جایزه یک عمر دستاورد هنری انستیتو فیلم آمریکا به نیکول کیدمن

بی بی سی: انستیتوی فیلم آمریکا، بالاترین جایزه افتخاری « یک عمر دستاورد هنری» را به نیکول کیدمن، ستاره هالیوود، اهدا کرد.

خانم کیدمن اولین بازیگر استرالیایی‌ است که این جایزه افتخاری را از این سازمان دریافت کرده است.

این جایزه توسط مریل استریپ در هالیوود به این هنرپیشه اهدا شد. نیکول کیدمن با پذیرفتن این جایزه، از همه کارگردانانی که تا کنون با آنها همکاری داشته، تشکر کرد.

او گفت: «باعث افتخار است که فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی بازی کنم، که روایت‌کنندگان داستان‌هایشان به من اجازه دادند جسورانه و آزاد نقش همه این زنان متفاوت را بازی کنم.»

خانم کیدمن در سال ۱۹۹۰ با بازی در فیلم «روزهای طوفانی» در کنار تام کروز به موفقیت در هالیوود دست یافت و در همان سال با او ازدواج کرد. اما در سال ۲۰۰۱ از هم جدا شدند.

او برای اولین بار در سال ۲۰۰۱ برای فیلم «مولن روژ» نامزد جایزه اسکار شد ولی موفق به دریافت این جایزه نشد.

این ستاره‌ هالیوود در سال ۲۰۰۳ اسکار بهترین بازیگر زن را برای فیلم «ساعت ها» دریافت کرد
+10
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  نیکول کیدمن، حالت چشم ویژه‌ای دارد، چشمانی که هم حالتی بین تیزهوشی و کنجکاوی در آن هست، و هم حالتی بین آینده‌نگری و تفکر، - اما از نظر این‌جانب، چنین جایزه‌ای (یعنی‌ بالاترین جایزه افتخاری « یک عمر دستاورد هنری»)، می‌بایست به خانم "مریل استریپ" اهدا می‌شد (که اتفاقا در متن بالا نوشته‌شده که این جایزه توسط مریل استریپ در هالیوود به نیکول کیدمن اهدا شد). - گمان من بر این هست، که اگر قرار باشد یک بازیگر زن را به‌عنوان بهترین بازیگر زن چند‌-وجهی (یعنی‌ همه‌فن‌حریف برای تمام نقش‌ها) در طول تاریخ سینمای جهان انتخاب کنیم، آن‌گاه خانم "مریل استریپ" دارای چنین عنوانی خواهند بود ~
  1
  1
  ‌سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.