عذرخواهی تتلو در آخرین جلسه محاکمه: به خاطر اشتباهاتی که داشتم معذرت‌خواهی می‌کنم

تتلو در جلسه امروز گفت: خیلی از رفتار‌های من اشتباه بوده و به خاطر اشتباهاتی که داشتم معذرت‌خواهی می‌کنمآخرین جلسه رسیدگی به اتهامات امیرحسین مقصودلو، ملقب به «امیر تتلو» در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب اسلامی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری میزان وابسته به قوه قضائیه، در این جلسه «مستشار دادگاه، وکیل مدافع، نماینده دادستان و خانواده متهم» حضور داشتند.

برپایه این گزارش، نماینده دادستان در این جلسه دادگاه به جوانان و نوجوانان به عنوان بیشترین شمار مخاطبان تتلو اشاره کرد که تحت تاثیر موادمخدری که او «مصرف می‌کرده و آن را ترویج می‌داده قرار می‌گرفتند.»

تتلو در پاسخ گفت که قصد او ترویج مواد مخدر نبوده و می‌خواسته برای کسانی که آلوده به مشروبات الکلی و مواد مخدر هستند «جایگزین گیاهی» معرفی کند «تا ضرر کمتری داشته باشد که این اشتباه بوده و اشتباهم را می‌پذیرم.»

بخش دیگری از اظهارات دادستان به بسته شدن صفحه ایسنتاگرام تتلو برمی‌گشت که متهم در پاسخ گفت «در یک استوری اینستاگرام از خانم‌های ۱۵ تا ۲۰ سال برای ساخت ویدیوی یکی از آهنگ‌ها دعوت شد که طبق قانون اروپا این موضوع را کودک‌آزادی تلقی کردند و صفحه را بستند.»

حساب اینستاگرام تتلو که بیش از چهار میلیون دنبال‌کننده در این شبکه اجتماعی داشت، در سال ۱۳۹۹ پس از دعوت او از دختران زیر سن قانونی برای ورود به «حرمسرا» بسته شد.

تتلو در جلسه امروز گفت: «قطعا اشتباهاتی داشتم و خیلی از رفتار‌های من اشتباه بوده است. به خاطر اشتباهاتی که داشتم معذرت‌خواهی می‌کنم.»
توضیح تصویر، وکیل تتلو می‌گوید که «متهم قصدی برای انجام فعالیت تبلیغی یا ایجاد خلل در امنیت داخلی کشور» نداشتزمانی که قاضی دادگاه از تتلو درباره تضمین جلوگیری از تکرار این اشتباهات پرسید، او گفت که «آموزش مناسبی ندیده است.»

وکیل تتلو در دفاع او گفت که موکلش، قصدی جهت «انجام فعالیت تبلیغی یا ایجاد خلل در امنیت داخلی کشور» نداشت.

وکیل تتلو درباره سایت‌های شرط‌بندی هم گفت: «متهم پس از تبلیغ سایت شرط‌‌‌‌‌ بندی وقتی متوجه می‌شود افراد از این مسیر متضرر می‌شوند، بلافاصله موضع خود را تغییر داد.»

گزارش خبرگزاری میزان حاکی است که قاضی دادگاه حکم نهایی را «در موعد قانونی» صادر خواهد کرد.

دادگاه تتلو در حالی امروز برگزار شد که دیروز از وکیل او نقل شده بود از روند رسیدگی به پرونده راضی است و موکلش از روی ندامت،‌ «در زندان شعری در مدح حضرت علی سروده و امیدوار است آهنگش را بسازد.»

آذر ماه پارسال پلیس ترکیه امیرحسین تتلو را که از چندین سال پیش در استانبول زندگی می‌کرد، در مرز بازرگان به ایران تحویل داد و او‌ پس از استرداد، بازداشت شد.

رسانه‌های ایران گفتند امیرحسین مقصودلو در ترکیه به علت شکایت‌های خصوصی متعدد بازداشت شد و اتهام او را «گسترش فساد و فحشا» عنوان کردند.

اولین جلسه رسیدگی به اتهامات امیرحسین مقصودلو در نیمه اسفند ماه در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب اسلامی برگزار شد.
+2
رأی دهید
-102

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  گل به جمالت امیر جان. امیدوارم هر چه زودتر شعری را که در مورد امیرالمؤمنین ع سروده‌ای را شنوا کنیم.
  121
  9
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Pir00z - آخن، آلمان

  آدم بیوجودتر از این حیوون ۲پا ندیم من یکی،مگه میشه زرتو زرت رنگ عوض کرد آخه
  7
  116
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  چند روز دیگه میشه یه مسول یا مخبر و آدمفروش یا یه کوفت دیگه البته اگه جون سالم ببره و چیزی بش تزریق نکنند قبل از آزادیش.
  4
  86
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Queen.of.bees - نوشهر، ایران

  معلوم نیست چه بلاهایی سرش آوردن که اینجور ترسیده . همه که نمیتونن شجاع باشن. هر کس به اندازه ی سایز تنش کفش و لباس میپوشه. میدونم که الان مردم از دست امیرتتلو شاکی هستند که چرا معذرت خواهی کرد اما خودمونو بزاریم جای این بچه ها که در زندان ها شکنجه میشن . ما تو خونه هستیم و به کار روزمره مشغول . اینا در زندان و انواع شکنجه رو تجربه میکنن . یه باتوم یا چوبی بگیرید و آهسته به پای خودتون بزنید، ببینید چقدر درد داره ! اون مزدوران خامنه ای و خود خامنه ای خودشون میدونن که بهشت و جهنمی در کار نیست و بی پروا اینهمه جنایت و شکنجه و کشتار رو مرتکب میشن . من دیروز یک پشه رو کشتم و هنوز اعصابم خورده که آیا درد کشید ؟ و ناراحتم که چرا کشتمش و احساس میکنم که قاتل شدم که یک جاندار رو بی جان کردم . همش تو فکر اون پشه هستم . ای کاش میگرفتم و از اتاق بیرونش میکردم . چطور این بی شرفها دلشون میاد که این جوونای مردم رو شکنجه و سلاخی میکنند ؟
  49
  19
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Stopmindcontrol - سائو پائولو، برزیل

  یک بیشرف در دادگاه بیشرفان داره بیشرفتر میشود.
  5
  88
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  حالا چرا در مدح علی شعر سروده ؟ حالا اگر در مدح مفعول شِر و وِر میگفت ، با سلام و صلوات آزاد می‌شد و البته باز میرفت تو جلد و کارکتر اصلیشه که یه از زیر بته عمل اومده و بی سر و پا و لاشیست !!
  5
  60
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  لاشخور کثیف،یکی از رذل ترین و پست ترین چهره های ایران و مثال واقعی نون به نرخ روز خور.استوریهایی که اخیرا قبل از برگشتن به ایران در حمایت از حجاب ننگین اسلامی میزد،فحاشی و توهینش به مهسا امینی، عکس مادر لجاره اش از جانماز و مهر و تسبیح همه و همه زمینه چینی بود برای اینکه بتونه برگرده و بعد از یک دادگاه نمایشی مسخره و احیانا حکمی آبکی آزاد بگرده.در ترکیه موفق نبود و کف گیرش به ته دیگ خورده بود و میخواست برگرده.تمام این داستان دیپورت و دستگیری یک شو بیش نبود.
  5
  83
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان

  اول آخر همه ما ایرانیان بچه مسلمان هستیم حالا هرچی هم بعضی ها واسه خوشیرنی جلوی اروپایی آمریکایی میگن مسلمان نیستند و شورت بریده رفتار کنند جز حقارت نخواهند دید، تتلو هم به اصالتش و اسم اصلیش امیرحسین برگشت و ایران هم با صحه صدر ازش استقبال و حتما مورد عفو قرار خواهد گرفت. معین و شهرام هم در راه بر گشت به ایرانند.
  100
  10
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران

  اگر آفتاب پرست قرار بود صورت آدم ظاهر بشه، میشد تتلو. یعنی آدم اینقدر بی وجود و‌پست فطرت و بی ذات باشه. قضا و بلای توماج تو سر تتلو و کل خانوادش. آفتاب پرست رنگ کم بیاره از تتلو‌میگیره. تف به غیرت نداشته ات که سرت رو جلو چند تا آخوند مفعول کج کردی، بی ذات. پسا انقلاب حساب تو رو‌قبل از بقیه صاف میکنیم پست فطرت بالفطره و بالقوه
  5
  39
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  ببینید این لجن ابلیس دیوانه چی به سر خودش در آورده است. از دیدنش من دچار استفراغ میشوم. از او دیوانه تر کسانیکه بدنبال او دویده اند
  4
  38
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  دیارکو - قره تپه، آذربایجان
  باز حرف مفت زدی بیسواد؟ اسلام مثل یهود نژاد و قومیت نیست،یک باور هست.کسی با نژاد مسلمان به دنیا نمیاد.ایرانیان مسلمان نبودند و نیستن. اجداد داعش فعلی از عربستان حمله کردن و به زور و وحشیگری و شمشیر ایرانیان رو وادار کردن بگویند ما مسلمانیم.اگر ایرانیها مسلمون بودند،شما وحوش نیازی به گشت ارشاد و کتک زدن و ارعاب برای اجرای احکامش نداشتید و مثل عربها که حتی تو اروپا هم حجاب دارند،همه ایرانیها خودجوش محجبه و نمازخون و روزه بگیر و محمدی بودن.اما درست برعکسش در ایران هست.پس ببند.
  5
  45
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  Momijii - توکیو، ژاپن
  بلاهت که شاخ و دم ندارد. وقتی ان ابله تبریزی وافوری پناه بزرگترین جلاد عالم هستی را که فاطمه را هم با دست های مبارک خودش کشته و جسدش را سر به نیست کرده"همای رحمت" مینامد. این عصاره ی تعفن هم باید 4 میلیون فالوور داشته باشد
  6
  33
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  دیارکو - قره تپه، آذربایجان
  ایرانیان به زور جنایت و شقاوت مذهب اهریمنی و سراسر کثافت اسلام گردن زن را پذیرفته و بزودی اولین ملتی خواهند بود که از منجلاب اسلام بیرون امده و بطرف تمدن و پاکی خواهند رفت
  6
  35
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Pir00z - آخن، آلمان
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  ....... اول و آخر امیر المیمونیتون بعدشم خودت که با همین چیزا مملکت رو به ۲۰۰۰ سال عقب بردین
  4
  23
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان
  ای کاش میشد با یک دستگاهی گذشته رو دید تا بفهمی چقدر این عرب ها به نیاکانت (البته اگر ایرانی اصیل باشی) مثل داعشی های امروز ظلم کردند و زنان جد مادر بزرگ ات رو مورد عنایت قرار دادند که مجبور شدند این دین سراپا کثافت و وحشی رو بپذیرند. ببینیم باز هم از مسلمون بودنت اینقدر ذوق میکنی. در ضمن امثال سید محمد حسینی هم اسمش مسلمونی بود سید هم که بود باز هم بیگناه اعدامش کردید و صحه صبر براش نداشتید
  4
  23
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  شما مطمئن باش اون فالوورها هم یکمشت ارازل و اوباشی هستند مثل خود تتلو ، و ابن درد جامعه هست ! چرا که نبود یک اولیاء سر و تن درست ، با احساس مسئولیتی قوی نسبت به تحصیل و تربیت فرزندان ، نتیجه اش میشه تتلو و فالورهاش ! بی شک اینها اکثریتشون فرزندان طلاق یا افرادی هستند که از داشتن اولیایی که دارای منش و پرستیژ اجتماعی والایی باشند ، محروم بوده اند !!
  6
  7
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  تنها چیزی که بشدت با شخصیت دمدمی و نان به نرخ روز خور تتلو هارمونی و هماهنگی دارد خالکوبی شبیه به حیوان آفتاب پرست اوست .اگر یک عمامه هم بر سر میگذاشت تکمیل میشد.
  5
  15
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  خشم وعصیان تتلو فرآورد و محصول نظام ج.ا.است.تتلوها نطفه قهر وخشونت جامعه پرازنابرابری ایران هستند.بدون شک همین زبان تندوپرخاشگرتتلو،زبان عام مردم خودمان است.فاز زن ستیزی وبددهنی اودرکنسرتهایش وآهنگهایش نمایان است،اینگونه علایم هم درکوچه وبازارخودمان بسیارند.فکرمیکنیم مگرپیرمردی که با نواریازهرا برسر درمسابقه ورزشی که به زنان توهین میکرد،اگرمیکروفون بدستش بود بهترازتتلوبود؟رژیم چون موجی خروشان جزرومدمیکند، تتلوها را پرت میکند وسپس جذب میکند وتواب میسازد.تاکتیک وروش دیکتاتورها دراین است،که آسیب دیدگان جامعه را به زیربکشندوتحت نام عفوله بکنند.تتلو درآواخر چون مرتاض های وروسای فرقه جا خوش کرده بود.غرق درکامنتهای هواداران خودبود.درهرصورت هرگونه شکنجه واعتراف اجباری نه برای تتلوونه به دیگران نبایدصورت بگیرد.تتلوبهتراست ازتوماج ها یادبگیرند،رپ خودرا مردمی بنوازد!
  4
  11
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  گاگول تتلو برای شیطان آهنگ خونده . منظورت شیطانه دیگه ؟ 😁 پس تو هم آهنگهای شیطان پرستی گوش میکنی 😁😁 اون دنیا به الله چی می خوای بگی ؟ میدونی تیر چراغ برقو کجات فرو میکنه ؟ 😁
  2
  5
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.