تصاویر شب افتتاحیه خیریه لباس‌های هنری در مت گالا ۲۰۲۴

ستارگان دنیای هنر روش فرش سبز مت گالابی بی سی: مراسم ضیافت خیریه سالانه لباس‌های هنری معروف به «مت‌گالا»‌ که در موزه متروپولیتن نیویورک برگزار می‌شود، شب گذشته با حضور هنرپیشه‌های هالیوود و چهره‌های مطرح دنیای هنر ستاره باران شد.
از میهمانان امسال این ضیافت خواسته شده بود تا قوه تخیل خود را به کار گیرند و با لباسی الهام گرفته از تم «باغ زمان» در این خیریه سالانه شرکت کنند. بیشتر ستاره‌های حاضر در مراسم، این تم را توصیه‌ای عینی تصور کرده و با لباس‌هایی پوشیده از گل، شاخه و برگ روی قالی سبز پا در این ضیافت گذاشتند. برخی نیز لباسی الهام گرفته از زمان و تاریخ به تن کرده بودند.
 
در میان شرکت‌کنندگان مت‌گالا، برخی نام‌ها از جمله جنیفر لوپز، سارا جسیکا پارکر، دمی مور، اوما تورمن، نیکی میناژ، کایلی منوگ، جی‌جی حدید، مت دیمون و کریس همزورث توجه دوربین‌ها را به خود جلب کرد.
زندایا مری استورمر کلمن، بازیگر و خوانندهاوما تورمن، بازیگر سه‌گانه «بیل را بکش»کیم کارداشیان
کریس همزورث و السا پاتاکی
جنیفر لوپزسیدنی سوئینی
سارا جسیکا پارکر
شکیرا، خواننده و بازیگردمی لواتو
عالیا بات، بازیگر هندی تبار بریتانیاییپاملا اندرسون،‌ بازیگر، مدل و فعال حقوق جانورانپاملا اندرسون،‌ بازیگر، مدل و فعال حقوق جانورانجیجی حدید (جلینا نورا)، مدلجیجی حدید (جلینا نورا)، مدلسرنا ویلیامز، قهرمان تنیس بانواندمی مور، بازیگر، تهیه‌کننده و کارگرداننیکول کیدمن، بازیگر به همراه کیت اربَن
نیکی میناژ
آریانا گراندهپنه‌لوپه کروز سانچز، بازیگر اسپانیایی
کاردی بیمیندی کالینگ
+10
رأی دهید
-8

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.