مهناز افشار؛ از رأی به اصلاحات تا دیدار با شاهزاده رضا پهلوی

دویچه وله: مهناز افشار، بازیگر مطرح سینمای ایران، در گفت‌وگو با دویچه وله فارسی از زندگی در غربت و مواضع سیاسی‌‌اش بویژه دلایل رای به اصلاح‌طلبان در زمان حضور در ایران و حمایت کنونی‌اش از شاهزاده رضا پهلوی می‌گوید.
+13
رأی دهید
-52

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  این فاحشه تن فروش جاسوسه
  18
  50
  یکشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Azadi@Iran - برمینگام ، انگلستان
  خانم افشار یا بسیاری دیگه از افراد سرشناس و ناشناس که روزی به اصلاحات در جمهوری اسلامی امید داشتند یا حتی به جمهوری اسلامی باور داشتند "ریزش" میکنند و این نتیجه جنبش آزادیخواهی و رفتار مناسب بعضی از چهره های مخالف نظام مانند شاهزاده رضا پهلوی است. ریزش عملا تنها راه سقوط این نظام به غیر از گزینه بسیار نامحتمل اشغال مستقیم خارجی است. یک خط اصلی عملیات نفوذ و سایبری های نظام ولایت فقیه فحاشی و تنگ کردن راه ریزش است.
  13
  28
  یکشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۶:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  این خانم یکپارچه شارلاتان چون شوهرش است.غم انگیزه که وجه مشترک خودش را در پیوند با سلطنت طلبان اعلام وبا رضا پهلوی هم دیدار میکند.حال اگرهمین خانم با کسی مثلا چون اسماعیلیون ویا بقیه دیدارداشت،سلعنت طلبها تنبانش را بیرق کرده بودند.اشکالی ندارد ” مال بد بیخ ریش صاحبش “
  8
  18
  یکشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  مبارز01 - تهران، ایران
  وقاحت و پررویی از صفات بارز آخوندهای شپیشو است. این زنیکه دغل باز هم به اسم هنر، رفت توی دار و دسته قماش کثیفی که بخاطر دوزار دارایی بیشتر شیرخشک های مسموم وارد کشور کنند. دختر هنرمند مطرح که کم نداشتیم، چرا رامین حرامز...اده با اون پسر حرامز...اده چلغوزش اومدن سراغ این... مهناز افشار به تعداد نوزادان مرده، گناهکاری آشغال.
  0
  1
  دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.