بازداشت رپرهای معترض، وفا احمدپور و دانیال مقدم پس از موزیک ویدیوی «آماده باش»

 دانیال مقدم و وفا احمدپور، رپرهای بازداشت‌شده بر سر مزار یکی از معترضان جان‌باختهصدای آمریکا: دانیال مقدم و وفا احمدپور (وفادار)، خوانندگان رپ اعتراضی، پس از خواندن موزیک ویدیویی به نام «آماده باش» در شیراز بازداشت شدند.

بنا بر متنی که بعد از ظهر پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت در صفحه اینستاگرام وفادار نوشته شده، او به همراه دانیال مقدم ساعت یک و نیم ظهر در شیراز بازداشت شدند و اطلاعات دقیقی از محل نگهداری و وضعیت آنها در دست نیست.

دانیال مقدم و وفا احمدپور در ترانه «آماده باش» که در تخت جمشید فیلمبرداری شده به انتقاد از جمهوری اسلامی و بحران‌های کشور و مشکلات مردم ایران پرداخته بودند.
انتشار ترانه اعتراضی جدید وفادار و دانیال مقدم با عنوان «آماده باش»دانیال مقدم ساعتی پیش در صفحه اینستاگرام خود از هجوم ماموران برای بازداشت خودش و وفادار خبر داده و نوشته بود: «ریختن. مردم..ریختن دم خونه..من و وفا با همیم»
صفحه شخصی دانیال مقدم، رپر معترضدانیال مقدم، بازیگر و خواننده، روز گذشته هم در صفحه اینستاگرام خود خطاب به حکومت خواستار آزادی «تمامی زندانی‌های سیاسی و هنرمندان» و پایان «حجاب اجباری» شده و گفته بود: «ما به حالت آماده‌باش هستیم برای آزادی ایران از دستان کثیف شما موجودات بی‌وجود»
صفحه اینستاگرام دانیال مقدموفا احمدپور، با نام هنری وفادار، هم در صفحه اینستاگرامش خواستار حمایت عمومی از موزیک ویدیوی «آماده باش» شده و نوشته بود: «این کار شاید آخرین اجرام باشه قبل از زندان رفتنم...زنده باد ایران»
صفحه اینستاگرام وفا احمدپور (وفادار)دانیال مقدم و وفادار پیشتر هم به دلیل فعالیت‌های هنری انتقادی علیه جمهوری اسلامی تحت فشار نهادهای اطلاعاتی قرار گرفته بودند.

این دو رپر معترض در حالی بازداشت شده‌اند که توماج صالحی، رپر معترض، هم از سوی دادگاه انقلاب اصفهان به اعدام محکوم شده است.
+11
رأی دهید
-32

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  شجاعت پسران و دختران ایران مثال زدنی هستش واقعا شجاعت تکثیر شدنی هستش و ببینید با دست خالی چطور در مقابل خامنه ای تا دندان مسلح ایستادند . واقعا پسران ایران که نامشان قطعا در تاریخ ایران ثبت خواهد شد در کنار توماج و یراحی و ...
  6
  44
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  malek khorshid - روتردام، هلند
  بجز یه سری دختر و پسر با دل و جیگر، مردم ایران ول معطلند.
  0
  0
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.