هویت زن ایرانی چفیه‌دار در تظاهرات حامیان فلسطین در تورنتو فاش شد

هویت زن ایرانی چفیه‌دار در تظاهرات حامیان فلسطین در تورنتو فاش شد.

 
+349
رأی دهید
-26

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  فیل دانا - سیدنی ، استرالیا

  شما فکر میکنی اینها از رو میرن یا اینکه کانادا اینهارو اخراج میکنه، اینها اینقدر با خودشون پولهای اختلاسی اوردن که کانادا واسشون فرش قرمز پهن کرده. از رو هم که نگو . وقاحت توشون موج میزنه...
  197
  245
  یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک
  ماشاالله، درود بر شما شیرزن خواهر عزیزم که مایه افتخار و سربلندی ما هستید. شیر مادر حلالت باد. خوب روی این بچه ترنسی فوفول رو کم کردی.
  366
  360
  یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Mamad_Zendoni - لندن، انگلستان

  وای اگر یکی از اینها که فیلم میگیرن، گیر من می افتاد دوربین تو اونجای خودش و جد آبادش فرو میکردم تا دیگه از این نکنه، نکبت فقط بلدن از زنها و آدم‌های ظعیف فیلم بگیرن، این خانم هم باید ازشون فیلم می‌گرفت میداد جمهوری تا جمهوری اسلامی پدر خاندانشو در میورد.
  319
  294
  یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  پس بگو ! این سلیطه خانوم که اونقدر قدقد میکرد ، ضمن اینکه اونتی آزاد کار میکنه و فن و شگردش هم زیرگیریه ، ظاهرا با اون گاله گَل و گشادش خواننده اُپراست و ...
  239
  177
  یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران

  Mamad_Zendoni - لندن، انگلستان
  از دور واق واق نکن ، اگر جرات داری اسم و آدرست را بنویس . خاک بر سرت که اینهمه قتل و غارت ملت ایران را می‌بینی و باز هم مزدوری نظام نکبت اسلامی را میکنی .
  241
  193
  یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  Mamad_Zendoni - لندن، انگلستان
  منظورت اینه که اون دوربین هایی که توی شهرهای ایران هست و از زنهای مردم فیلم میگیره رو میخوای بکنی تو ماتحت زاکانی و رادان؟
  107
  241
  یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این چپول است و نهله ی فکری یک چپول ضمن حسادت به ادمیان موفق گاز زدن به منافع خیالی خودش است
  59
  153
  یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  بی بخارتر از ایرانی خود ایرانی است و بس. ۴۰ ساله تیر برق برای اخوند و تولهاشون تعیین میکنند تا تقی به توقی میخوره میگن نوبت ما هم مییرسه ، ای چنین و چنان میکنیم. اخوند و توله اخوند با پول ایتها جلوی چشم اینها در خارج کشور حال میکنند و به اینها بیلاخ نشون میدن و اینها فقط بلدن بگن نترسید ما همه با هم هستیم. معنای این چرند و در تظاهرات در ایران میی‌بینیم وقتی مزدور عراقی با ناموسشان جلوی چشمشون تجاوز میکنه می زنن و میگن ولش ولش کن ایوا خواهر.
  67
  112
  یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  میلاد2020 - داخائو، آلمان

  خوب حالا از ملت فلسطین دفاع کرده ...جرمی انجام نداده که حالا تو بوق و کرنا کردین....وقتی رضا دماغ می‌ره پهلوی رئیس جنایتکارش نتان یابو هیچکس نمیگه که خائنه ولی یک زن بیچاره که دلش به حال بچه ها و زنان ملت بدبخت فلسطین میسوزه باید تو بوق بکنید؟ خجالت نمیکشین شماها از خودتون؟‌اسم‌انسان روی شماها نمیشه گذاشت.
  142
  75
  یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  کور شود آنکس که نتواند دید - لندن، انگلستان

  خدایی خیلی زرنگه،خوب تونست زود خودشو معروف کنه.
  16
  55
  یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  میلاد2020 - داخائو، آلمان
  شما که اینقدر لالاهی بلد هستید .چرا خودتان خوابت نمی‌‌برد. اسم نیکا را شنیده.؟ فرق این خانم با تن فروش در این است.که تن فروش .تن فروش شده.تا آدم فروش نشود. مغز علیل درک می‌‌کند؟
  36
  60
  یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک

  به چه قصد و منظور خاصی اسم ایشان را از ارباب‌زاده به عربزاده ترجمه کرده‌اید؟ قصد تفرقه دارید؟ ولی بدانید از برای ما شیعیان حیدر صفدر، رنگ، نژاد، ملیت، قومیت هیچ ملاکی نمیباشد. همگی ز یک گوهریم.
  87
  51
  یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  رگبار - کپنهاگ، دانمارک
  Mamad_Zendoni - لندن، انگلستان
  مملی ژندونی بخواب حال نداری
  22
  33
  یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین

  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  ۱) به احتمال ۹۹ درصد، شخصی‌ که در متن فارسی‌ بالای ویدیو، نام فامیلی این خانم را به‌جای ارباب‌زاده، عرب‌زاده نوشته، هیچ منظور یا قصدی نداشته، بلکه فقط نام فامیلی که پینگلیش نوشته شده را سریع خوانده، و به‌جای واژه‌ی ارباب، واژه‌ی هم‌آوا‌فونتیکی عرب در ذهن‌اش ایجاد و آن‌را به‌فارسی‌ نوشته. / مساله‌ی مهمتر این‌که، ایرانی‌جماعت، بویژه آن‌ها که خیلی‌ مثلاً مخالف هستند و دایم هم یک‌سری نام‌ها را به‌زبان می‌آورند و خود را وکیل و وصی‌ دیگران نشان می‌دهند، شوربختانه اصلا بلد نیستند که با منطق، یک دیالوگ و مناظره را با طرف مقابل انجام دهند، و از آن بدتر این‌که، سریع هم حرف‌های رکیک می‌زنند، که این یعنی ضعف در اثبات آن‌چه‌که مثلاً به آن باور دارند. - در فضای مجازی فارسی‌، برخی‌ کاربران که مخالف رژیم هستند، تا دیدگاهی مخالف تفکرات خود می‌بینند، سریع به طرف مقابل‌شان، حرف‌های رکیک می‌زنند (در ضمن، من خودم نه مخالف رژیم ایران هستم و نه موافق آن. فیفتی فیفتی) - (ادامه....) ~
  5
  28
  دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین

  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  ۲) نکته‌ی دیگر این‌که، در این عصر دیجیتال، حریم انسان‌ها خدشه‌دار شده. هرکسی با موبایل‌ش -بدون آن‌که صورت خود را نشان دهد، و یا از کانال شخصی‌ خود، ویدیو را منتشر کنند)، از هرکه می‌خواهد فیلم می‌گیرد و بعد آن‌را پخش می‌کند، در حالی‌که چنین کاری، به‌دور از معرفت است و حتا از دید بنده، جرم محسوب می‌شود، مگر این‌که شخص فیلمبردار، چهره‌ی خود را نیز در کادر حداقل یکی‌دو بار نشان دهد. - بنده از این ماجرای فلسطین و اسرائیل هیچ سر در نمی‌آورم، و اصلا هم فکرم را روی آن نمی‌گزارم، اما با دیدن این ویدیو، آن‌چه‌که مشهود است این می‌باشد، که این خانم ایستاده بوده، به کسی‌ هم کاری نداشته، بعد طرف آمده سراغ ایشان، بدون معرفی‌ و نشان دادن خود، فقط صورت او را فیلم می‌گیرد، بازجویی هم می‌کند که اسمت چیه؟ تحصیلاتت چی‌؟ و تازه اهانت جنسی‌ هم در صحبت می‌کند که پرچم فلان کشور رو وارد(سه‌نقطه) /
  4
  24
  دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  ۳) پی‌نوشت؛ در ضمن در مورد این‌که این خانم آیا پرچم فلسطین به دست داشته یا نداشته، و این‌که چفیه (که من خودم از آن متنفرم) به گردن دارد یا ندارد، این مسایل مساله‌ی شخصی‌ ایشان است، و به کسی‌ نباید ربط داشته باشد، - مگر این‌که شخصی‌ با پرچم و ظاهری که دارد، اگر دیگران را مجبور به داشتن آن پرچم در دست و ایجاد ظاهر خود مطابق با ایشان نماید، آن‌گاه بله، جای این هست که فیلمبردار اول خود را معرفی‌ کند، چهره‌ی خود را نشان دهد، و بعد به طرف مقابل بگوید که چرا شما دیگران را مجبور به داشتن عقیده و ظاهر خود می‌کنید. / اما در ویدیوی بالا، هیچ‌یک از این پارامترهای موجه نبود، و فقط فیملبردار، در اصل تهاجم یک‌طرفه به سمت مخاطب خود انجام داد.
  4
  23
  دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  کماندوی سبز - تهران، ایران
  Mamad_Zendoni - لندن، انگلستان
  .... حـ...،میاد اون روز که به غلط کردن بیفتی
  8
  17
  دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  فرمایش شما درست و از روی قوانین حاکم در کشورهای غربی است، متاسفانه »چغولیسم« به جای اینکه در همان کشورهایی که دیکتاتوری حاکم کرده پناه گیرد، به غرب آمده است تا جلو آزادی دیگران را بگیرد، یا تحت نام »انتی 57«، یا فحاشی مانند ساندیس، مزدور، با جناق، و غیره حتی به یک خانم که بی آزار و اذیت دیگران از حق »قانونی« شرکت در یک اجتماع استفاده می کند را، مورد فحاشی قرار می دهد، چغولیسم دموکراسی نمی خواهد، گول نخورید!
  6
  15
  دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  دونا ارباب زاده . اینها پول از ایران میگیرند و این شغلها و شرکتها هم کاملا ساختگی و فقط برای رد گم کردن در اراده مالیات هستش. رد خانواده این آدم رو بگیرید قطعا خیلی راحت میشه پیداش کرد.
  8
  12
  دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  سپاس از توجه شما و نکاتی‌ که فرمودید. / آقای هوشمند عقیلی که از خوانندگان خوش‌صدا هستند (و برای‌شان آرزوی سلامتی داریم)، در یک مصاحبه گفتند که ایران در طول تاریخ، سرزمین شعر و ادبیات در جهان به‌شمار می‌آید. / - ادامه‌ی صحبت بنده؛ اما در همین فرهنگ ایرانی که باید آن نیز سرای ادب باشد، واژه‌هایی‌ پاک به فحش تبدیل می‌‌شوند (که شما نیز در کامنت خود به آن اشاره داشتید) و سپس نهادینه می‌شوند، و خیلی‌ها هم راحت آن‌را به‌زبان می‌آورند. برای نمونه، این‌که دو نفر باجناق کار زشتی انجام دادند که نباید دلیل شود تا واژه‌ی باجناق (که واژه‌ی محترمی هست) تبدیل به نماد رابطه‌ای ناسالم و ناپاک گردد!، - مقصر فضای فکری ایرانی‌جماعت در این دوره‌ی کنونی هست که خیلی‌ راحت، مفاهیم خوب را -بخاطر کار زشت چند نفر- به ناپاکی می‌کشد، - در مورد ساندیس هم به همین ترتیب، - و یا این‌که در فضای ایرانی از ۱۵ سال اخیر، واژه‌ی زشت "ساندویچ کثیف" مد شده! و همه نیز راحت آن‌را به‌کار می‌برند، حتا در یوتیوب دیدم که مهران مدیری در دورهمی (دوران کرونا) گفت که دل‌ش ساندویچ کثیف می‌خواد!.
  1
  10
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  آرش ایران نژاد - تبریز، ایران
  نه حتما باید سرشو میکرد تو .....صهیونیزم اونوقت میشد ادم خوب .موضوع فلسطینموضوع انسان و انسانیته و ربطی به چهارتا اخوند صهیونیست نداره . این روح بزرگ همان ایرانیان ازاده هست که یهودیان را از زیر ستم بخت النصر رهانید و حال برای دفاع از کودکان و زنان مظلوم فلسطین فیام کرده احمفانه کار زرگ و انسانی ابرانی رو بخ زور به اسلام و اخوند گره نزنید لطفا
  3
  7
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۵:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  مبارز01 - تهران، ایران
  حتما باید بستگانت بدست وحشی های حماس می افتادند تا جنایت هفتم اکتبر رو درک کنی؟ حتما باید اون صحنه های وحشتناک پاره کردن شکم زن حامله، تا سوزاندن زنده زنده یه مشت جوون که در رقص و شادی بودن و دها عمل غیر انسانی دیگه که در مخیله هیچکس نمی گنجد جز یه مشت حیوان درنده فلسطینی توی حلقومت می کردن تا امثال توی احمق درک کنی که مقصر اصلی این کشتار، وحشی های بی وجودی بودند که بلافاصله بعد از جنایت رفتند بین مردم پناه گرفتند و باعث کشته شدن اون ها هم شدن. این جون های عرب وحشی 1300 نفر رو به معنای واقعی نابود کردند که چی بشه؟ کجا رو گرفتن؟ . فقط و فقط آدم بیسواد، این کفتارهای فلسطینی دستورات صادره از تهران رو به قیمت جون هزاران نفر از مردم بی دفاع انجام دادند. هیچ فکر کردی چرا رهبر حماس کثیف در قطر زندگی می کنه؟ درآمدش از کجاست؟ میتونی اینو بفهمی؟ البته که اگر برا امثال تو فهمیدنش، سخته وگرنه چپیه خون و جنایت را با افتخار گردنت نمی انداختی.
  1
  6
  جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۵:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.