تقدیر از زوجی که در ۴۶ سال بیش از ۱۵۰ کودک را به سرپرستی گرفته‌اند

رابرت ایزدیل ۸۱ ساله و همسرش مارگارت ۸۰ ساله می‌گویند که قصد بازنشستگی ندارند.بی بی سی: مارگارت و رابرت ازدیل، زن و شوهری هستند که در دهه ۸۰ زندگی خود تا کنون ۱۵۰ کودک را به طور موقت به سرپرستی گرفته‌اند.

آنها می‌گویند تصمیمی برای کنار گذاشتن پرورش کودکان ندارند. این زوج که در لینکلن‌شر در بریتانیا زندگی ‌می‌کنند، در طول بیش از ۴۶ سال از بیش از ۱۵۰ کودک مراقبت کرده‌اند که هر کدام شرایط و چالش‌های منحصر به فرد خود را داشته‌اند.
تقدیر از مارگارت و رابرت ایزدیل به خاطر خدمات ۴۶ ساله شان در مراقبت از کودکانبسیاری از این کودکان پس از مدتی یا نزد خانواده‌های اصلی خود بازگشتند یا به فرزندخواندگی دائمی نزد خانواده دیگری پذیرفته شدند.

از آنها برای یک عمر فعالیت انسان‌دوستانه تقدیر شده است.

این زوج که خود دو فرزند دارند، هم‌اکنون در حال نگهداری از یک کودک ۸ ماهه هستند.

برای مارگارت و رابرت، پرورش تنها یک وظیفه نیست، بلکه یک حس لذت‌بخش است. آن‌ها با فراهم کردن محیط امن در زندگی کودکان آسیب‌پذیر، تغییرات مثبت ایجاد می‌کنند و عین حال خودشان هم احساس رضایت می‌کنند.
رابرت و مارگارت ایزدیل با دخترشان کیم در روزی که او به فرزندی پذیرفته شد.یکی از فرزندخوانده‌‌هایشان دختری به نام کیم بود که با بیماری ژنتیکی سندرم داون و بیماری قلبی متولد شد.

مارگارت و رابرت علیرغم چالش‌هایی که با آن مواجه بودند، کیم را با تمام وجود دوست داشتند و از او تا ۲۱سالگی که از دنیا رفت، مراقبت کردند. آنها می‌گویند: «حضور کیم در زندگیشان درس‌های ارزشمندی در مورد عشق، انعطاف‌پذیری و معنای واقعی خانواده به آنها آموخت.»

آنها قصد دارند نقش خود را به عنوان پدر و مادر خوانده تا زمانی که بتوانند، ادامه دهند.
+13
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  نخونده میدونستم که انگلیسی هستند! همزمان با خبر اخراج مهاجران به رواندا اخباری درباره انسانیت و شرافت انگلیسیها در رسانه ها پخش میشه تا زشتی اخراج پناهجو ها رو کمرنگ جلوه بده. در حالی که ثروت و رفاه انگلستان (سرزمین .....) بر اساس داری اموال مردم کشورهای فقیر و جهان سوم بناشده و مردم این کشورها حق دارن با مهاجرت به انگلستان در این ثروت سهیم بشن.
  7
  11
  جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۴:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.