پیشنهاد حسین قدیانی به مسؤلین: با عذرخواهی از فرح پهلوی اندکی نمایش شعور بدهید

حسین قدیانی* در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

از بچگی در گوش ما کردید پهلوی دزد بود؛ کدام طیف‌تان دزدی کدام طیف‌تان را بر ملا نکرده؟

گفتید هویدای بهایی اهل زمین‌خواری بود؛ همان زمین که صدیقی خورد و شما در عوض هویدا را اعدام کردید اما برای آخوند مصباحیست نسخه‌ی برخورد مؤمنانه پیچیدید!

با اعتراف‌گیری از امثال حسین فردوست، در سخنی فاقد کم‌ترین اعتبار، به محمدرضا انگ لواط چسباندید؛ گند باجناق‌های خودتان درآمد!
گفتید کاخ شاه، کاخ بچه‌بازها بود؛ طوسی خودتان قهوه‌ای از کار درآمد!

گفتید شاه اگر تمکن نظامی هم داشت، همه منوط به اذن آمریکا بود؛ حتی در این مورد هم این خودتان هستید که قبل از حمله‌ی مبتذل به اسرائیل با موشک‌هایی که لذت مسیر را مافوق مقصد می‌دانستند، آمریکا را از همه چیز مطلع کردید!

باری شما به ما گفتید شاه عین آب خوردن دروغ می‌گفت؛ همه‌ی وعده‌های خودتان دروغ و دوز و کلک از آب درآمد و حتی وعده‌ی راه‌اندازی گشت ارشاد مسؤلین هم فقط جنبه‌ی تبلیغاتی داشت!

شما گفتید پدر همین شاه به زور می‌خواست خود را قیم پوشش زن ایرانی کند؛ این را هم خودتان مرتکب شدید تا یک بار برای همیشه ثابت کنید بیماری زمینه‌ای را هم آن‌قدری که خودتان دارید مهسا نداشت!

شما از تحکم پهلوی گفتید؛ ما با بازداشت آیدا شاکرمی حتم کردیم نیکا هم کار خودتان بود که جان باخت!

شما گفتید دین و دنیای مردم را به واسطه‌ی انقلاب اسلامی آباد می‌کنید؛ هر چه رحمت بود خریدید برای شاه و پدرش!

خمینی‌تان گفت نسل‌های بعدی نباید پاسوز اراده‌ی نسل‌های قبلی شوند؛ بدبختی حرف همان را هم که امام می‌خوانیدش گوش نمی‌کنید و از رفراندوم فرار می‌کنید!

شما گفتید عروسی‌های دربار پهلوی مراسم لوکس بود؛ کورید عروسی مجلل کسان خود را در اسپیناس نمی‌بیند؟ نکند شمخانی هم از سران رژیم پهلوی است؟

نکند رئیسی سلطان خلف وعده را هم شاه برکشید؟ نکند آن مداح دست‌بوس علم‌الهدی که تا نرخ دلار در دولت روحانی تکان می‌خورد افسار پاره می‌کرد، از هم‌خواب‌های اشرف بوده؟ یا نکند بچه‌های خلبان جهان‌بانی، زمانی که در وطن بودند، دله‌ی ویزای غرب بودند؟

شما نه فقط هر چه گفتید دروغ بود که بدبختی همه‌ی دروغ‌های‌تان را به اسم خدا گفتید!

شما با کوهی از دروغ به اسم خدا دین را بدنام کردید! باشد که ارشاد کنید گشت را به طرف وجدان نداشته‌تان...
 
آقایان! فرح هنوز زنده است؛ تا هست، کاش حلالیت بطلبید از شه‌بانوی قلب ایرانی‌ها...

***

*حسین قدیانی از بسیجیان اصولگرا است که در سال‌های گذشته به دلیل توهین و هتاکی‌های شدید به اصلاح‌طلبان، دولت روحانی و حتی برخی از اصولگرایان، مورد نقد بسیاری قرار گرفته است. او فرزند شهید اکبر قدیانی است
 
حسین قدیانی از ابتدای بهمن ماه سال ۸۸ فعالیت خود را به عنوان مدیر سازمان بسیج دانشجویی کشور آغاز کرد و پیش از این نیز در دانشگاه خواجه نصیر تهران مدتی به عنوان مسئول بسیج دانشجویی این دانشگاه مشغول به کار بود  او از نزدیکان حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان است.
+342
رأی دهید
-39

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران

  عیبهای موجود در حکومت فعلی به معنی نبود این عیب‌ها در رژیم گذشته نیست.
  290
  20
  جمعه ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  حتماً برای ۵۰ سال آینده هم کشور را میسپاریم دست شما که هم خوشتیپ هستی و هم هیچ عیبی درِت نیست. میتوانی که بجای شیر و خورشید هم عکس مصدق را وسط پرچم تاپه کنی!
  13
  134
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۲:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  آره اما نسبت اش مهمه! اگر الان دوباره شروع به فحاشی و بعد لودگی نمیکنی
  9
  115
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۳:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  زنده باد آقای قدیانی که حرف دل تمام ایرانیها را زدید و ضمناً بار گناه خود را هم سبکتر کردید .لعنت بر این حکومت فساد و دروغ و جنایت و بیشرفی ملاهای کفتارصفت
  10
  124
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۳:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  دو کلمه هم از مادر عروس
  11
  100
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۵:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  در افغانستان پشتون ها با تفسیر پشتونی از اسلام، می خواهند نسل کشی کنند، مهم این است که در آینده ایران، دین از سیاست قومی رها شود، و ایرانی ها برای دموکراسی آماده شوند، قوم و قبیله را ول کنند، از دام 57 و آنتی 57 تی ها رها شوند، و هیچ ایرانی »دشمن« خطاب نشود و دموکراسی حاکم شود،( آزادی احزاب )
  2
  85
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۶:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش

  این دعوای بین برادران است..بین شاه شیعه و رهبر شیعه. بین سایه خدا و روح خدا. بین شاه اللهی و حزب اللهی. ما آدمها در این وسط ذینفع نیستیم. آنجای شاه اللهی ها دارند ولز ولز می‌کند که من نورالزهرا را در نوشته ام بکار میبرم و آن بشکه جاوید نام بلنده را
  128
  18
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۶:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش

  بشکه جاویدان که نام جدیدش partimama استنام پری بلنده را استفاده کرد که گویا نام ....است و من یادم آمد که در کودتای 28 مرداد پری بلنده د شعبان بی مخ دوتا رهبران میدانی شاه اللهی ها بودند. و گویا پس از انقلاب پری بلنده اعدام شد. یعنی تاج و تخت پهلوی مدیون خانم بزرگ محلخه جمشید بود. آخوند و کلاه شاپوی و پاسبان و بزرگان محله جمشید ارکان جکومت پهلوی بودند که حالا آخوند جای پهلوی را گرفته و پهلوی جای آخوند. کجا یک عمل مثبت از این فرقه پهلوی دیدید. کجا اینها یک ریال به مردم محروم کمک کردند. یکبار شده یک گل بخرند و تقدیم مبارزان و محرومان و درد دیدگان این مردم کنند. فقط موج سواری و سواستفاده از نام قهرمانان این مردم. توهین به اصیل ترین ایرانیان بعنوان تجزیه طلب. شکستن هرگونه اتحاد. توهین و تخریب رهبران اپوزیسیون. توهین به شاعران و محقق مخالف اخوند. اینها چه حیواناتی هستند و از کجا آمده اند. چطور ممکن است کسی یک شخص ترسو را که خرگوش وار فقط فرار را بلد است قبل از میهن در سخنانش استفاده کند. خدا شاه میهن. پهلوی و آخوند دو روی سک سکه اند
  127
  16
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۶:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  Mrboomi - برلین، آلمان

  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  بخواب بابا لحاف یخ کرد
  13
  79
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  از شبان بی‌ مخ هم همان که پرسیدند راست اکه تو مخ نداری. گفت چکار کنیم مخ نداشتیم شاه را آوردیم.۵۷ ما یک عهده خدایان مخ داشتیم امام را آورند . ولی‌ جالب است ۵۷ تی مشتری پری بلنده بود .امروز همان تفاله‌ها حزب توده را تکرار می‌‌کند."بله پری بلنده در ۲۸ مرداد دست داشت." قبول ندارید ؟ .عقیده ۵۷ تی مظهر اخلاق بود. این هم مدرکش. هوشنگ گلشیری در باره پری بلنده در یک رمان. "پری بلنده چه تن و بدنی داشت. پشت به او استکان را می‌گذاشت روی پیشانیش و ریز ریز چین‌های دامنش را می‌لرزاند و دستهایش را در هوا می‌چرخاند و کمرش را رو به او خم می‌کرد و حلقه به حلقه موهایش می‌آمد پایین تا پیشانیش می‌رسید به جلو سینه میرزا.»" یعنی‌ به زبان امروز . پری بلنده ۲۸ مردادش خوب نیست. ولی‌ بعضی‌ وقت‌ها دست دست کردن پستانش بد نیست.زد، اگر کم بود چند تا مثال هم از جلال دارم که در هلند چه می‌‌کرد که صدای زنش سیمین هم در آمد
  10
  61
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  .ادامه: اگر کم بود چند تا مثال هم از جلال دارم که در هلند چه می‌‌کرد که صدای زنش سیمین هم در آمد چقدر زیبا برتولت برشت ۵۷ تی ما را تفسیر کرده." اول چریدن می‌‌یاد بعد اگر وقت بود، اخلاق." همان زمان که ما پری بلنده داشتیم قیمت یک زن روسی در قبله این‌ها یک عدد جوراب نایلونی ۱ دلاری بود. دروغ.اخلاق کثیف. هوچی گری ما بدون آن چه می‌‌کردیم ؟
  10
  58
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران

  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  نخیر. چرا به من؟ حکومت باید به خود مردم واگذار بشه. مقامات دوره مسئولیت محدود داشته باشند و در صورت خطا بشه اونها رو به سادگی برکنار کرد.
  77
  13
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  از مری لچکوت نوشته بزن. هنوز کشتی می‌گیره یا شده پیشکسوت؟
  49
  18
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران

  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  خود فرح پالانی اگه شعور و عرضه داشت بچه هاش با این همه ثروت و امکانات، عملی و افسرده و مفتخور بار نمی اومدن.
  76
  7
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  1:با درود ولی‌ چه باید کرد دوباره مطلب طولانی .یک جوری باید استفراغ را بر سر ۵۷ اتی تکرار گو "شاه و شیخ" ریخت. انگار بدشان نمی یاد.یک نمونه مازخیست داریم که استفراغ قسمتی از ارگاسم است. چیزی تا کنون من را حیران کرده روده درازی و تکرار ۴۵ سال سخنان تکراری بدون معنی.عذر بدتر از گناه. همیشه مثل طوطی‌ تکرار .شاه مذهبی‌ بود پسرش اسم دختر خود را گذاشته نور زهرا اخر کله پهن اسم استالین یوسف بود.از هر ۱۰ نفر مجاهد و چیریک. ۹ تا. احمد .علی‌ حسین نام داشتند. آنکه سنگش را در ۲۸ خرداد به سینه می‌‌زنی‌ اسمش محمد بود. دیگری نور الدین کیانوری. اخر بزمجه چرا مذهبی‌ بودن اینها اشکال ندارد ولی‌ مذهبی‌ بودن نام شاه اشکال.اصلا شما فرق مذهب و اسلام سیاسی را می‌‌دانی‌؟ بجای اینکه گاله را باز و هر مزخرف بیرون دهی؟ فکر نمی‌‌کنی‌ این منطق دیگر اثری ندارد ؟ یک چیز جدید پیدا کن.اندر حکایت مذهبی‌ بودن شاه. یک نگاه به گذشته این ها هوچی گری این‌ها نشان می‌‌دهد. این راستگو تازه نادان ما است روشنفکر ما چه بود؟ چیز عجیبی‌ نیست. زمانی که روشنفکر چپ و انقلابی‌ ما اینقدر شیفته اسلام سیاسی بود.
  7
  42
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  2:زمانی که روشنفکر چپ و انقلابی‌ ما اینقدر شیفته اسلام سیاسی بود.چرا این نه ؟ امروز هم می‌‌گویند ما نبودیم. و هنوز هم هم اینجا زوزه می‌‌کشند چرا اسم دختر خدا را نورزهرا گذاشته ؟ انگار مثلا خودشان نام روزا لوکزامبورگ داشتند و پدر خودشان چگوارا نام داشت،درد یکی‌ دو تا نیست. ۴۵ سال حماقت است. هنوز فرق مذهب و اسلام سیاسی را نمی‌‌دانند.ولی‌ کلیشه حرف ندارد. "شاه مذهبی‌ بود". ولی‌ خودشان ؟ تقصیر پهلوی چه بود که در آن زمان آخوندا هنوز بانفوذ‌ترین قشر جامعه ما بودند حتا مذهب در غرب هم نقش اول بازی می‌‌کرد، هنوز هم . آیا باید شمشیر می‌‌کشید و همه را قتل عام می‌‌کرد؟ در دوره پهلوی، نه تنها هیچ امتیاز خاصی برای نهاد مذهب و اسلام‌گرایان وجود نداشت، نه تنها هیچ برنامه‌ای برای تقویت اسلام‌گرایی در کار نبود . اسلام سیاسی با مذهب تفاوت دارد. اگر منظور از مذهبی‌ بودن اسلام سیاسی است. بزرگترین نماینده آن امثال بنی صدر.شریهتی.جلال ال احمد و بازرگان بودند. خمینی خودش تا سال‌ها ۴۰ به اسلام سیاسی معتقد نبود. قبول ندارید قبول ندارید کتابش کشف اسرار را بخوانید. یک کلمه راجع به ولایت وقیح ننوشته.
  7
  44
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  3:یک کلمه راجع به ولایت وقیح ننوشته. زمانی که بر دوش روشنفکر‌ها ما وارد ایران شد. به همت همین‌ها یادش آمد‌که ولایت ریق وجود دارد و کتاب ولایت را نوشت. "سده ۱۵ هجری آغاز انقلاب محمدی به رهبری امام و پیروزی خلق و مستضعفین است." شاید تصور کنید این جمله از زبان مصدق روحت شاد است. خیر این جمله را احسان طبری نویسنده. مترجم کتاب‌ها روسی. تاریخ دان و فیلسوف حزب توده است. یک چپ دو آتشه. "رفتم پیش امام اصلا نتوانستم به چشمش نگاه کنم .چه ابهتی .چه چشم قدرت مند و با نفوذ." این را نور زهرا گفت یا سیاوش کسراهی چیریک فداهی ؟ مذهب .موبد .مسجد .آخوند .آتشکده .اتشکده انهاهیتا ۲۵۰۰ سال است که بخشی از فرهنگ این سرزمین است. از زمان سلجوقی‌ها تا پهلوی .در زمان پهلوی برا اولین بار مذهبی به سمتی‌ رفت. که جایش بود.جداهی .چه کسی‌ ۱۳۴۲ قانون جرم را رفرم داد و اداره آموزش پرورش و قوه قضائیه را از دست آخوند‌ها بیرون آورد ؟ در این زمان روشنفکر ما به حج سفر می‌‌کرد "جلال" خسی در میقات می‌‌نوشت و آرزو که امام برگرد و ولایت ریق شود. ولی‌ شاه مذهبی بود. ۴ سال بعد از ۵۷ یادشان آمد که شاه مذهبی بود.
  8
  42
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  4:۴ سال بعد از ۵۷ یادشان آمد که شاه مذهبی بود..زمانی که امام ایشون با پس گردنی این‌ها را از قدرت بیرون انداخت. یادشان رفته که سال ۵۸ اولین پیش نویس قانون اساسی‌ ایران بدون قانون ولایت ریق بود. چه کسی‌ مخالف‌ای پیش نویس بدون ولایت بود ؟ مجاهد موسی‌ خیابانی. قاسملو. حزب توده.بازرگان.می‌ دانستید که دو تا از بنیاد گذاران سازمان چیریک‌ها فداهی در کانون نقش حقایق اسلامی در مشهد کار می‌‌کردند؟ تبلیغ اسلام سیاسی. امیرپرویز پویان و مسعود احمدزاده .در همان زمان به ارشیو نشریه استوار قم نگاه کنید. بغل حوزه .نقد‌ها که بر مذهب می‌‌شد، یک جمله آن زمان امروز سه بار حکم اعدام دارد.پس اگر این آزادی مذهب نبود پس چیست ؟ چیزی که ایشون می‌‌گوید عجیب نیست. نتیجه منطقی‌ سال ۵۷ است. روشنفکر مخالف پهلوی از شهریور ۱۳۲۰ چنان دچار غرور کاذب شده که .چنان خود خداهی .و چنان چرندیات که هیچ کس شهامت نداشت بگوید، بالا چشم شما ابرو است. این که سر منبر رفته هیچ مقصر نیست. این نتیجه کاشت ما در ۵۷ است این فقط برداشت از کاشت ما در ۵۷ است. اگر ناراضی‌ هستیم.نگاه به عملکرد خود بکنیم.
  9
  37
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش

  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  آقا یا خانم زردپشم منکه نمیفهمم تو چی مینویسی یکبار هم گفتم بده به فارسی ترجمه کنند که گوش نمیدهی. فقط یک سری کلمات را می‌بینم که بنظرم آمد در مورد مطلب من نوشتی 🤣🤣. گلشیری کیه؟؟؟در مورد پری بلنده نوشته؟؟؟ منکه والا نمیفهمم این چیزهایی که مینویسی چه ربطی به چه موضوعی دارد🤣🤣🤣🤣.کی دست به پستان کی زده؟؟؟ 🤣🤣🤣🤣 خدا خیرت بده ما را می‌خندانی. یا بقول این مردک پشمالو فاطمه زهرا که همه تان را دست انداخته ما را به خنده وا انداخته میکنی🤣🤣🤣🤣🤣🤣
  56
  12
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  برای تو ننوشتم. تو عقلت به این چیز‌ها نمی‌‌رسد. اخر ....مگر مجبوری اسم پری بلنده را بیاری اگر قادرنیستی یک پاسخ منطقی‌ بدهی‌ ؟ هوشنگ گلشیری کیست ؟ خیلی‌ ....به قول امام. برو کنار بذار گنده گنده شما پاسخ بدهد
  6
  36
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  نام این کاربر گرامی »زرتشت« است، و به حقایق تاریخی اشاره می کند که بسیار روشن، گویا و آموزنده هم هست، هر چند نتیجه گیری هایش »از دیدگاه تاریخی« به جایی غیر از جز سال 56 نمی رسد،. خود شما یک کامنت ایدگذاشه اید که هیچ گویا و قابل درک نیست،
  5
  23
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  در نافهمی شما شکی نبود، چیز تازه ای ازخود بگو.
  4
  30
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  iran1 - آرلون، بلژیک
  اینکه شاه یا ولی فقیه علاقه شدیدی داره که جایگاهش براش تا ابد بمونه اشکالیه که بر رهبران خیلی از کشورها وارده که درک درستی از کشورداری و عمق وابستگی کشورها به کشورهای قدرتمند ندارن، ولی هر چه از بدی های حکومت قبلی بگید در قیاس با جمهوری اسلامی خمینی و خامنه ای حکومتی دست و دل باز تر و آزادتر برای ایرانی ها بود. خیلی از اتفاقاتی که باعث ویرانی حکومت قبلی شد ریشه خارجی و علتش اختلافات و لجبازی های سیاسی راست و چپ در سیستمهای سیاسی کشورهای قدرتمنده که هنوز نتونستن به سیستم مورد توافقی بین خودشون برسن که منافع کشورهای ضعیف تر رو تامین کنه، شما فرض کن در بدترین حالت که اصلا شاه باید بره آیا راه دیگری نبود که رفتنش رو بهش اطلاع بدن و اون آدم رضایت بده فردی دیگری با سیستم متفاوتی جایگزین بشه، اگر که این اتفاق افتاده و شاه رضایت نداده پس میشه قسمتی از مصیبتی که بر سر ملت دراومد رو به گردنش انداخت
  2
  2
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  مرگ من شکسته نفسی‌ نکن. حالا بیا و رهبر بشو، مگر تو از گدا علی‌ چیزی کمتر داری؟ هم تو به نون و نوایی میرسی‌ و مجبور نخواهی بود برای یک تکه استخوانی که آخوند به سمتت پرت میکنه پاچه پهلوی رو بگیری و هم روح مصدق شاد میشه و برات بشکن خواهد زد!
  4
  26
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش

  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  چی بگم دیگه؟؟ من ازاول صبح دارم شماها و حجت الاسلام رضا پهلوی را قهوه ای میکنم.من از رضا هیتلر روحت شاد شروع کردم و تا نورالزهرا جای پا گذاشتم. شماها جز توهین چیزی نگفتین. نه مصاحبه های شاه را روشن میکنید و نه توصیحی در مصاحبه های رضا پهلوی می‌دهید. حیف وقت با ارزش من که برای شماها مصرف شود. در حماقت و پاچه لیسی خود بمانید.
  29
  8
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  پشمک! تو برو گاز بزن. باجناقت منتظره 🤣🤣🤣🤣🤣. من میدونم که تو یک نر پشمالو هستی . این فیلم‌ها را برای این پیرمردهای سایت بازی کن و باهم برین فحش‌های جنسی رد و بدل کردن. امورات همتون بگذره. اصل اعتقادت بر پایه لواط است. حتی اگر داری مردم را فیلم میکتی
  19
  10
  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  من به اندازه خودم درآمد شرافتمندانه دارم. مثل تو محتاج صدقه پالانیها نیستم. روح مرحوم مصدق هم به خاطر خدماتی که به ایران و ایرانی کرده شاده. بشکن هم فعلا تام مورلی داره میزنه! علتشم که خودت میدونی!
  24
  5
  یکشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۱:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  یا از برای پیرزن‌های کمپ! حالا چرا از موضوع فرار می‌کنی؟
  13
  7
  یکشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  شما جا..ش همسر رضا پهلوی هستید که اینقدر تام مرلی تام مرلی می‌‌کنید ؟ خوب به تو چه مربوط است با کی‌ به رختخواب می‌‌رود. مگر شما که شب و روز در حوزه در اختیار می‌‌گذارید. کسی‌ به شما می‌‌گوید نه عزیز با این ایتلا نه. اون یکی‌ بهتر است
  5
  15
  یکشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  خودت فهمیدی چی گفتی زری؟! رضا پالانی با داشتن دوستایی مثل تو به دشمن نیازی نداره! آخه خاله خرسه! تو که با این حرفت یاسی مشنگه رو با خاک باغچه یکسان کردی! خودت قبول کردی که این عفیفه نیاز به ج....ش داره! جوابت هم اینه که نخیر من این کارو نمیکنم! الحمد لله خود شاخزاده این وظیفه خطیر رو بر عهده دارن! اگه علاوه بر کیس پناهندگیت به منبع درآمد دیگه ای نیاز داری، برای توهم میتونن کلاس آموزشی بذارن. زری الهی ور بپری!
  16
  9
  یکشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  فرار میکنم؟؟ واقعیت این است که تو و حرفات امامت پیغمبرت خدات رهبر لواط کارت همه بو میدین. البته منکه حدس می‌زنم تو کی هستی ولی بماند. برای من ننویس.اینهمه آدم اینجا روز شماری که تو مطلبی بنویسی و فحش‌های جنسی بهت بدهند🤣🤣🤣🤣با هم حال کنین. هر دفعهبرام یک مطلب مینویسی حالت تهوع دارم
  5
  6
  دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.