آیا جانی دپ به «دزدان دریایی کارائیب» باز می‌گردد؟

العربیه: از زمانی که «نفرین مروارید سیاه» (2003) روی پرده سینماها رفت، مجموعه فیلم‌های «دزدان دریایی کارائیب» یکی از موفق‌ترین فرنچایزهای سینمایی بوده و توانسته مخاطبان بسیاری را به خود جذب و درآمد زیادی کسب کند.

کاراکتر «کاپیتان جک اسپارو» با بازی ستاره هالیوود جانی دپ، که ترکیبی از طنز و ماجراجویی در مکان‌های عجیب و غریب را سرلوحه کار خود قرار داده است، توانسته درآمدی پیش از 4.5 میلیارد دلار برای استودیو دیزنی که تولیدکننده این مجموعه است به ارمغان بیاورد.

با این وجود، در سال‌های اخیر، به ویژه پس از درگیر شدن دپ در دادگاهی مربوط به اختلافات وی با همسر سابقش، از دزدان دریایی کارائیب خبری نبوده است. جری بروکهایمر، تهیه‌کننده این مجموعه اخیرا از بازگشت این مجموعه محبوب خبر داد.

با توجه به اینکه قسمت آخر این فیلم‌ها در وضعیت «پا در هوا» تمام شد، هواداران طی هفت سال اخیر منتظر بوده‌اند تا ببینند بالاخره کار به کجا می‌کشد، و آیا کاپیتان جک اسپارو دوباره به مجموعه بازمی‌گردد یا خیر.

اما اظهارات بروکهایمر اینطور می‌رساند که ظاهرا تولیدکنندگان قصد ندارند دپ را به مجموعه بازگردانند. به گفته تهیه‌کننده، شماره ششم دزدان دریایی کارائیب قصد دارد یک گروه کاملاً جدید از شخصیت‌ها را معرفی کند، که نشانگر کنار گذاشته شدن شخصیت‌های پیشین است.

در حالی که روند رسمی انتخاب بازیگران هنوز اعلام نشده است، اظهارات بروکهایمر قویاً نشان می‌دهد که بازیگران مورد علاقه هواداران مانند دپ، جفری راش، کی‌یرا نایتلی، و اورلاندو بلوم بعید است به مجموعه بازگردند.

ظاهرا دیزنی قصد دارد نسل جدیدی از بازیگران را در فیلم جدید به کار بگیرد. منتقدان گمانه می‌زنند که «دزدان دریایی کارائیب 6» ممکن است فقط اسم مجموعه محبوب را یدک بکشد و در جهان آن اتفاق بیفتد، در حالی که خط داستانی کاملا جدید با بازیگرانی جدید را دنبال می‌کند.
+1
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.