تیراندازی افراد ناشناس به هنگ مرزی بانه؛ کشته‌شدن یک مرزبان و زخمی‌شدن سه نفر دیگر

العربیه: «شبکه شرق» از حمله مسلحانه و تیراندازی افراد ناشناس به هنگ مرزی بانه و کشته‌شدن یک مرزبان و زخمی‌شدن سه نفر دیگر خبر داد.

این خبرگزاری، پنج‌شنبه 13 اردیبهشت به نقل از لطف‌الله دارابی، جانشین فرمانده انتظامی کردستان نوشت که در پی تیراندازی افراد ناشناس به برجک نگهبانی در هنگ مرزی بانه، یک سرباز با هویت «فرزین دلیان» که اهل کرمانشاه است، کشته شد.

دارابی با اشاره به اینکه «تیراندازی افراد ناشناس از مواضع نامشخص مستقر در آن سوی نوار مرزی به سمت ماموران پاسگاه مرزی هنگ ژال صورت گرفته است» گفت که دو سرباز و یک نیروی کادری نیز طی این حمله مجروح شدند.

از سوی دیگر محمدعارف سپهری، فرمانده مرزبانی استان کردستان با اشاره به اینکه مجروحان جهت سیر مراحل درمان، به بیمارستان شهرستان بانه منتقل شدندعامل این حمله را «افراد ناشناس عضو گروهک‌های معاند (مخالف جمهوری اسلامی)» دانست و افزود: «بررسی‌ها جهت روشن‌شدن زوایای این حادثه ادامه دارد و اطلاعات تکمیلی متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.»
+24
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Ginger - چگو، اسپانیا
  وقتی مرزبان به قصد کشت کوله داران جوان بی کار را می کشد انتظار داری مردم به استضعاف کشیده شده در رژیم اسلامی بنشیند تا رژیم اسلامی به کشتار مردم با قانون جنگل ادامه بدهد
  5
  20
  ‌پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.