تصاویری از درب طلای جدید حرم امام هشتم شیعیان

شیعه نیوز: معاون اجرایی حرم مطهر بانوی کرامت گفت: درب طلایی که برای حرم حضرت رضا (ع) در کارگاه هنری آستان مقدس بانوی کرامت ساخته شده در دهه کرامت ضمن رونمایی برای نصب به حرم امام رضا (ع) ارسال می‌شود.

به گزارش «شیعه نیوز»، هادی محمودنژاد گفت: در ایام دهه کرامت به همت خادمان حضرت معصومه سلام‌الله‌علی‌ها اتفاقاتی در حوزه‌های هنری و مهندسی این آستان مقدس از جمله افتتاح برخی پروژه‌ها و رونمایی از برخی دستاورد‌هایی که در طول سال گذشته در این آستان مقدس انجام شده رقم خواهد خورد.

معاون اجرایی حرم مطهر بانوی کرامت افزود: از جمله پروژه‌هایی که رونمایی خواهد شد تکمیل ضریح مطهر رأس الحسین (ع) برای کشور سوریه که به همت خادمان حرم مطهر بانوی کرامت انجام شده و در سالروز میلاد حضرت معصومه (س) رونمایی می‌شود و آماده ارسال به آن مکان مقدس است.

اولین تصویر از درب جدید طلای حرم امام رضا (ع)معاون اجرایی حرم مطهر بانوی کرامت با اشاره به درب طلایی که برای حرم حضرت رضا (ع) در کارگاه هنری آستان مقدس بانوی کرامت ساخته شده است گفت: این درب طلای فاخر با بهره‌گیری از هنرمندان قم و اصفهان و تیم فنی و هنری آستان قدس رضوی ساخته شده و در دهه کرامت ضمن رونمایی برای نصب به حرم امام رضا (ع) ارسال می‌شود.

محمودنژاد با بیان اینکه این دو پروژه از منابع خیرینی که با آستان مقدس همکاری می‌کنند تأمین منابع شده است، افزود: همچنین در موکب حرم مطهر حضرت معصومه (س) در عمود ۱۰۸۰ مسیر نجف به کربلا ساخت یک زائرسرا به زیربنای ۳ هزار مترمربع شروع شده که برای ارائه خدمت به زائران اربعین و همچنین در طول سال ساخته شده و تلاش می‌شود که تا پایان دهه کرامت به بهره‌برداری برسد.

معاون اجرایی حرم مطهر بانوی کرامت تصریح کرد: ما در حرم مطهر حضرت معصومه (س) هم پروژه‌های هنری و عمرانی از جمله کاشی‌کاری، نقاشی و مقرنس‌کاری داریم که برخی در فاز اول و برخی در فاز تکمیلی قرار دارد و در دهه کرامت رونمایی می‌شود.
 
 
+11
رأی دهید
-109

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  تو اون در طلات.
  5
  49
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  لاس وگاس احمقها
  6
  58
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  در کشوری که بخاطر سیاستهای شر و سیاه حکومتش عمده مردم زیر خط فقر با روزگار سیاه زندگی میکنند و درصد عمده مردم حتی توان هزینه دارو و درمان هم ندارند،این شیادهای ظالم بت کده درست کردند ده ها میلیارد ساخت درب طلایی برای گور یک فرد عرب بی اهمیت که بیش از ۱۰۰۰ سال پیش در اونجا دفن شده و حتی مسلمانان واقعی هم هیچ اهمیت و قداستی برایش قائل نیستند.زور و جبر بر پایه جهالت و عقب ماندگی محض.درست همان راهی که در قرون وسطا شیادان مذهبی آن زمان برای حفظ قدرت و گرفتن افسار مردم در اروپای سیاه رفتند را اینها الان میروند.
  9
  57
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  malek khorshid - روتردام، هلند

  اگر این بت‌پرستی و طلا پرستی نیست، پس چیست؟ مرده‌شور خودتون و اون دین‌تون رو با هم ببرند.
  9
  57
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  تا این جماعت خرافه پرست وجود دارند، خامه ..نی نیز وجود خواهد داشت!طرف خودشو نتونست در مقابل انگور مسموم حفظ و معالجه کنه، حالا جماعت ابله خواهان معالجه خودشون از یه مشت استخوان پوسیده هستند!
  3
  49
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  سهراب هیچستانی - لاهه، هلند

  . زائران عراقی و مردان حشری شیعه طبعا به درهای طلای امام هشتم شیعیان نگاه نمی کنند. آنها به دنبال صیغه های از ده ساله تا .. ایرانی میگردند که از فقر و گرسنگی تن خود را به هفت دلار می فروشند و اگر این حکومت اسلامی آخوندها یک قطره شرف داشت که ندارد به معیشت مردم می رسید که هرگز نخواهد رسید.
  4
  49
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  سهراب هیچستانی - لاهه، هلند

  . محمد نوری زاد زندانی سیاسی بعد از دیدن تصویر اتاق انتظار برای صیغه یک ساعته با دختران ایرانی در جوار مقبره امام رضا توسط زائران شیعه از کشورهای مسلمان نوشت:. فرزندم، تو می توانستی دختر محمد نوری زاد باشی. اما نیستی. گر چه نیک که می نگرم هستی عزیزکم. بله، تو دختر منی. در همین یکی دو روزی که عکس برهنه ی تو را در یکی از هتل های مشهد و در محاصره ی نگاه های هیز و حریص زائران کشورهای همجوار دیده ام، باور کن کم مانده با سر به دیوار خانه ی سردارانی بکوبم که در ظاهر سخن از غیرت می رانند اما در پس پستوهای بی کسیِ مردم، خود بدست خود تو را به آغوش هرزگی در انداخته اند. و اکنون من چه بگویمت؟ این که: شرمسارم؟ تو را از شرمساریِ من چه سود؟ تو می توانستی عروس خانه ای باشی و صدای قهقهه ات به شادی و شادمانی رنگ بیفشاند. یادت هست کودک که بودی، مادرت تو را در آغوش می فشرد و این نغمه را می خواند: دختر نگو طلا بگو/ فرشته ی خدا بگو/ دخترکم بزرگ می شه / حریف صد تا گرگ می شه / هزار تا بوسش می کنم / یه روز عروسش می کنم؟.....ادامه .دخترم، تف کن به صورت من!.
  4
  33
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  اسلام ایین پرستش یک سنگ است و در این روش شیعیان مرده پرستی و طلاپرستی را به ان افزوده اند
  2
  47
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Persian2600 - استکهلم، سوئد

  بله و مردم بدبخت و بیچاره باید از سطل آشغال دنبال غذا باشند. این است حکومت آخودندی اسلامی و عدل علی.
  5
  39
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  سهراب هیچستانی - لاهه، هلند

  درهای طلای امام رضا و فقر و گرسنگی وحشتناک میلیونها ایرانی که حتی اعضای بدن خود را هم می فروشند :. روزنامه گاردین بنا بر گزارش خبرنگارش با اتنشار گزارشی با تیتر: نماز، غذا، سکس و پارک آبی، محترمانه شهر مشهد را فاحشه خانه جهان تشیع معرفی می کند. جا دارد به سیمای علمای مشهد و قم آب دهان پرتاب شود که سکوت آنان در قبال این همه بی عدالتی و ظلمی که در حق مردم یی پناه، بویژه زنان بی سرپرست می شود حاکی از این است که بیوت یا مرعوبند و یا از این به هم ریختگی منافعی نصیب آنها می شود. یکی از همین زنان ایرانی کمی آن طرف تر در یکی از کلوپ های شبانه دوبی به خبرنگاری گفته بود که فکر می کنید از سر رضایت و انتخاب شب را تا صبح با مردان عرب و هندی و کره ای می گذرانم. اگر در اینجا کار نکنم یک ماه دیگر بچه های من در تهران باید کنار خیابان بخوابند.
  3
  29
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  این مهم نیست که درب طلای جدید گذاشتن ، چون اینها سرمای ملی است و از خون ومال مردم تا اعتقادات آنها جمع آوری و درست شده . اما باید دید با قبلیش چکار کردن و به حساب چه اشخاصی رفته ؟
  2
  26
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن
  نمیدونستم ، لقب معصومه ، بانوی کراهت بود !؟ بیچاره ببین چقدر بیریخت و زشت بوده ( مثل فاطو ) !! دهه کثافت دیگه چه دهه ای و به چه مناسبت دهه کثافت نامگوزاری شده !؟
  3
  10
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.