جریمه ۳۰۰ میلیونی کاپیتان استقلال بدلیل بغل کردن جیمی‌جامپ زن

سید حسین حسینی در پایان بازی فوتبال با آلمینیوم اراک، یک هوادار زن بدون حجاب که خود را به زمین مسابقه استقلال-آلومینیوم رسانده‌ بود، در آغوش گرفت. پس از این اتفاق ناگهان نیروهای امنیتی با حمله به کاپیتان استقلال به این عمل او واکنش نشان دادند و مرادمند دیگر بازیکن استقلال نیز در حمایت از هم تیمی خود با نیروهای امنیتی درگیر شد.ایران وایر:پس از حواشی پایان بازی فوتبال بین تیم‌های استقلال تهران و آلمینیوم اراک در رقابت‌های لیگ برتر ایران، کمیته انضباطی سید حسین حسینی، دروازه‌بان و کاپیتان تیم فوتبال استقلال را صرفا به دلیل بغل کردن جیمی جامپ زن، یک جلسه محروم و  ۳۰۰ میلیون تومان جریمه کرد.

کمیته انظباطی همچنین محمد حسین مرادمند، دیگر بازیکن استقلال را به دلیل حمایت از حسینی ۱۰۰ میلیون تومان جریمه کرده است.

سید حسین حسینی در پایان بازی فوتبال با آلمینیوم اراک، یک هوادار زن بدون حجاب که خود را به زمین مسابقه استقلال-آلومینیوم رسانده‌ بود، در آغوش گرفت. پس از این اتفاق ناگهان نیروهای امنیتی با حمله به کاپیتان استقلال به این عمل او واکنش نشان دادند و مرادمند دیگر بازیکن استقلال نیز در حمایت از هم تیمی خود با نیروهای امنیتی درگیر شد.
کمیته انضباطی سید حسین حسینی، دروازه‌بان و کاپیتان تیم فوتبال استقلال را صرفا به دلیل بغل کردن جیمی جامپ زن، یک جلسه محروم و  ۳۰۰ میلیون تومان جریمه کرد.فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی علت جریمه این بازیکنان را «نقص اصول کلی رفتار و بدرفتاری نسبت به مقام رسمی مسابقه» عنوان کرده است.

کمیته انظباطی علاوه بر این باشگاه آلمینیوم اراک را به دلیل بروز این اتفاقات، ۲۰۰ میلیون تومان جریمه نقدی و اجرای یک جلسه بدون حضور تماشاگران محکوم کرد. بر اساس رای کمیته انظباطی برای این بازی باشگاه استقلال نیز بدلیل آنچه «استفاده از الفاظ توهین آمیز و پرتاب اشیا از سوی تماشاگران منتسب» خوانده شده، ۱۰۰ میلیون تومان جریمه نقدی شد.

پس از حمله نیروهای امنیتی به سید حسین حسینی برای محافظت از هوادار زن، تماشاگران حاضر نیز در حمایت از حسینی اقدام به پرتاب اشیا به سمت ماموران کرده بودند.
+5
رأی دهید
-7

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.