ویدیویی که دارد برای رائفی پور گران تمام می‌شود

تابناک نوشت: پس از آنکه جلیل محبی، دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر در مصاحبه ویدیویی با علی علیزاده مدعی جرایم سنگین نظیر پولشویی درباره رائفی پور شد، حالا محمدرضا فرزین، رییس کل بانک مرکزی به انتشار اطلاعات مالی موسسه مصاف در فضای مجازی واکنش نشان داده و آن را غیرقانونی خوانده است. باید دید دستگاه قضایی سراغ رائفی پور می‌رود یا او از این ماجرا هم رد می‌شود؟!.
لینک مرتبط:رئیس بانک مرکزی ایران صحت اسناد مالی افشاشده مؤسسه رائفی‌پور را تأیید کرد
+52
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۴
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  یک جفت پفیوز بیشرف در مورد موجود بیشرفتر از خودشان در باند مخالف افشاگری میکنند و از ملت هم انتظاری جز بع بع کردن و تأیید ندارند .این رژیم فزیبکار تا زمانی که هست ملت جز نقش هویج رلی در سرنوشت خود نخواهد داشت .
  17
  98
  یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  هر چقدر قوه قضائیه یا بهتر بگیم مأمن غارتگران و جنایتکاران رژیم به دزدی‌های کاظم صدیقی امام جمعه نابکار و همیشه گریان یا دیگر غارتگران و جانیان همدست اژه ای ، ورود کرد و یا براشون گرون تموم شد واسه این تخم صیغه لجن هم گرون تموم میشه !!
  16
  75
  یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  آرش ایران نژاد - تبریز، ایران
  صهیونیستهای اصل کاری با پیش کشیدن این نوع موضوعات دارن به نفع خود برای بیشتر مانده و بیشتر دزدیدن ثروت ایران و ایرانی استفاده می‌کنند. کل این موضوعات به تومنی نمی ارزه و فقط در راستای گمراه و سردرگم کردن اذهان عمومی بکار گرفته میشه
  12
  28
  یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۵:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.