کارتیه دوجفت گوشواره ۲۶هزار یورویی را به یک‌هزارم قیمت فروخت

عکسی از فروشگاه جواهرات کارتیه در مسکودویچه وله: مردی مکزیکی دو جفت گوشواره از برند جواهرات کارتیه را به قیمت یک هزارم قیمت اصلی خرید و به جای ۲۶ هزار یورو، تنها ۲۶ یورو پرداخت. این خطای قیمت‌گذاری پس از ۴ ماه مبارزه حقوقی، در نهایت به پیروزی مشتری منجر شد.

روخلیو ویارئال، پزشک مکزیکی روز جمعه ۲۶ آوریل (۷ اردیبهشت) مدعی شد که دو جفت گوشواره از برند لوکس فرانسوی کارتیه (Cartier) را فقط به قیمت ۴۷۴ پزو مکزیکی (حدود ۲۶ یورو) خریداری کرده است. قیمت اصلی این گوشواره‌ها ۴۷۴ هزار پزو (حدود ۲۶ هزار یورو) بود.

خرید آنلاین این مرد مکزیکی در ماه دسامبر ۲۰۲۳ و از طریق پلتفرم اینستاگرام صورت گرفت و کمپانی کارتیه با این توضیح که در قیمت‌گذاری خطایی رخ داده، از تحویل گوشواره‌ها خودداری کرد. این کمپانی همچنین ۴۷۴ پزو را به ویارئال پس داد و یک بطری شامپاین و یک جعبه هدیه به عنوان غرامت به او پیشنهاد کرد.

با این حال این مشتری مکزیکی با رد پیشنهاد کارتیه و تماس آژانس فدرال حمایت از مصرف‌کنندگان در مکزیک، پس از چهار ماه مبارزه حقوقی در شبکه اکس خود اعلام کرد گوشواره‌ها را با همان قیمت ۲۶ یورو تحویل گرفته است.

او با انتشار تصویر دو جعبه‌ کوچک با لوگوی کمپانی کارتیه نوشت: «جنگ تمام و کارتیه تسلیم شد.»
+13
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.