شرایط ویژه آ.اس. رم برای ادامه حضور سردار آزمون در باشگاه

سردار آزمون در پیراهن آ اس رمدویچه وله: طبق قرارداد "قرض" سردار آزمون از لورکوزن به آ.اس. رم، این مهاجم ایرانی می‌تواند با پرداخت ۱۲.۵ میلیون یورو در رم بماند. اما این باشگاه ایتالیایی آزمون را فقط تحت شرایط ویژه‌ای احتمالا به طور درازمدت، جذب خواهد کرد.

تیم فوتبال بایر لورکوزن، قهرمان فوتبال آلمان بوندس‌لیگای آلمان در فصل جاری در مرحله نیمه‌نهایی لیگ اروپا به دیدار تیم ایتالیایی آ.اس. رم می‌رود.

دو دیدار رفت و برگشت این رویارویی که در روزهای دوم و نهم ماه مه (۱۳ و ۲۰ اردیبهشت) برگزار می‌شود از جذابیت بالایی برخوردار است.

سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در آغاز فصل جاری در اواخر ماه اوت سال گذشته میلادی بر اساس قرارداد "قرضی"، تا پایان فصل از بایر لورکوزن به آ.اس. رم انتقال یافت.

طبق جزئیات قرارداد مربوط به این انتقال، باشگاه آ.اس.رم می‌تواند این ملی‌پوش فوتبال ایران را با پرداخت مبلغ ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار یورو به عنوان حق انتقال به بایر لورکوزن، به طور درازمدت به ترکیب کادر بازیکنان تیم خود جذب کند.

در غیر این صورت با توجه به اعتبار قرارداد آزمون با بایر لورکوزن تا تابستان سال ۲۰۲۷ میلادی، این مهاجم از اول ماه ژوئیه سال جاری میلادی دوباره بازیکن لورکوزنی‌ها خواهد بود.
وضعیت و شرایط آ.اس رم
سردار آزمون روی هم رفته فصل نسبتا موفقی را در آ.اس. رم تجربه کرده است. او در طول هشت ماه اخیر ۲۰ بار برای "رُما" در رقابت‌های لیگ "سری آ" به میدان رفته و سه بار گلزنی کرده است. بر اساس گزارش‌ها، هم آ.اس. رم و هم سردار آزمون اصولا مایل به ادامه همکاری در فصل آینده هستند.

اما با این حال فعلا بعید به نظر می‌آید که ایتالیایی‌ها مبلغ ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار را به قهرمان فوتبال آلمان بپردازند.  

گفته شده است که آ.اس. رم فقط در صورت کسب جواز حضور در فصل بعدی لیگ قهرمانان اروپا از امکان پرداخت مبلغ مذکور برخوردار خواهد بود. این تیم چهار هفته قبل از پایان لیگ در حال حاضر در رتبه پنجم جدول "سری آ" ایستاده است و در صورت حفظ این پله، به رقابت‌های فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا راه خواهد یافت.

بر اساس گزارش‌ها، آ. اس. رم احتمالا با این حال نیز به منظور کاهش نرخ حق انتقال سردار آزمون با بایر لورکوزن به مذاکره خواهد پرداخت.
‌درآمد بالای آزمون در لورکوزن
گزارش‌ها حاکی از آن هستند که شرایط قرارداد آزمون با بایر لورکوزن درآمد بالایی را برای این بازیکن تا تابستان سال ۲۰۲۷ تضمین می‌کند.

گمان می‌رود که وجود این شرایط، بایر لورکوزن را سرانجام به سمت توافق با پایتخت‌نشینان ایتالیا بر سر کاهش قیمت خرید سردار آزمون خواهد کشاند.

انتظار می‌رود مذاکرات اصلی بین دو باشگاه پس از دو دیدار نیمه نهایی لیگ اروپا برگزار شود.

گفته شده است که آ.اس. رم خود را در این زمینه "تحت فشار" نمی‌بیند و از موقعیت مناسبی برای کاهش قیمت انتقال سردار آزمون برخوردار است.
+0
رأی دهید
-3

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.