یک زن ایرانی بعد از نتیجه منفی پرونده تقاضای پناهجویی در ترکیه خودکشی کرد و جان باخت

 یک زن پناهجوی ایرانی در آنتالیا با نام ساناز جلیلی بعد از صدور حکم دیپورت پلیس مهاجرت ترکیه، خودکشی کرد و جان باخت. پرونده‌ این پناهجوی ۳۴ساله بعد از سال‌ها انتظار و به‌رغم داشتن قبولی سازمان ملل، به دست پلیس مهاجرت ترکیه بسته شد.

ساناز جلیلی پناهجوی ایرانی یکم می در آنتالیای ترکیه پس از ۷ سال و با دریافت نامه دیپورت از این کشور به زندگی خود پایان داد.

وی که به مدت ۸ سال در ترکیه زندگی می‌کرد بعد از اینکه شرایط دریافت اقامت ترکیه را دریافت نکرد و دیروز نامه دیپورتی خود را از اداره مهاجرت ترکیه دریافت کرد ،بدلیل ترس از بازگشت به ایران بدلیل کیس سیاسی خود را از طبقه سوم محل سکونت در محله باییندیر آنتالیای ترکیه به پایین پرتاپ کرد و به زندگی خود پایان داد.
+66
رأی دهید
-17

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Ginger - چگو، اسپانیا

  کشورهای مسلمان دارای دولت و سران دولت الاغ هستند چه با کراوات چه بی مروت یک مشت اسلامیست بی شعور و احمق که بیشتر به درد آب حوض کشی می خورند تا مسول کشور بودن
  15
  83
  شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۱:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  مهرداد2538 - تهران، ایران
  آخه بگو مونگول! پیش متحد خامنه ای میخوای از دست خامنه ای پناهنده بشی؟! حالا ترکها هم، وهم برشون می داره که کشورشون .....که ایرانی براش خودکشی می کنه!
  36
  45
  شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۵:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Ginger - چگو، اسپانیا

  تمام کشورهای اسلامی یک مشت ارازل و اوباش مسول امور مردم هستند اسلامیون عقدهای و احمق که به اندازه گاو هم فهم و شعور ندارند ترکیه رژیم اسلامی اشغالگر در ایران پاکستان افغانستان مالزی اندونزی فیلیپین و سومالی و عربستان ......دولت های گماشته شده ضد مردمی و بشدت فاسد و قاتل هستند و قتل سیستماتیک شهر چندان توسط دولت ها ی اسلامی معمولی و به نام الله انجام می شود
  15
  64
  شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۶:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان

  پناهنده شدن بدون هیچ دلیلی فقط جهت آزادی مفرط و عیش و نوش
  70
  18
  شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  نسل بی سواد - اسلو، نروژ

  دیارکو - قره تپه، آذربایجان
  کامنت شما خیلی مزخرف و غیر انسانی بود. اصلا متاسف نشدید برای مرگ این هموطن ؟ . خودکشی کرده آقای عزیز . عیش و نوش و آزادی مفرط دلیلی هست برای هفت سال دربدری و در آخر خودکشی؟. کمی انسان باشیم .
  5
  59
  شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.