شاهزاده رضا پهلوی: می خواهم کشورم را دوباره ببینم و در ایران آزاد زندگی کنم

شاهزاده رضا پهلوی: «جهان بایدن با متحدان طبیعی خود یعنی مردم ایران هم‌پیمان شود».ایندیپندنت فارسی: شاهزاده رضا پهلوی در گفتگو با بخش فرانسوی‌زبان شبکه خبری آی۲۴ اسرائیل، در پاسخ به مجری این شبکه که با اشاره به مقاله ساندی تایمز با عنوان «چرا جوانان ایرانی از بازگشت شاهزاده استقبال می‌کنند» از محبوبیت بالای شاهزاده رضا پهلوی در میان مردم سخن گفت، تصریح کرد که اعتماد و حمایت بسیار مردم ایران را مشوق و سرمایه سیاسی خود می‌داند.

شاهزاده رضا پهلوی گفت: «در وهله اول این‌که از چنین اعتماد و حمایت بسیاری برخوردارم برای من یک مشوق است. همچنین این سرمایه سیاسی من است که امیدوارم بتواند برای ایفای نقش در دوران گذار کارا باشد تا در نهایت بتوانیم به دموکراسی که خواست اکثریت مردم ایران و در تضاد با رژیم کنونی است، دست‌یابیم. این در عین حال که به من آزادی عمل زیادی می‌دهد، برای من مسئولیت اخلاقی بیشتری به وجود می‌آورد که به میدان بیایم و در راه تسهیل این گذار بکوشم.»

شاهزاده رضا پهلوی در پاسخ به سوال خبرنگار آی‌۲۴ مبنی بر بازگشت به ایران گفت: «امیدوارم به زودی روزی برسد که کشورم را ببینم. از سال ۱۹۷۹ تا کنون همین امید را دارم. فکر می‌کنم به عنوان یک ایرانی همیشه دوست دارم که بتوانم دوباره کشورم را ببینم، خانواده من هم همین امید را دارند. همچنین امیدواریم که روزی بتوانیم در وطن خودمان آزاد زندگی کنیم.»

شاهزاده رضا پهلوی تضمین سکولاریسم، دموکراسی و حقوق بشر و همچنین پایان هرگونه تبعیض علیه اقلیت‌ها، اقوام، ادیان و تمایلات جنسی را از ملزومات حکومت آینده ایران دانست و گفت: «در نهایت ما باید یک کشور مدرن در قرن بیست و یکم باشیم و به نظر من ایرانیان برای پیوستن به جهان آزاد آماده‌اند.»

شاهزاده رضا پهلوی در این گفتگو در رابطه با سیاستی که غرب تا کنون در قبال جمهوری اسلامی اتخاذ کرده است، گفت: «ما پس از چهل سال شواهدی داریم مبنی بر این که سیاست مبتنی بر انتظار تغییر رفتار رژیم ایران و سیاست مماشات هیچ نتیجه مثبتی ندارد. این سیاست تنها رژیم را تقویت می‌کند و باعث می‌شود که آن‌ها سرکوب شدیدتری را در داخل ایران تحمیل کرده و درگیری‌های بیشتری را در خارج به وجود آورند.»

شاهزاده رضا پهلوی افزود: «باید در سیاست خارجی کشورهای غربی اصلی یک تغییر مسیر کلی با در نظر گرفتن راه حل نهایی که به معنای تغییر رژیم است به وجود آید. این چیزی است که مردم ایران سال‌ها است خواستار آن‌اند. آن‌ها بدون هیچ حمایتی هر روز با رژیم مبارزه می‌کنند. در نتیجه به جای مذاکره با این رژیم که به هیچ توافقی ختم نخواهد شد، چون عملا با این کار به دنبال تبدیل گرگ به بره‌اید و این در تضاد با دی‌ان‌ای (DNA) رژیم است. اگر چنین تغییری به وجود بیاید دیگر این رژیم جمهوری اسلامی نیست. چنین انتظاری همیشه نادرست بوده است. زمان زیادی صرف آن شده اما هنوز دیر نیست.»

شاهزاده رضا پهلوی مردم ایران را متحدان واقعی جهان دانست و گفت: «اکنون زمان آن رسیده که در جهتی متفاوت عمل کنیم. چهل سال است که دنیا می‌خواهد با رژیمی که علیه مردم خودش است مبارزه کند. اکنون زمان آن رسیده که جهان با متحدان طبیعی خود که مردم ایران‌اند هم‌پیمان شود. ایرانیانی که مدت‌ها است برای آزادی می‌جنگند. این واقعیت است.».
+607
رأی دهید
-59

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  برو داداش ، برو و با آرزوهات و دوباره دیدن ایران و آزاد زندگی کردن ووو حال کن ! ما که نفهمیدیم ، شما کجای این اپوزیسیون قرار داری !؟ هر از گاهی با یک پیام آبکی ابراز وجود کردن ، کاری از پیش نمیره ، که اگر قرار بود تحولی ایجاد بشه ، طی این سالها می‌شد !! نمی‌دونم چرا ایشون از موقعیت و جایگاهش استفاده مطلوب رو نمی بره و یا شاید هم قلباًچنین تصمیمی نداره ! اگر من جای این آقا بودم ، از ملتی که یکی از شعارهای اصلی‌شون در مخالفت با رژیم اهریمنی ، رضا شاه روحت شاد هست تقاضای فراخوان میلیونی ، هفته ای دو بار راَس ساعتی معین ، در میادین اصلی شهرها رو میدادم و میگفتم برای رسیدن به آزادی و خارج کردن میهن از دست ظالمین متحجر و ضد ایران و برای رضایت و شادی روح رضا شاه کبیر باید از پا ننشینید این حرکت میلیونی رو تا سرنگونی رژیم ددمنش ادامه بدهید ، و طرفندهای متعاقب و بعدی یا بقولی step by step رهبری حرکت رو اداره میکردم !! بی شک مردم برای خارج شدن از این قفس و زندان بدنبال یک رهبر ، واقعاً رهبر هستند که متاسفانه ، تخمش رو ملخ خورده !! افسوس صد افسوس .
  145
  99
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان

  رضا شاه عزیز شما آدم دوست داشتنی و خوش قلبی هستید ولی در این دنیای وحشی و قانون جنگل که غرب براه انداخته شما کاری از پیش نخواهی برد واز پیش طعمه آسانی برای آنها شده ای و ما ایران به امثال نادرشاه نیازمنده نه خاندان پهلوی. برای شما آرزوی سلامتی و خوشبختی داریم چون شایسته بهترین ها هستی و امیدوارم روزی بشه به دیار خود برگردی.
  153
  64
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  samamos - میدلزبرو، انگلستان

  بقول یکی از شیر زنان میهن بانو نسرین شاکرمی مادر جاوید نام نیکا شاکرمی شاهزاده رضا پهلوی نه انتخاب که سرنوشت ایران است.
  27
  142
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران

  ایشالا به حق امامزاده مورلی به مراد دلت برسی اسطوره غیرت!
  156
  30
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۱:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  golden remix - استکهلم، سوئد

  موفق باشید اما یک عده بنام سلطنت طلب دارن فعالیت میکنند که مایه آبرو ریزی هستن قاف های عجیب میدن در تریبونهایی که دارن.
  70
  26
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۲:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Butler - سیدنی، استرالیا

  برعکس آخوندزاده ها که عاشق انگلیس و کانادا هستن
  13
  133
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۳:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  اسم پهلوی اومد الان مصدق روحت در عذاب در حال .... تکون دادن میرسه چند تا .... میکنه میره تا مطلب بعدی در باره پهلوی
  19
  113
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۴:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  Momijii - توکیو، ژاپن
  اگر ایشون فراخوان بدهند سگهای هار ضحاک علی بریزند و هزاران نفر رو بکشند همین شما محکومش نخواهی کرد
  26
  107
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۴:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  iran1 - آرلون، بلژیک
  ایشالا که فقط منظورتون سفر باشه، ملت خودشونم نمیدونن چی میخوان، نمونش انقلاب پنجاه و هفت، اینها همونایی هستن که پدرتو بیرون کردن الان میگن تو برگرد، موضوع سرافکندگی عموم از شرایط بد اقتصادی هست وگرنه واقعیات جدای از برگشت شاه و ولی فقیه هست.
  33
  43
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۴:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش

  این حاج آقا رضا هر از چند مدت یک حرفی می‌زند که با حرفهای قبلیش در تضاد است. خوبه در عصر اینترنت هستیم و با فشار یک دکمه مصاحبه حجت الاسلام رضا پهلوی می‌آید که می‌گوید من ایران نمیرم. این فقط داره اتحاد و همدلی مردم را نابود میکنه و به آخوند مایه میرسونه. واقعا چه چیزی پشت پرده انتخاب اسامی اسلامی برای دخترانش است. آیا مثل باباش میخواهدمسجد بسازد. می‌خواهد شاه شیعیان شود یا سایه خدا؟؟ ؟
  124
  34
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۵:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  فاطی کماندو - قرچک، ایران
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  برادر یا خواهر افغان من اگر جای تو بودم بجای وقت گذارانی تو سایتهای ایرانی و یک مشت چراندیات رو به عنوان کامنت گذاشتن میرفتم این انرژی و وقت رو برای کشور خودم افغانستان میگذاشتم تا از دست طالبان ازادش کنم . اینجا جای تو نیست تو نه از ایران چیزی میدونی و نه از مصدق .
  79
  79
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  افراد راه زندگی و چطور زیستن و اهدافشون رو خودشون انتخاب میکنند . طی این چهل و پنج سال که از عمر ننگین ج ا میگذره هزاران نفر به انحاء مختلف در راه عقیده خود و آزادی وطن جان باخته اند ! بی شک آزاد سازی وطن و آزادی مردم و بازسازی اون بی بهاء نخواهد بود چه بسا قدرتهای پشت پرده به سادگی از این ثروت بزرگ ( منابع ایران ) چشم نخواهند پوشید ولی قدرت مردم ( همیاری و همدلی و از خود گذشتگی با شناخت اهداف و مشقات و حتی جان دادن در راه پیش رو ) قدرتی است که بی شک قدرتهای جهانی رو با شکست روبرو خواهد کرد ! انقلابهای مردمی که از بطن و قلب مردم بوجود میاد و به پیروزی می انجامد بدون خونریزی و تلفات نبوده و نخواهد بود ! مهم طریق مبارزه در فراخوان ( میلیونی ) با کمترین تلفات هست ، اگر واقعاً مردم قلباً به شعار رضا شاه روحت شاد و بپا خیزی برای آزادی وطن و نسلهای آینده معتقد باشند !!
  26
  30
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران

  یکی از بزرگترین مزایای تشریف فرمایی شاخزاده به ایرانه اینه که چند کالای اساسی مثل "گلابی" و"سس فرانسوی" فراوان و ارزان خواهر شد! حالا بازم بگین شاخزاده هیچ خاصیتی نداره! بخیل ها!
  93
  12
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران

  فاطی کماندو - قرچک، ایران
  خیلی بی مزه و بی ربط بود! یه چیزی بگو که دست‌کم ارزش قهوه ای کردنت رو داشته باشه!
  84
  12
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران

  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  وووووووش! چه دلبری شدی تو! بپا مرغانه تو روده هات گیر نکنه!
  81
  8
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  PERTAPANI - بن، آلمان

  بعضی ها به جای اینکه یک کم به مغز آکبندشون فشار بیاورند و این عضو بی مصرفشون رو بکار بگیرند گیر میدهند به اسامی دختران رضا پهلوی!! آخر گاگول قرصی سیاست چه ربطی داره به اسم که شب و روز خودت رو واسه این موضع جر میدی و به خونریزی می افتی؟ همین احمقها بودند سال 57 که می گفتند چون اسم خمینی روح الله است پس این موجود قداستی باهاش هست!! مثل خودش که اسم راسو رو روی خودش گذاشته و کسی هم طرفدارش نیست چون بوی تعفنش همه جا رو برداشته🤣
  9
  57
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  دعایت مسجاب میشود اگر دستمال یزدی را کنار بگذاری و بجای کاسه لیثی با ملت متحد شوید برای سرنگونی این دژخیم ظالم و سفاک تا کسی حسرت دیدار وطن و پدر و مادرش را نداشته باشد
  6
  64
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Qasim.Rimbaud - پاریس، فرانسه

  پس قبل از تشریف فرمائی تان لطف کنید اداره یک نانوائی یا سوپرمارکت دونبش را بمدت یکسال بعهده بگیرید تا کسی درقدرت مدیریت تان تشکیک نکند.
  73
  13
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  PERTAPANI - بن، آلمان

  برلوسکونی روحت شاخ - تورقوزآباد، ایران!! شاهزاده یک خاصیت برای تو داره!! شاهزاده پایان هرگونه تبعیض علیه اقلیت‌ها، اقوام، ادیان و تمایلات جنسی را از ملزومات حکومت آینده ایران دانست!! یعنی تو میتونی طبق تمایلات جنسی که داری با سعید طوسی ازدواج کنی 🤣
  11
  57
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران

  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  هنوز نکته رو نگرفتی. فاز این تخم دیکتاتور اصلا فاز بازگشت به میهن و دلتنگی برای آب و خاک نیست. فاز مفتخوری و دیکتاتور صفتیه. گول نخور.
  68
  10
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  مهرداد2538 - تهران، ایران

  متاسفانه خودکشی در این خانوادهء خدوم، ارثی است!
  62
  10
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Mamad_Zendoni - لندن، انگلستان

  رضا دماغ این آرزو رو به گور خواهی برد روزی به ایران برگردی مثل بقیه دارو دستتون. هر که با آل علی در افتاد ور افتاد
  67
  15
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  هر وقت وطن را دوست داشتی و از مدتی ازآن دور بودی حرفش را درک میکنی . من گول او را نمی خورم چون او را درک میکنم وقتیکه خودم ۶۰ سال را ااز وطنم دور هستم . هنوزم هر ساله به چندین کشور دنیا از هندوستان تا آمریکا سفر می کنم چون سالها در آن کشورها تدریس کردم یا تحصیل . اما تو که قبلا گول احساس خمینی را با گفتن *هچ * خوردی گول این رهبرچلاق را نخور
  6
  47
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  فاطی کماندو - قرچک، ایران
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  شما همان کشور خودت رو همراه با دوستان طالبان خودت قهوای کردی بسه در ضمن تو اگه دنبال مصدق هسی و فکر میکنی استخوانهای پوسدش میتونه کاری برای افغانستان بکنه کاملا در اشتباهی تو همون به ...... ملا عمر اویزون بشی شانس بیشتری داری چیزی گیرت بیاد تا به استخوانهای پوسیده مصدق.
  47
  50
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  Momijii - توکیو، ژاپن
  محترم، آمدیم و ایشان بنا به پیشنهاد شما فراخوان داد و ملت از ترس کشته شدن بیشتر از ده نفر نیامدند، اونوقت از اینکه نوشتید ملخ چکار کرده نخواهید شرمید؟
  15
  38
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  بقول خودت خیلی بی مزه بود چیزی بگو که ارزش قهوه‌ای کردنت رو داشته باشه
  8
  44
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  تو یکی که نباید با مفتخوری مشکلی داشته باشی ره خرت و توله هاش که تو مریدشون هستی مفتخور نیستند؟
  9
  45
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  عزیزم ، اگر ایشون فراخوان بدهند و بقول شما ده دوازده نفر بیشتر نیامدند ، اون دیگه شرمندگی اون کسانی ست که با ریا و دورنگی در استادیوم ، فریاد رضا شاه روحت شاد ، سر میدن ! البته تنها فراخوان کافی نیست ، درخواست اعتصابات سراسری خصوصاً در بخش‌های مهمی که برای بقای رژیم حیاتیست و راهکارهای متناسب با ضعفهای حکومت ! . در ضمن متوجه منظور شما از ملخ چکار کرده نشدم !
  34
  11
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  شوربختانه بزرگ‌ترین مانع رهبری شاهزاده رضا پهلوی جمهوری انگلی اسلامی نیست ، بلکه همان اپوزیسیون ضد رژیم است ، احزاب چپ ، همان شعارهای پوچ گذشته را می‌دهند ، مصدقی ها و جبهه ملی ها و نهضتی ها ، همان کسانی که امام را در اوایل انقلاب ستایش می‌کردند ، تبدیل به کلوب بازنشستگان شده اند ، اما همچنان نفرت از این خانواده محترم پهلوی دارند ، امثال حامد ، مسیح ، گلشیفته که نظرشان تاثیر گزار در بخشی از مردم هست ، گویی ارث‌پدرشان را شاهزاده رضا خورده ، و بیشتر به درخشش خودشان در فضای مجازی فکر می‌کنند تا سرنگونی ،
  11
  41
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  Momijii - توکیو، ژاپن
  تو کامنتتون نوشتید “تخمش رو ملخ خورده” و اشاره من به این توهینِ سرکار بود. اگر فعالیت های شاهزاده را دنبال کرده باشید خواهید دید که همه پیشنهادات منطقی شما را بدفعات در طی سالیان گذشته انجام داده. از جمله تشویق به اتحاد و اعتصاب و خالی نکردن خیابان ها. اما گمان نمیکنید که اگر متناوباً دعوت به حضور ملت در روز و ساعت و محل معینی بکند و این اتفاق نیفتد، قبل از همه ما شجاعان اینترنتی او را به سخره خواهیم گرفت؟
  6
  34
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  و البته گروهی از هم میهنان خیرخواه که با انتظارات غیر منطقی شاهزاده را متهم به همکاری میکنند و با این کار ضربه دیگری را شاید ناخواسته به هموار شدن راه آزادی وارد میکنند. از این دوستان میپرسم، مگر در قبال خدمات پدر و پدر بزرگش چه تاجی به سر این خاندان نشاندیم که از شاهزاده میخواهیم یک تنه حکومت را براندازد تا راه بازگشت ما هموار شود.
  5
  30
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  منظورم “متهم به کم کاری” بود.
  5
  25
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  انفاقاً من قلباً آقای پهلوی رو دوستشون دارم و هیچگاه قصد توهین نه تنها به ایشون ، که به هیچیک از ایراندوستان واقعی و شریفی که گام در راه مبارزه برای آزادی وطن برداشته اند رو نداشته و ندارم ! من هم دوست دارم که مملکتمون و مردم از این مخمصه تاریخی و شر آخوندی و مذهب متعفنش هر چه زودتر خلاص بشن و شاهد آزادی رو به آغوش بکشند . من فعالیتهای همه افراد و گروه‌های اپوزیسیون واقعی و دلسوز وطن رو کمابیش دنبال میکنم ، ولی متاسفانه اونطور که باید و شاید رهبریتی که واقعاً کاریسماتیک و پویا و در بر گیرنده آراء و خواست آحاد ملت بعنوان یک رهبر واقعی باشه ندیدم ، تنها آقای پهلوی رو بخاطر سابقه و خوشنامی خانوادگی درخور و مطلوب برای گذر از این دوران سیاه مناسب دیدم و بخاطر همین هم ، شاید توقع و انتظار من از ایشون کمی زیاده از حد بوده ! نهایتاً و متاسفانه ما ایرانی‌ها تا زمانیکه تعریفی واقعی از همدلی و همیاری و فداکاری و همگامی رو به درستی فرا نگیریم و عمل نکنیم ، بقولی آش همین آش و کاسه هم همین کاسه است !
  15
  7
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  sheyvar - ارسباران، ایران

  ایران برگردی چه کسی پول تو جیبیت را خواهد داد? سرشو کردن مثل سر الاغ , فکر میکنه پوخیه .. مادام العمر منتظرالسلطنه خواهی ماند
  33
  12
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران

  فاطی کماندو - قرچک، ایران
  شاخزاده در صورت بازگشت به ایران فقط میتونن به عنوان ژتون فروش "شهر بازی" انجام وظیفه بفرمایند!
  34
  11
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  علاقه شما به پالان و فروش ژتون قابل توجه است.
  4
  28
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  sheyvar - ارسباران، ایران
  اگر شما سر بوزینه را ترجیح میدید نگاهی به آینه بندازید.
  2
  19
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  تجربه شاخزاده در فروش ژتون قابل توجه تر است! البته من امیدوار نیستم یه ژتون مادام العمر از اونایی که تام مورلی داره بخرم! ولی اگه با شاخزاده صحبت بفرمایید که ....
  22
  5
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۵:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  sheyvar - ارسباران، ایران
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  بوزینه از سر منتظر السلطنه زیادی هست. البته تو پیغامم به خر هم توهین شده. تا امثال قاقول هایی مثل شماها باشند بعید نیست همچنین یابوهایی هم سر کاربیایند
  13
  2
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  ببین عزیز جان، اگر شما سایبری ها فکر میکنید که با توهین و افترا به خاندان پهلوی چیزی از محبوبیت شاهزاده کم میکنید هر چه بیشتر به دست و پا زدن مذبوهانه تون ادامه بدید. در مورد این آیدی شما فقط میشه گفت که هر چه بیشتر چرند مینویسی صدای “رضا شاه روحت شاد” جوانها بالاتر میره.
  1
  14
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  افترا نیست. خود شما چند دفعه باب توهین های رکیک رو باز کردی و وقتی کم آوردی خودتو به موش مردگی زدی؟! قضیه نخ رد کردن رو به همین زودی یادت رفت؟! مگه خودت تو روزهای موشک پرانی ایران و اسرائیل تو جونت عروسی نگرفتی و به یکی از کاربرا نگفتی وقتشه که شاخزاده امور رو به دست بگیرن و کارها رو "سر و سامان" بدن؟ پس چی شد؟! چرا عروس تعریفیتون قوزو از آب در اومد؟! ....
  15
  2
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  سفسطه نکن عزیز، مدرک بیار. من کجا برای شاهزاده یا هر کس دیگری تکلیف تعیین کردم که “وقتشه چنین کنن یا چنان کنن”؟! این شمایی که از روی استیصال به هذیان گویی افتادی و آن یک جو شرف که در اعماق وجودت یافتی با ثنار مواجبی که از آخوند میگیری تعارض منافع پیدا کرده و با خودت درگیر شدی.
  2
  14
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  گیر افتادی!! تو در تاریخ ۲۵ فروردین در صفحه "جمهوری اسلامی با دهها پهپاد به اسرائیل حمله کرد" در پاسخ به راستگوی بی طرفدار گفتی: ساکت یک گوشه بنشینید و اجازه دهید که منتخب مردم کارها رو سرو سامان دهد! پس چی شد؟! چرا شاخزاده (که البته منتخب زنش هم نیست چه برسه به مردم!) کارها رو "سرو سامان" نداد؟ توضیح بده چرا عروس تعریفیتون قوزو از آب در اومد؟ تو چقدر میخوای تو هپروت پالان طلبی باقی آخه سبکمغز؟
  13
  2
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  PERTAPANI - بن، آلمان
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  با این قاطی خودت رو خسته نکن داری یاسین تو گوش خر میخونی
  2
  13
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  باشه، من گیر افتادم و تو برنده شدی. اما هنوز در ایران مردم شعار میدن “رضا شاه روحت شاد”!
  2
  14
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  باشه، من گیر افتادم و تو برنده شدی. اما هنوز در ایران مردم شعار میدن “رضا شاه روحت شاد”!
  2
  13
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  خیلی جنس نابی مصرف می کنی! فکر کنم از این جنسها فقط تو دست و بال اشرف پالانی پیدا می‌شد! ژتون ارزون هم اگه اگه شاخزاده گرفتی منو بی خبر نذار! در"سر و سامان دادن" به خودت هم زیاده روی نکن!
  14
  2
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  PERTAPANI - بن، آلمان
  تو بجای هرز پریدن با این و اون به .... جونت وفادار باش!
  10
  2
  جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  PERTAPANI - بن، آلمان
  مرسی از لطف سرکار. اما چون دستم به اینها نمیرسه سعی میکنم در فضای مجازی از رو ببرمشون.
  0
  8
  جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  ژتون ارزان به از باجناق مفت! حمایت بی شائبه شما از طایفه آخوند و اهل حوزه قابل تقدیر هست. یحتمل خاطرات خوشی از دوران تحصیل در مکتب و بازیگوشی در درون و برون بشکه دارید.
  0
  9
  جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  PERTAPANI - بن، آلمان
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  وقتی مینویسم قاطی، خر، اواخواهر و از اینجور چیزها بلافاصله ... جواب میدی!! بین این همه کاربر خودت خوب میدونی وقتی صدات میکنم زود باید جواب بدی🤣
  1
  7
  جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  حالا دیدی بازم کم آوردی و شروع کردی به توهین های رکیک؟ تو اول قضیه طناب یا زنجیر رو حل کن بعد به فکر دومی باش! منم برات دعا میکنم عین رفیقت پرت و پلا زودتر "سرو سامان" بگیری!
  8
  2
  جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  PERTAPANI - بن، آلمان
  آخی! عقده جواب شنیدن داری پرت و پلا؟!! دیگه داری پیر میشی و ارنست هم فقط واسه کلفتی و رختشویی ازت استفاده میکنه؟!
  8
  4
  جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Ginger - چگو، اسپانیا
  بازار سایبری های مزدور رژیم اسلامی در قسمت اخبار مربوط به شاه ایران داغ است ۵۰۰۰سایبری قاتل و حقوق بگیر مامور رصد اخبار مربوط به شاه ایران و نوشتن اراجیف آخوندی در مورد شاه هستند بیخود خود را اذیت نکنید مردم ایران شاه خود را می خواهند دیگر سا ل ۵۷نیست که با کمک تروریست های لبنانی و کشتن مردم و نسبت دادن به شاه فقید کودتا راه بیاندازید رژیم اسلامی را تنها خارجی ها می خواهند نه ایرانی ها حالا ببین کی پیروز می شود صاحب خانه یا اشغالگر
  1
  7
  جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  مدیران سایت اجازه درج توهین رکیک را نمیدهند. شما ببین که کامنت های کدامیک از ما بیشتر نقطه چین داره.
  2
  5
  جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  انصافا وقاحت و پررویی پالان طلبانه تو وجودت نهادینه شده. هم توهین میکنی و هیم وقتی جوابتو میدن و کم میاری خودتو به موش مردگی میزنی؟ موجوداتی مثل تو لیاقت دفن شدن تو خاک ایرانم ندارین چون وجودتون این آب و خاک رو آلوده میکنه.
  6
  4
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۲:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.