کتک زدن دانش آموزی بخاطر حجاب در مدرسه‌ای در کرج به شورش دانش آموزان منتهی شد

توانا: زهرا توانایی، مدیر مدرسه دخترانه کمالی دهقان در کرج، دانش‌آموزی را به دلیل عدم رعایت حجاب اجباری در مدرسه، مورد ضرب و شتم قرار داده و این مسئله واکنش و اعتراض جمعی دانش‌آموزان دختر این مدرسه را به همراه داشته است.
دانش‌آموزان با تجمع در حیاط مدرسه و درآوردن مقنعه‌ها و همچنین شکستن شیشه‌ها و دوربین‌های مداربسته،علیه مسئولان این مدرسه شعار می‌دهند.

 این همان مدرسه‌ای است که سال گذشته چندین بار مورد حمله با گازهای مسموم‌کننده قرار گرفته بود. نسل جدید خوب می‌داند که باید دربرابر ظالم ایستادگی کند و خوب می‌داند که بی‌تفاوت بودن نسبت به کتک‌خوردن همکلاسی آن هم برای حجاب، یعنی هموارکردن راه سرکوب همه دانش‌آموزان.

مگر می‌شود عاشق این نسل شجاع و سرکش نبود؟ نسلی که به ما درس ایستادگی و اتحاد می‌دهد.   

خامنه‌‌ای حقیر و درمانده خوب نگاه کن. اینها دانش‌آموزانی هستند که به زور می‌خواستی حجابت را به آنان تحمیل کنی و می‌خواستی برایت سلام فرمانده بخوانند.  

 این‌ها نیکاها و ساریناها و حدیث‌های ما هستند. نسلی آگاه و پیشرو که مطیع و فرمانبر تو و مزدورانت نخواهد شد. 
+268
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۴
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  نسل جدید نسلی آگاه و شجاع هستند که بهیچوجه با شورشیان ابله سال ۵۷ قابل مقایسه نیستند .این نسل دمار از روزگار ملا و عرزشی در خواهد آورد و ایران ویران را دوباره آباد خواهد کرد .عرزشی پفیوز این خط و این نشان بزودی باید دنبال لانه موش بگردید!
  11
  128
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران
  درود بر دختران شجاع ایران. این دختران دلاور ظلم و ستم اسلام و مسلمانان را می بینند و آن را روزانه بر پوست و استخوان شان احساس می کنند و می دانند که حالا زمان اتحاد و همبستگی در مقابل این جنایتکاران است. لعنت بر اسلام و تمام قوانین کثیفش
  125
  118
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  خردگرا - برن، سوییس

  دختران دلاور ایرانزمین، هر روز بیشتر از شما درس شجاعت می آموزیم. به زودی جمهوری مفعول پرور اسلامی به دست شما دلاوران نابود خواهد گردید.
  6
  112
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  1:هرچه ما گند زدیم .این نسل باید جورش را بکشد. کی‌ بود سال ۵۷ گفت؟ امام بیاد ما گونی بر سر می‌‌کنیم. چیریک نبود؟ نمونه ابله بودن مختلف است. روشنفکر ابله. ابله اساسی. ابله وجدانی یا ابله اجتماعی. کاری که ما کردیم مخلوطی از هر ۴ تا بود.هر قشری از ما کم و بیش حامل یک نمونه از این ابله ۴ گونه بود. در تفسیر حماقت می‌‌گویند."حماقت به عنوان فقدان دانش، بی‌کفایتی و فقدان هوش تعریف می شود. این ناتوانی در تفکر منطقی و تصمیم گیری منطقی است. حماقت می تواند خود را به اشکال و اشکال مختلف نشان دهد.معروف است که حماقت انسان حد و مرزی نمی شناسد. یکی از تعاریف حماقت به عدم توانایی در کسب دانش و تصمیم گیری مناسب اشاره دارد. حالت فقدان عقل و منطق است. معنای حماقت در تأثیر آن بر اعمال فردی و اجتماعی است. اغلب تصمیمات احمقانه ناشی از استدلال غیرمنطقی، عدم ارجاع به حقایق و ناتوانی عمومی در در نظر گرفتن پیامدهای اعمال خود است. حماقت می تواند پیامدهای بی‌ضرر و خطرناکی داشته باشد و بر زندگی روزمره و جامعه تأثیر بگذارد" .حالا این را ربط بدهیم به ایران و فقط روشنفکر ابله ۵۷ را در نظر بگیریم.
  15
  91
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  2:حالا این را ربط بدهیم به ایران و فقط روشنفکر ابله ۵۷ را در نظر بگیریم. نمونه شاخص جلا ال احمد،شاملو یا مثلا شریعتی. که هوادارن او هنوز در آلبانی یک فرقه تشگیل داده. شاید شریعتی نمونه کامل بلاهت روشنفکر ما در سال‌ها ۵۷ بود. چیزی که به دست رسیده از این آقا:خواندن و درک آن ناتوانی ملت ایران را و نابودی ایران را به راحتی‌ نشان می‌‌دهد. نقل قول "دکتر علی شریعتی؛ که بود و چه کار کرد:معروف به دکتر،تنها دکتر به رسمیت شناخته شده در انقلاب اسلامی ایران. متولد ۱۳۱۲ در سبزوار،تحصیل‌کرده در مشهد،کاشف ابوذر و فاطمه در پاریس، بنیان‌گذار حسینیه ارشاد در تهران، مبارز با حکومت در اروپا،متوفی در ساوتهمپتون انگلیس و دفن شده در زینبیه سوریه.وی ۴۴ سال زندگی کرد و به اندازه ۴۴۰ سال جامعه ایران را به عقب‌ماندگی دچار کرد. یکی از صدها روستایی جهان سومی که پس از درس خواندن در پاریس به کشورشان برگشتند و پایه‌گذار استبداد شدند. وی موفق شد دین را به یک اسلحه تبدیل کند تا با آن یک حکومتی که آزادی اجتماعی داشت و آزادی سیاسی نداشت را از میان ببرد.و حکومتی ایجاد کند که نه آزادی سیاسی داشت و نه آزادی اجتماعی
  15
  70
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  3:و نه آزادی اجتماعی و بعدا همان اسلحه به دست دیکتاتوری غیرسلطنتی افتاد.تا با آن شریعتی و بقیه از میان بروند. کشفیات: مانتو و روسری، شربت شهادت، مستضعف و مستکبر، ابوذر و یاسر،ایدئولوژی اسلامی، پدیده ارشاد که بعدا وزارت شد،ولایت، سوسیالیزم شیعی، جامعه بی‌طبقه توحیدی برای کشور غیر تولیدی،روش تبدیل فاطمه به سیمون دوبوار.و ابوذر به چه‌گوارا.مسوول روابط عمومی شیعه برای تبدیل مجموعه‌ای از کالاهای کهنه به اشیایی که شیک به نظر می‌رسند. وی تصور می‌کرد جامعه‌شناس است وشاگرد ژرژ گورویچ.تاثیرگذارترین روشن‌فکر تاریخ ایران که صدها هزار دانشجو را چند دهه از فکر کردن بی‌نیاز کرد!! کارنامه: نمره انشا ۲۰،نمره تاریخ ۲، جامعه‌شناسی ۵ ،فن بیان۲۰،تعلیمات مدنی ۴.۲۵،انضباط ۳، وی با حداقل نمره دکترای ادبیات از فرانسه گرفت و بعنوان جامعه‌شناس شناخته می‌شود. تشیع صفوی را به عنوان یک دین قابل تحمل و غیر مزاحم در زندگی ایرانیان تبدیل به تشیع علوی کرد تا ما هم یک ایدئولوژی خطرناک داشته باشیم. ریاکاری از همان زمان آغاز شد که دکتر شریعتی برای زنان ایرانی کتاب "فاطمه فاطمه است" را می نوشت
  15
  63
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  4:ریاکاری از همان زمان آغاز شد که دکتر شریعتی برای زنان ایرانی کتاب "فاطمه فاطمه است" را می نوشت ولی خودش و زنش در اروپا به روش غربی زندگی میکردند و تا آخر عمر، زن و دخترانش بدون حجاب بودند!! پوران شریعت‌رضوی، گواه زنده‌ی یکی از مهم‌ترین رویدادهای فاجعه‌بار و سیاه تاریخ ایران بود. همسر وی، یعنی *علی شریعتی*، تاثیری شگرف و " *ویرانگر* " بر تاریخ کشور ایران گذاشت. شریعتی با هوش و فراست بالایی که داشت،توانست دو ایدئولوژی نامتجانس و متضاد، یعنی اسلام و سوسیالیسم را ترکیب کرده و معجونی سمی به نام " *مارکسیسم اسلامی* "یا آن‌گونه که خودش دوست داشت بگوید، " *شیعه‌ی علوی* " را بسازد و با صدای گیرا و گفتار سِحرآمیزش، آن را به جان و اندیشه‌ی جوانان آرمان‌گرا و خام‌خیال دهه‌ی چهل و پنجاه ایران بریزد. جوانانی سنتی و نیمه‌روستایی که به لطف انقلاب سفید شاه و ملت،ناگهان و در کم‌تر از ده سال، از دل دوران قرون وسطای قجری و رمل و اسطرلاب و دعانویسی و جن‌گیری و کف‌بینی و رَمالی و غسل در خزینه‌ی پر از کثافت، به دوران پیشرفت‌های مدرنِ انتهای قرن بیستم پرتاب شده بودند.
  15
  66
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  5:در حالی که همین جوانانِ آرمان‌گرا، واپس‌گرایی مذهبی به ارث رسیده از خانواده‌های‌شان را با خود از خانه به دانشگاه آورده بودند و تاب دیدنِ چهره‌ی در حال مدرن شدنِ جامعه‌‌ی متوسط شهری در ایران را نداشتند. این‌ها، در دانشگاه‌ها، مسحور و مست اندیشه‌های مارکسیستی بودند که در آن روزها، بازار داغی داشت و آش پخته شده و مسمومِ افکار علی شریعتی که در چنین آشفته‌بازاری، با تلفیق مارکسیسم با تعفن مذهب شیعه‌ی صفوی، آن را به دینی به‌ظاهر مدرن تبدیل می‌کرد، ریدار و مشتاق بسیاری داشت. نواندیشانِ آرمان‌گرای آن‌زمان، به باور خود، برای متجدد بودن خویش، خود را پیرو این مکتبِ ساختگی نشان می‌دادند،هرچند اغلب‌شان، کوچکترین درکی از حقایق پشت‌پرده‌ی افکار باطل شریعتی نداشتند. شریعتی با خلق یک حسین آرمان‌خواهِ دروغین، مکتبِ انقلابی‌اش را تبدیل به بستر ترویج ایدئولوژی خشونت و ترور در بین جوانان جامعه نمود. ایده‌های به‌ظاهر انقلابی او،در بین جوانان دهه‌ی چهل و پنجاه، آرمانی شد تا در نهایت، *شور انقلابی* را بر *شعور اجتماعی* برتری داده و ضایی را رقم بزند که در بستر آن، جامعه‌ی ایران، دست به یک خودکشی سیاسی بزند
  17
  60
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  6: پوران شریعت‌رضوی، با نوشتن کتابِ خاطرات زندگی سیاسی‌اش با علی شریعتی، تحت عنوان " *طرحی از یک زندگی* " برخی از رازهای سر به مهر زندگی علی شریعتی را افشا کرده است. وی در نوشته‌هایش افشا کرده است که مرگ شریعتی، هرگز کار حکومت شاه نبود، بلکه برای دامن‌زدن به نفرت نسل جوان آن روزگار از شاه، لازم بود تا به دروغ، " *معلم شهید* " ساخته شود. همانگونه که با دروغ‌، خودکشی تختی یا غرق‌شدن صمد بهرنگی در ارس را هم،به گردن حکومت شاه انداخته بودند.راز دیگری که ناخواسته در کتاب پوران شریعت‌رضوی برملا شده، این است که شبکه‌ای پنهان و بسیار قدرت‌مندتر از ساواک، علی شریعتی را در تمامی سال‌های فعالیت‌اش در ایران، پشتیبانی کرد وسرانجام، ترتیب خروج او را از ایران به لندن داد تا پروژه‌ی شهیدسازی از او را در آن‌جا رقم بزند و گناه آن را به گردن شاه و ساواک بیندازد. *شبکه‌ای که بدون حمایت آن، هیچگاه بلوای ۵۷ اتفاق نمی‌افتاد.* شبکه‌ای که دولت استعماری انگلیس آن را بنا نهاده بود تا بتواند به اسم انقلاب، دیگربار، در بازی‌های پشت‌پرده‌ی قدرت، کنترل گردونه‌ی سیاست در ایران را به چنگ آورد.
  19
  61
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران
  یعنی خاک بر سر هر کسی که مرد میدونه خودش رو تو ایران یا مرد زائیده شده. فعلاً که مرد و نامرد باید بیان جلو دختر مدرسه ای، بله، شیر زنان آینده، رهبران آینده ایران ساز، سر خم کنند و یاد بگیرند وجود داشتن را. زنده باد شیر دختران سرزمینم را🫡🫡🫡🫡
  70
  73
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  7:کنترل گردونه‌ی سیاست در ایران را به چنگ آورد.امروز با گذشت چهار دهه از آن رویداد و افشاشدن پاره‌ای از اسناد محرمانه، به‌تدریج لایه‌های مختلف این توطئه‌ی استعماری خود را نشان داده است. بنابراین، شاید بهتر بود تا پوران شریعت‌رضوی، نام کتاب‌اش را به جای «طرحی از یک زندگی»، *"طرحی از یک فاجعه"* می‌گذاشت تا نسل‌های جدید بدانند همسر او، چه نقش مهمی در بروز فاجعه‌ی بلوای ۵۷ در ایران داشت که به‌واسطه‌ی آن، کشور ایران،بیش از چند قرن در تاریخ، دچار واپس‌گرایی فرهنگی و اجتماعی گردید.".پایان نقل قول .من با تمام این نقل قول از نوبی موافق نیستم. ولی‌ این حساب دیگری است از طرف دیگر بنیاد این جنبش یعنی‌ ۵۷ را آشکار می‌‌کند. بدون دگم. بدون فاکت دروغ. بر مبنا جامعه شناسی‌ .منطق. ذلت در این نیست که چه بود؟ همه ما در زندگی‌ تصمیم‌ها حماقت گونه می‌‌گیرم. ذلت در این است که مدام تکرار می‌‌کنیم. آیا شب و روز در اینجا تجربه نمی‌‌کنیم. در قالب دمکرات، آزادی خواه. لیبرال. خلق فلسطین و این و آان؟
  11
  49
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  صدای خسته - بروج، بلژیک

  درود و هزاران آفرین بر شما نسل جوان و آگاه. نسل جوان قدیم نا آگاهانه و اسلامگرایانه شورش نحش پنجاه و هفت را برای پسرفت و بدبخت شدن مردم رقم زدند اما شما نسل شجاع و دانا آگاهانه برای پایان این حکومت مردم کش و ظالم قدم برداشته اید.دست مریزاد.🤝🤝
  4
  62
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  آفرین به این جوان ها ، بی غیرت ها بااید از شماها یاد بگیرند . با این قیام نه دینی نابود خواهد شد و نه گناهی مرتکب شدید ولی کاخ دیکتاتوری را لرزاندید
  7
  66
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دائی جان ناپلون - مارسی، فرانسه

  فاطی کجایی که این دخترا .........حجاب تو و تو تنت کنی از بوش لذت ببری.
  4
  33
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Ginger - چگو، اسپانیا

  دوستان مسله حجاب از سال ۵۷ فقط برای بردن مردم به زیر چکمه های آخوند و سپاهی و گذاشتن زنجیر اطاعت و بندگی به گردن مردم ایران است با گذاشتن حجاب بر سر نیمی از مردم و قانونی کردن حجاب ،،وجود نیروهای سرکوب گر در خیابان های برای کنترل مردم عادی شد حکومت نظامی ۴۶ساله شد کشتن مردم در خیابان های عادی شد به این مورد نگاه کنید در یک مدرسه دخترانه که هیچ مرد در آن نیست چرا باید یک مدیر کارمند وزارت اطلاعات اسلامی دانش آموز آن را به خاطر روسری بزند مگر موی دانش آموز موجب تحریک این مدیر شکنجه گر وزارت اطلاعات اسلامی شده که دانش آموز را کتک زده است ،،،،این فقط ابراز قدرت رژیم اسلامی است که دانش آموزان و مردم با حضور هر چه بیشتر و همبستگی خواهند توانست این دیوار رعب و وحشت اسلامی را بشکند و رژیم اسلامی را از اوج اقتدار پوشالی به زیر زمین بفرستند جاوید ایران و مردم ایران و شاه ایران
  5
  33
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان

  هرکی سال ۵۷ رفت خیابان وطنفروش بود ذات خرابی داشت سپاه و بسیجی و آخوند زنده نخواهند ماند
  7
  36
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Ginger - چگو، اسپانیا
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  دین اسلام رفته پی کارش حداقل در ایران و گناه هم تو اخوند سپاهی مرتکب شده که قدرت مردم را دست کم گرفتید این پس لرزه های زلزله و اواری است که بزودی طومار شما سایبری ها و اخوندهای جنایتکار را در هم خواهد پیچید
  2
  16
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۹۳
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  باز اینجا قصه کلثوم ننه نوشتی قنبرعلی؟هاها مگه اینجا خونه خاله است که ازخروسخون صبح تا بوق سگ بساط خنزرپنزریت رو اینجا شبانه روز ولو کردی؟هاهاها
  14
  3
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  Ginger - چگو، اسپانیا
  بزودی طومار شما سایبری ها و اخوندهای جنایتکار را در هم خواهد پیچید ، منظورت من هستم ؟ اگر چنین است ، متاسفم برات و برای ایران تا هموطنانی با چنین علم و دانشی هیچ اتفاقی نخواهد افتاد . بهتر بود خوب میخوندی
  1
  2
  جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.