رئیس دانشگاه شیراز: دانشجویان اخراج‌شده آمریکا و اروپا را بورسیه می‌کنیم

 فارس: محمد مؤذنی، رئیس دانشگاه شیراز عصر امروز، ۱۰ اردیبهشت‌ماه در تجمع دانشجویان و اساتید دانشگاه‌های سطح شیراز با عنوان «وجدان بیدار»  با بیان اینکه برخی رخدادهای سال ۲٠۲۴ یک سری واقعیت‌ها را  علنی کرده است، گفت: اولین واقعیتی که علنی شده، ذات تمدن غربی است که عصاره ان را در اتفاقات غزه مشاهده می‌کنیم و واقعیت دیگر، حقانیت پیام انقلاب اسلامی است.
وی افزود: قیام حضرت امام(ره) از ابتدا یکی از اهداف و آرمان‌های بزرگش، آرمان حمایت فلسطین بود و جلوه‌های بارز فرمایش بزرگ ایشان که «اسراییل غده سرطانی جهان اسلام است» را امروز داریم در قلب جهان اسلام مشاهده می‌کنیم.

مؤذنی با تاکید بر اثبات حقانیت پیام امام راحل مبنی بر اینکه «آمریکا شیطان بزرگ است»، به پیام مقام معظم رهبری در سال ۲٠۱۵ میلادی اشاره کرد و گفت: در آن سال رهبر انقلاب یک پیام را برای جوانان اروپا و امریکای شمالی فرستادند و آن‌ها را به شناخت اسلام اصیل دعوت کردند. تاکید مقام معظم رهبری این بود که تبلیغاتی که برای اسلام هراسی در اروپا و آمریکا انجام می‌شود، با چه اهدافی است.

رئیس دانشگاه شیراز اضافه کرد: دلیلی که مقام معظم رهبری جوانان را هدف حرفشان قرار دادند، روحیات پاک و ذات حقیقت‌جوی آن‌ها بود که دولتمردان آن‌ها در این سال‌ها به این روحیات پاک، خدشه وارد کرده بودند، اما امروز می‌بینیم که جوانان آمریکا و اروپا به پیام ایشان لبیک گفته‌اند.

وی با بیان اینکه در سال ۱۹۴۸ میلادی مسلمانان ۱۶ درصد جمعیت جهان را تشکیل می‌دادند و حالا این رقم به ۲۴ درصد رسیده است، گفت: در سوی مقابل، جمعیت مسیحیان جهان در همین بازه زمانی از ۳۸ درصد به ۳۰ درصد کاهش یافته است و به این معنی است که وجدان بیدار مردم دنیا در حال گرویدن به دین مبین اسلام است.

موذنی همچنین به انتقاد از برخورد خشن پلیس با دانشجویان معترض در اروپا و آمریکا پرداخت و گفت: آن‌ها برای اینکه این حرکت توفنده را مهار کنند، از خشونت زیادی استفاده می‌کنند و حتی دانشجویان را تهدید به اخراج از دانشگاه و جلوگیری از اشتغال در آینده کرده‌اند که این روش‌های مستبدانه نشان‌دهنده اضمحلال استکبار جهانی است.

رئیس دانشگاه شیراز در پایان از مصوبه مدیریت این دانشگاه برای بورسیه کردن دانشجویان اخراجی دانشگاه‌های اروپا و آمریکا خبر داد و گفت: دانشجویان و حتی اساتیدی که اخراج یا تهدید به اخراج شده‌اند، می‌توانند در دانشگاه شیراز به ادامه تحصیل بپردازند و گمان می‌کنم سایر دانشگاههای شیراز و استان فارس هم این آمادگی را داشته باشند.
+14
رأی دهید
-130

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  جورج سوروس (گلوبالیست چپگرا و پشتیبان اصلی ایدئولوژی مخرب و مسموم woke ) میلیونها دلار خرج برنامه ریزی و راه اندازی این تظاهرات طرفداری از فلسطین در غرب کرده و جمهوری اسلامی هم میلیونها دلار خرج انواع پروپاگاندا و اخبار جعلی با هدف شستشوی مغزی جوانان غربی در شبکات اجتماعی کرده. از موارد اقدامات مخرب جورج سورس میشه به تلاش برای اسلامیزه کردن اروپا با سرازیر کردن پناهندگان مسلمان،جعل وقایع تاریخی،تغییر نژاد کاراکترهای تاریخی در فیلمها و بازیهای ویدیویی،تلاش جهانی برای عدم حمایت از جنبشهای ضد اسلامی مثل انقلاب مهسا در ایران،عدم حمایت از هر نوع ملی گرایی،ترویج و تبلیغ شدید و حتی اجبار به تشویق به ترانس جندریزم،فمنیزم افراطی ، و همجسنگرایی در مدارس ،فیلمها،بازیهای ویدیویی و محصولات هالیوودی،ترویج حشره خواری،تشویق به عقیم سازی اختیاری،سانسور و کنسل کردن معترضین ضد چپ افراطی از نمونه توطعه و شرارتهای این فرد جانی هست.
  21
  104
  ‌چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  جناب مسئول! شما بخواب زیر باجناق ات. فکر کن دانشجویی رو بورسیه میکنی فردا میان اعتراض میکنن به حجاب 😀😀 میزنی کورشون میکنی؟؟؟
  6
  104
  ‌چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  اتفاقا فکر خوبیه،بگذار ۱ ماه بیان ایران اسلامی زندگی کنند تا مثل ما قشنگ بفهمند حماس و فلسطین و اسلام یعنی چی 🙂
  12
  115
  ‌چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  دست پوتین پشت همه این ماجرا هاست
  6
  31
  ‌چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  ارواح ننه ات ، اصلاً هدف و برنامه ریزی این تظاهرات و اعتراضات علیه اسرائیل توسط دانشجویان آمریکا ، گرفتن بورسیه از دانشگاه‌های ایران ، خصوصاً دانشگاه شیراز که توی الدنگ رئیسش هستی بود ! پفیوزها همیشه آماده بهره برداری سیاسی از یک حرکت موافق با سیاستهای فضاحت بار خودشون هستند !!
  3
  38
  ‌چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران

  این خل و چل ها از کدوم گوری پیداشون شد اومدن کشور ما رو گرفتن ؟!! لابد این الاغ گوش دراز انتظار هم داره اون فلسطینی های دانشجو تو امریکا بیان تو ایران حجاب سرشون کنن و برن سر کلاس های گند این الاغ ها 😀😀 البته الاغ تکیه کلام بود وگرنه شعوری که یه الاغ داره به کل این یابوها و چهارده نسلشون می ارزه
  2
  31
  ‌چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران
  !!!! تمریکا الآن میتواند درس خوبی در تاریخ سیاهش به تمام تندروها بدهد و آن اینکه، تمام دانشجوهای اعتصابی دانشگاه کلمبیا را، اگر امریکایی الاصل هستند، براب همیشه محروم از تحصیل کند و ما بقی را اگر دانشجوی خارجی با ویزا هستند یا گرین کارت یا حتی سیتیزنهایی که با ازدواج و یا مهجرت یا پناهندگی رفته اند، همه را به آن خراب شده ای که از آن آمده اند دپورت کند، به این میگویند اقتدار و تصمیم اصلی. دفعه دیگر دانشجو‌ خودخواسته یا بر اساس تحریک افراد خارجی و یا گروه های بیگانه خودش را از درس و زندگیش باز نمیکند بچسبد به کاری که به وی مربوط نمیشود‌‌ بگذارند تا همانطور که معلمین درس میدهند و دانشجوها باید مطالعه کنند و امتحان بدهند، قسمت سیاست را به سیاستمداران بسپارند.
  7
  24
  ‌پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  تو به اونجای ......خندیدی اگه همچین غلطی بکنی .این احمقای معترض اگه شناختی از فلسطیز و فلسطیزی داشتند عمرا همچین غلطی میکردند.
  2
  31
  ‌پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  shahab46 - هانوفر، آلمان

  پس چرا توله سگ‌های خودتون را همه میفرستید آنجا
  1
  39
  ‌پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۵:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  توجه کرده که سایبری‌ها این سایت از مصدقی .چیلیپا رمئوو گرفته تا شرکا ۵۷ تی این ها.از سه تفنگدار لندنی از فرخ .مسعود و بهنود تا گنجی و ۵۷تی ریز و درشت. یک کلمه راجع به این جنایت هولناک به نیکا ننوشتند. من که نبودم ولی‌ می‌‌گویند .دست جمعی نامه سرگشاده به مطبوعات نوشته. "فلان فلان شده‌ها این چیزی‌ها چیست که می‌‌نویسید ؟ نیکا چی‌ چی‌ است؟ از ۱۵ عدد دانشجو ه امریکاهی بنوسید که حماسه غزه را ایجاد کرده. نیکا را ولش." تعارف نداریم. این دست اصلاح طلبان سال‌ها است که دستشان در شرت اون شرکا ۵۷ تی است. فرق در این است که نیکا روان شاد لگد زد و تا دم مرگ از خود دفاع کرد. این حضرات لندن نشین و خارج نشین ولی‌ انگار بدشان نمی‌‌یاد. وگرنه بر چه کسی‌ پوشیده نیست که دست آخوند تا شرت لندنی هم می‌‌رسد.
  1
  20
  ‌پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۶:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  فیل دانا - سیدنی ، استرالیا
  بخوا بابا لحاف یخ کرد. توله سگ خودتون اونجاست
  1
  19
  ‌پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  به نکته ظریفی اشاره کردی،چون این الدنگها تنها هدفشان پیشبرد پروپاگاندای رژیم هست فقط هر کدام پشت یک نقاب متفاوت با جهتگیری سیاسی ظاهرا متفاوت این هدف رو دنبال میکنند.(طاهرا مخالف رژیم) البته یکیشون با آیدی ممد زندونی نفهم تر و وقیح تر از اینحرفهاست و همان حکایت سپاه جنایتکار و داستان احمقانه خودکشی رو تکرار میکرد.
  1
  8
  ‌پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.