جزئیات تخفیف‌های نجومی به چین در فروش نفت؛ آتش حاکمیت یکدست خامنه‌ای به دارایی‌های مردم ایران

ایران اینترنشنال: رییسی در حالی مدعی شده که تورم را کاهش داده که دولت او به دلیل کسری بودجه، رکورد چاپ پول را شکسته. وقتی در نتیجه تحریم‌های متاثر از سیاست خارجی خامنه‌ای، چین نفت ایران را از دولت، سپاه و دلالان با تخفیف نجومی می‌خرد و پولش را هم به بهانه تحریم پس نمی‌دهد.
+10
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران

  الاهی شکر، امیدوارم روزی بیاد و‌ ببینم هر ایرانی یک برگ درخت از جلو عورتش را پوشانده و یکی هم از عقب سوراخ عقبش را، و در حال راه رفتن در پیاده رو‌ها هستند، تا شاید روزی بخود آیند و شر این‌حکومت را از سر خود و دنیا کم کنند.😂😂
  2
  23
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  گور دجال زار می بینم - نیده، ترکیه
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران
  عزیز من، جمله ات از اساس غلط است! اینها اولاً مردم ایران نیستند، شما اسم و فامیلی ها را نگاه کن، احمدی. اکبری. علوی. ابطهی، محمدی. اسلامی. اسحاقی.ووووو. اینها نوادگان مرتضی علی و از شعب ابطالب و صحرای حجاز به ایران هجوم آوردند و از اساس دنبال انقلاب شکوهمند اسلامی بودند! و آرمانشان هم رسیدن به غنائم اسلام، همه چیز خوب پیش میرفت، و از آنجا که اینها مشتی مفتخور و نابکار بودند، شروع کردند به یکدیگر نارو زدن تا اینکه کار بیخ پیدا کرد و به اینجا رسید. حالا هم خودشان خوب میدانند چه پدر نامردهایی هستند و لذا به همین حکومت آخوندی راضیند، چون اگر حکومت سقوط کند شکم همدیگر را سفره خواهند کرد و خواهر و مادر همدیگر را سر میل پرچم خواهند زد!!!! این ترجمه کلمه "ایرانی" بود، حالا چه فکر میکنی؟ مشتاقم بدانم!
  2
  8
  جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۴:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  vg2000 - اسلو، نروژ
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران
  دقیقاً
  0
  0
  جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.