تهدید کشورهای عربی منطقه: پایگاه در اختیار اسرائیل قرار دهید، پاسخی سخت خواهید گرفت

خبر آنلاین: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت عملیات وعده صادق نمایش اقتدار ایران بود. بهتر است که اسرائیل و هم پیمانانش دست از ماجراجویی و شیطنت علیه ایران بردارند، چرا که در غیر این صورت پاسخ ایران محکم‌تر و عملیات پیچیده‌تری را علیه آنان انجام خواهیم داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فداحسین مالکی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به شکست اسرائیل در جلسه شورای امنیت سازمان ملل متحد که نتوانست کشورها را مجاب به صدور قطعنامه یا بیانیه‌ای علیه جمهوری اسلامی ایران به علت اقدام علیه رژیم صهیونیستی کند، اظهار کرد: عملیات «وعده صادق» حق قانونی جمهوری اسلامی ایران بود و از آنجایی که ما از خودمان دفاع کردیم، اسرائیل موفق نشد که کشورها را وادار به صدور قطعنامه‌ای علیه ایران کند.

به گزارش مهر، وی در ادامه با اشاره به اینکه عملیات وعده صادق قدرت بازدارندگی ایران را افزایش داد، گفت: عملیات وعده صادق توان و قدرت بالای جمهوری اسلامی ایران در منطقه را نشان داد. این عملیات کاملاً موفقیت آمیز، پیچیده و برخلاف تصور غربی‌ها بود، چرا که آنان تصور نمی‌کردند ایران از خاک خودش به اسرائیل پاسخ دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: عملیات وعده صادق نمایش اقتدار ایران بود. بهتر است که اسرائیل و هم پیمانانش دست از ماجراجویی و شیطنت علیه ایران بردارند، چرا که در غیر این صورت پاسخ ایران محکم‌تر و عملیات پیچیده‌تری را علیه آنان انجام خواهیم داد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران جنگ طلب نیست و کسانی که چنین ادعای غلطی را مطرح می‌کنند با ایران عناد دارند، تاکید کرد: کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس مراقب باشند و به این نکته توجه کنند که ایران دیگر رویارویی با اسرائیل را پذیرفته است، بنابراین هر کشوری که به نوعی با این رژیم مشارکت داشته باشد و پایگاه‌های خود را در اختیار اسرائیل قرار دهد، قطعاً شریک اسرائیل تلقی می‌شود و به آنان هم پاسخی پشیمان کننده و سخت می‌دهیم.

مالکی اظهار کرد: توصیه ما به آمریکا و کشورهای اروپایی هم این است که واقع بینانه عمل کنند و با موضع‌گیری‌های نسنجیده خود باعث یک جنگ تمام عیار در منطقه نشوند.
+24
رأی دهید
-42

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  پاسخ سختتون اگر مثل شاشقاسم و إسرائیل باشه که بهتون میخندنن
  9
  36
  ‌پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۹:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  sahandogli - لندن، انگلستان

  تا موشک ها و پهبادهای کاغذی تان به آنها برسد صد بار در هوا زده می شود. حمله به اسراییل اوج اقتدار و تواتمندی ایران بود و همه آن هارت و پورت ها برای ترساندن دیگران و توخالی بود
  11
  31
  ‌پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۹:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  همینطوری - جنوب آلمان، آلمان

  با این حرفها که می زنید دقیقا جای پای صدام و قذافی میگذارد. به امید نابودی هر چه سریتر دیکتاتور اسلامی ایران. اعلان جنگ با همه دنیا و مردم ؟
  9
  38
  ‌پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۹:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  بهتر بذارید همه کشور ها رو تهدید کنند تا دشمن بیشتری پیدا کنند
  3
  17
  ‌پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  صدای خسته - بروج، بلژیک
  من از جناب آقای نتانیاهو و کشور دوست و برادر اسرائیل خواهش میکنم به ایران حمله نکنند .چون در این صورت پاسخ حکومت مولایان پاسخی محکمتر و عملیاتی پیچیده تر انجام خواهند داد و اگر شما حمله کنید اینبار موشک‌ها سفر سیاحتی زیارتی را تعطیل و داخل خاک ایران سقوط خواهند کرد😄😄
  5
  20
  ‌پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.