گربه‌ای که اشتباهی با جعبه پست شده بود، به صاحبش بازگردانده شد

گالینا که پس از پست شدن در داخل یک جعبه چهار روز آب و غذا نخورده بود،‌ حالا حالش خوب استبی بی سی: گربه خانگی خانواده‌ای در آمریکا که به طور تصادفی در جعبه‌ای با پست صدها مایل دورتر به کالیفرنیا فرستاده شده بود، سلامت به خانه بازگشت.

این گربه به نام گالیانا، اوایل این ماه از خانه‌ صاحبانش در ایالت یوتا در جنوب غربی آمریکا گم شد و جست‌وجوهای گسترده‌ای برای یافتن آن به راه افتاد.

گالیانا تقریبا یک هفته پس از پریدن به داخل بسته‌ای که صاحبانش پست کرده بودند،‌ بالاخره توسط یک کارگر شرکت آمازون پیدا شد و نجات پیدا کرد.

این گربه با وجود اینکه چند روز آب و غذا نداشت،‌ حالش کاملا خوب است.

کری کلارک،‌ صاحب این گربه در مصاحبه با یک کانال محلی شبکه تلویزیونی ان‌بی‌سی گفت که گربه اش گالینا «عاشق رفتن توی جعبه و قوطی است و این بخشی از شخصیتش است.»

کارگر شرکت آمازون گربه را که در داخل جعبه پست پیدا کرده بود، به دامپزشکی برد. گالیانا داخل جعبه بزرگ یک جفت پوتین مخصوص‌ کار رفته بود که صاحب گربه آن را به فروشنده باز می‌گرداند.

پس از اینکه تراشه الکترونیکی داخل بدن گربه اسکن شد، اطلاعات تماس با خانم کلارک پیدا شد. دامپزشک به او تلفن زد و توضیح داد که چه اتفاقی افتاده است.

کری کلارک خبر پیدا شدن گربه خود را «بهترین و شگفت‌انگیزترین» خبری که شنیده توصیف کرد و گفت: «اول حرف او [دامپزشک] را باور نکردم و فکر کردم که شوخی می‌کند.»

پس از آن خانم کلارک و همسرش برای پس گرفتن گربه خود بیش از ۱۰۰۰ مایل پرواز کردند.

«این یک دیدار دوباره شگفت‌انگیز بود! گالیانا که دیگر نمی‌لرزید را دوباره در آغوش گرفتم و او آرام گرفت.»

خوشبختانه یکی از درزهای جعبه پاره شده بود و هوای کافی به داخل جعبه می‌رسید و دمای هوا هم طوری بود که نه خیلی گرم بود و نه خیلی سرد.

بی‌بی‌سی با شرکت آمازون تماس گرفته تا نظر آنها را هم جویا شود.

خانم کلارک اتفاقی که برای گربه‌اش افتاده و بیخبری از سرنوشت آن را «دردناک» توصیف کرد و به همه توصیه کرد که حتما به حیوان خانگی خود «میکروچیپ » یا تراشه الکترونیکی وصل کنند و جعبه‌های پستی خود را «سه بار» چک کنند.
+5
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.