بریتنی اسپیرز در آستانه ورشکستی مالی و روحی است؟

بریتنی اسپیرزایندیپندنت فارسی: شواهد نشان می‌دهد بریتنی اسپیرز روزهای خوبی را نمی‌گذراند.

پس از آنکه این ستاره پاپ روز دوشنبه حساب کاربری‌اش در اینستاگرام را غیرفعال کرد، بسیاری از رسانه‌ها نوشتند که او صفحه‌اش را به دلیل اختلال کارکردی کامل پاک کرده است.
اگرچه بریتنی اکنون به اینستاگرام بازگشته و در چند ساعت گذشته با انتشار چند پیام سعی کرده نشان دهد حالش خوب است، تی‌ام‌زد (TMZ) به نقل از دوستانش نوشت که که او را از نظر روانی به‌شدت ناتوان است و قادر به انجام دادن کارهای روزمره خود نیست و نسبت به زمانی که تحت قیمومیت پدرش بود، در وضعیت روحی و مالی بدتری قرار دارد.

به ادعای نزدیکان او، بریتنی ۴۱ ساله «نوسان‌های خلقی شدید» دارد و بیش از پیش منزوی شده است. او اخیرا از سام اصغری نیز جدا شده است.

یکی از منابع نزدیک به این خواننده به تی‌ام‌زد گفت که نزدیکان بریتنی معتقدند او زمانی که تحت قیمومیت پدرش بود، حال بهتری داشت.

علاوه بر این، با توجه به ولخرجی‌های اخیرش خطر از بین رفتن ثروت ۶۰ میلیون دلاری او نیز وجود دارد. دیلی میل از سفرهای میلیون دلاری بریتنی به پلینزی فرانسه و هاوایی نوشت و گزارش داد که او بابت جت خصوصی و هتل‌ پنج ستاره برای یک تعطیلات معمولی هزاران دلار خرج می‌کند.

بریتنی در آخرین پست اینستاگرامش قبل از غیرفعال کردن موقت حساب خود، ضمن اشاره به توافق شوکه‌کننده‌ای که به‌تازگی با پدرش، جیمی اسپیرز، امضا کرده است، به خانواده‌اش حمله کرد. در پست‌هایی که اکنون پاک شده‌اند، او درباره آسیب‌هایی که خانواده‌اش به او زده‌اند صحبت کرده و نوشته بود: «خانواده‌ام به من صدمه زدند!!! عدالتی وجود نداشته است و احتمالا هرگز نخواهد بود!!!»

بریتنی هفته گذشته بی‌سروصدا به جدال حقوقی چند‌ساله با پدرش، جیمی که ۷۱ سال دارد، پایان داد.

در این توافق او در حالی دو میلیون دلار به پدرش پرداخت که حدود چهار میلیون دلار برای وکیل این پرونده خرج کرده بود.

پدر بریتنی ۱۳ سال قیم قانونی او بود. این قیمومیت در سال ۲۰۲۱ با رای دادگاه به پایان رسید.

علاوه بر رفتارهای آزاردهنده، بریتنی پدرش را به سوءاستفاده مالی متهم و ادعا می‌کند او بابت قیمومیت ماهی ۱۶ هزار دلار حقوق و درصدی از درآمد ناخالص کنسرت‌های او را دریافت می‌کرده است.
+11
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  خب این خبر چا ربطی بل ایران و ایرانی داره اصلا اسن حیف اکسیژن اونا که دربارش مینویسید
  2
  4
  جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.