برنارد هیل، بازیگر تایتانیک و ارباب حلقه‌ها درگذشت

بازی برنارد هیل در نقش پادشاه تئودون در سه‌گانه ارباب حلقه‌ها یکی از نقش‌های مهم او بودبی بی سی: برنارد هیل، بازیگر سینما که بیشتر برای بازی در فیلم‌های تایتانیک و ارباب حلقه‌ها شناخته شده است، در سن ۷۹ سالگی درگذشت.

او در فیلم برنده اسکار تایتانیک در سال ۱۹۹۷ نقش کاپیتان ادوارد اسمیت را بازی کرد و در ارباب حلقه‌ها نقش پادشاه تئودن را داشت.

یکی از مهمترین بازی‌های او در سال ۱۹۸۲ در درام تلویزیونی بی‌بی‌سی «پسران آسفالت» بود، جایی که او در نقش یوسر هیوز، شخصیتی را بازی کرد که برای مدیریت بیکاریش در لیورپول اغلب با شکست مواجه می‌شد.

«لو کولسون» مدیر برنامه‌های او تایید کرد که آقای هیل صبح یکشنبه درگذشت. آلیسون و پسرش گابریل در آن زمان فوتش در کنار او بودند.
او در فیلم برنده اسکار تایتانیک در سال ۱۹۹۷ نقش کاپیتان ادوارد اسمیت را بازی کرد و در ارباب حلقه‌ها نقش و پادشاه تئودن را داشت.

«آلن بلیزدیل»، نویسنده «پسران آسفالت» گفت که مرگ هیل «یک ضایعه بزرگ و همچنین یک شگفتی بزرگ» بود.

«او توانایی شگفت‌ انگیز و مسحور کننده‌ای در بازی نقش یوسر هیوز داشت- برنارد همه چیز را به نقش داد و شما شاهد آن در تمام صحنه‌ها بودید. او تبدیل به یوسر هیوز شد».

او اضافه کرد: «من آرزو داشتم که با او کار کنم. هر کاری که او انجام داد - تمام مراحل کاریش، شیوه کار و اجرایش- همه همان چیزی بود که می‌توانستید آرزو کنید. همیشه احساس می‌کردید که برنارد برای همیشه زنده خواهد ماند. او از قدرت بدنی و شخصیتی بالایی برخوردار بود».
+5
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  نقش کاپیتان کشتی‌ که در فیلم تایتانیک ایفا کرد، بسیار در خاطره‌ها باقی‌ ماند ~ چشمان و چهره‌ی کاپیتانی دل‌سوز، که هم مسئولیت‌پذیر بود و هم غیور‌مند ~ روح‌اش شاد ~
  0
  4
  دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.