویروس کرونا و یا غیره نیست چقدر جان انسان برایشان بی ارزش هست
  1
  19
  یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  این جمهوری إسلامی برای إنسان فقط در حد ملاقات اسپرم و تخمک ارزش قایل هستن. نهایت تا زمانی که از رحم میاد بیرون. بعدش دیگه کلا ارزشش از بین میره
  0
  4
  یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.