بازداشت «متهم به قتل» زهره فکور صبور؛ وکیل پرونده: جزئیات «اخلاقی و محرمانه» است

 زهره فکور صبورصدای آمریکا: وکیل پرونده مرگ زهره فکور صبور، بازیگر سینما و تلویزیون، اعلام کرد که فردی به اسم «محمدرضا نجاتی اسلام‌لو» در عملیاتی ویژه به عنوان «متهم به قتل» موکلش شناسایی و بازداشت شده است.

بر اساس اعلام حسین شاهرخی، وکیل مدافع پرونده مرگ مشکوک زهره فکور صبور، در روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت، بازداشت محمدرضا نجاتی اسلاملو ۲۴ ساعت پس از انتشار خبر مورد اتهام قرار گرفتن او روی داده است.

وکیل پرونده این بازیگر درگذشته گفته که برخی «جزئیات پرونده، اخلاقی، و محرمانه» است و شامل «تهدید و اخاذی» از زهره فکور صبور بوده است.
بازداشت فرد متهم به قتل زهره فکور صبور، بازیگر سینما و تلویزیونزهره فکور صبور، بازیگر ۴۳ ساله سینما و تئاتر، ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعاتی پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.

بر اساس گزارش‌ها، همسر زهره فکور پس از این که او جواب تلفن را نداد و در را نیز به روی سرایدار ساختمان باز نکرد، به خانه رفته و با مشاهده پیکر «بی‌حال» او، با اورژانس تماس گرفته بود. اما تلاش اورژانس برای احیای زهره فکور صبور، که گفته شده «۱۰۰ قرص آرام‌بخش» مصرف کرده بود، بی‌نتیجه ماند و او درگذشت.

مهدی فروزش، مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران، در آن زمان گفته بود که در کالبدشکافی و معاینه تخصصی «علائم و شواهدی از آثار ضرب و جرح» مشاهده نشده است. اما اعلام دلیل قطعی فوت «منوط به حصول نتایج آزمایش‌های سم‌شناسی و آسیب‌شناسی» خواهد بود.

زهره فکور صبور دومین بازیگر و چهره تلویزیونی بود که مرگ او در سال ۱۴۰۰ با عنوان «خودکشی» خبرساز شده بود. پیش از او، آزاده نامداری، مجری تلویزیون، در فروردین همان سال جان باخت. پدر آزاده نامداری در مراسم خاکسپاری او تأکید کرده بود که «دختر من افسرده نبود.»
+17
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران
  یک خبر ناگوار دیگر، در جمهوری مفعولی عث حالی، اگر یک روز خوب لا خبری بد تمام نشود آن روز، روز نخواهد بود.
  3
  13
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  اصلا هم محرمانه نیست ، در واقع گندش سال پیش درامده بود و بطور واضح پخش شد . فقط اجازه پخش آنرا مقدور نیست
  0
  5
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.