کریمی قدوسی: در صورت صدور اذن تا انجام اولین آزمایش(اتمی) یک هفته فاصله است

کریمی قدوسی نماینده اصولگرای فعلی مجلس که از رسیدن به مجلس دوازدهم بازمانده است در توییتی تلویحا مدعی فاصله یک هفته ای ایران با آزمایش شد.

به گزارس انتخاب، کریمی قدوسی‌ نماینده مشهد در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: در صورت صدور اذن تا انجام اولین آزمایش یک هفته فاصله می‌باشد.
جواد کریمی قدوسی، نماینده مشهد، در شبکه اجتماعی ایکس نوشت که «در صورت صدور اذن تا انجام اولین آزمایش (بمب اتمی) یک هفته فاصله» است.

این در حالی است که پیش‌تر رهبر جمهوری اسلامی «استفاده از سلاح هسته‌ای» را حرام اعلام کرده بود.

جواد کریمی قدوسی، عضو جبهه پایداری چندی پیش نیز قبل از عملیات ایران علیه اسرائیل با انتشار پستی در توئیتر نوشته بود: بعد از تنبیه رژیم صهیونیستی در ساعت آینده این شرور خواهد فهمید که من بعد در هر کجای دنیا دست به ترور شخصیت های جبهه مقاومت بزند باز با سجیل و خیبرشکن و شهاب ایرانی تنبیه خواهد شد.
 
کریمی قدوسی البته به صورت مستقیم به بمب اتم اشاره نکرد ولی عباراتی به کار برد که اشاره غیرمستقیم به آزمایش این نوع تسلیحات دارد. این نماینده مجلس نوشت: «در صورت صدور اذن تا انجام اولین آزمایش یک هفته فاصله می‌باشد.» او از علی خامنه‌ای هم در این متن نامی نبرده است ولی از کلمه اذن یا فرمان استفاده کرده که به تصمیم نهایی علی خامنه‌ای اشاره دارد.
 
توئیت کریمی قدوسی با واکنش‌هایی از سوی کاربران و فعالان رسانه‌ای مواجه شد
 
علی قلهکی در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: « درست است که این دوره پس از ۱۶ سال از راه‌یابی به مجلس بازماندید، ولی قرار نیست که "قیصریه" را به آتش بکشید که! مطالب کمیسیون امنیت ملی مجلس طبقه‌بندی دارد خصوصا اینکه توسط عضو کمیسیون مطرح شود!»
در هفته‌های گذشته و پس از حمله اسرائیل به کنسولگری جمهوری اسلامی در دمشق و دو حمله پس از آن که یکی تهران و دیگری را تل‌آویو انجام داد، موضوع تغییر در سیاست هسته‌ای جمهوری اسلامی با بسامد بیشتری در میان مقام‌های جمهوری اسلامی شنیده می‌شود.
 
ساعاتی پس از حمله اسرائیل به پایگاه هشتم شکاری اصفهان، احمد حق‎‌طلب، فرمانده سپاه حفاظت و امنیت مراکز هسته‌ای به رسانه‌ها گفته که اگر اسرائیل بخواهد از تهدید حمله کردن به مراکز هسته‌ای ایران استفاده کند، «تجدید نظر در دکترین و سیاست‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران و عدول از ملاحظات اعلامی گذشته محتمل و قابل تصور است.» روزنامه جوان، وابسته به سپاه پاسداران هم روز دوشنبه در مطلبی به همین نکته اشاره کرد و نوشت که اسرائیل این تهدید جمهوری اسلامی را جدی گرفته است.
 
 شکریا برادوست: با آشکار شدن ضعیف بودن قدرت موشکی جمهوری اسلامی، آنها حتما به سراغ بمب هسته‌ای خواهند رفت
+12
رأی دهید
-79

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  نه فقط اسرائیل که موجودیتش توسط این رژیم مستقیم تهدید میشه،بلکه همین آمریکای دموکرات و سازشکر بایدن و اروپای در تسخیر چپهای لیبرال اسلامدوست هم محال هست اجازه بدهند این رژیم به سلاح هسته ای دست پیدا کنه.خواهیم دید که همینها چطور بسیج میشدند و با حمله ای کوبنده این ژیم را ساقط خواهند کرد.درست مثل عراق صدام حسین.با این تفاوت که اینها علنا اعتراف به تمایل به داشتن سلاح هسته ای میکنند. در مورد کسانی همکه میگن ایران بهرحال باید برای دفاع تسلیحات اتمی داشته باشه،آن ایران ایران جمهوری اسلامی نیست.کسی با هندوستان و حتی پاکستان اسلامی کاری نداشت وقتی تسلیحات اتمی دست پیدا کردند چون برای غرب و اسرائیل خط و نشان نمیکشیدند.
  28
  55
  دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  منوچهری - کرمان، ایران
  یعنی یه هفته طول میکشه روسیه یکی از آزمایشهای اتمی شو در ایران انجام بده؟
  21
  11
  ‌سه شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۱:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران
  این رژیم اصلا نباید بماند، چون‌بمحض دستیابی به بمب اتم، میتپانند کل منطقه و نفت را با بمب اتمی تهدید کنند و آنوقت هست که امریکا میفهمه شاه فقید اگر میخواست نفت را تو صفربه آنها بفروشد، اینها دیگه نفت آغشته به اتم بهشون میخوان بفروشند. منطقه و کل دنیا میره رو هم. اینها نابود کننده تمدن و انسانیت و فرهنگ و هنرند اینها مانع همه چیز هستند. اینها با نابودی دنیا موافقند و بس، حال عاقلان دانند
  18
  24
  ‌سه شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۱:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  مهرداد2538 - تهران، ایران
  این دیگه مثل آبگرمکن هایی که به اسرائیل شلیک کردید نیست که اگر دوتاش در داخل ایران سقوط کنه اتفاقی نیفته. تمام ایران و منطقه را برای همیشه به گند می کشید. خود یهود این رژیم را داره ساپورت می کنه که ایران و ایرانی را اگر از بین نبره حداقل به یک چیز غیر قابل برگشتی تبدیل کنه.
  18
  25
  ‌سه شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۴:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  گوربابای ج.ا.!حکومتی است جانی!ولی آیا میتوان وجود این رژیم را درایران نادیده گرفت؟ما چه به خواهیم ونه چه نخواهیم این حکومت یاغی وجودعینی دارد.خب مگر اسراییل ساختمان دیپلماسی این حکومت را بمباران نکرد؟حکومت ج.ا.هم به تلافی پهپاد وموشک به سمت اسراییل فرستاد.دقت بفرمایید چه کشورهایی با آمادگی قبلی پهپادها وراکت های ایرانی رادرهوا ازبین بردند!فرانسه،امریکا،انگلیس، سه لایه دفاعی هم درخوداسراییل ازپدافند هوایی پیشرفته تا گنبد آهنین از اسراییل دفاع کردند.تازه اردن هم قاطی بود.ولی!ولی! بااین دفاع گسترده ۷تاراکت بازهم به اسراییل رسیدند.چرا با لجبازی بایدخودمان راگول بزنیم؟چونکه مابا حکومت مخالفیم باید کجدارومریز تحلیل بدهیم.اگراین لایه فاعی نبود بدون شک اسراییل با مشکل گسترده ای روبرومیشد.
  26
  25
  ‌سه شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.