جسد گروهبان سوری که به دختر بشار اسد ابراز عشق کرده بود در کنار جاده پیدا شد

العربیه: منابع محلی استان درعا در جنوب سوریه روز شنبه 25 فروردین فاش کردند که ساکنان منطقه جسد یک گروهبان ارتش رژیم سوریه به نام «یزن موسی سلطانی» که بارها در شبکه‌های اجتماعی به «زین» تنها دختر بشار اسد ابراز عشق کرده بود را در کنار جاده یکی از روستاهای این استان پیدا کردند.

گروه اپوزسیون «احرار حوران» اعلام کرد، جسد سلطانی در جاده‌ای میان روستاهای «الیادوده» و «خراب الشحم» در حومه غربی استان درعا پیدا شده است.
جسد یزن موسیسلطانی که اهل استان لاذقیه بود مدتى پیش در محل خدمتش در درعا ناپدید شد. روز پنجشنبه گذشته جسد مقتولش با چندین گلوله پیدا شد.
عاشق دختر بشار اسد
یزن سلطانی در سال 2020 ویدیوهای عاشقانه‌ای را در عشق «زین» دختر بشار اسد منتشر کرد و در آن بر تمایل خود برای انجام هر کاری با هدف ازدواج با دختر بشار اسد رئیس جمهوری سوریه تاکید کرد.

فعالان سوری با بازنشر ویدیوهای سلطانی نوشتند که او پیشتر در حملات ارتش به معترضان و نیز گروه‌های مخالف مشارکت داشته و در جریان یورش به استان درعا در سال 2021 در صفحه فیسبوک خود نوشته بود: «به کسی رحم نمی‌کنیم.»

یزن در یکی از کلیپ‌های خود پیامی را برای زین ارسال کرد که در آن گفت: «زین الشام، من شما را بسیار دوست دارم و من شما را می‌پرستم من متعلق به شما هستم و شما هم متعلق به من هستید».
یزن موسی سلطانیسلطانی در ویدیوی دیگری گفت: «من هر کاری را انجام می‌دهم تا تو را هرگز رها نکنم، و از تو دور نخواهم شد».

این گروهبان نیروهای رژیم اسد همچنین در ویدئوی دیگری مدعی شد که حافظ اسد را در خواب دیده و به او قول داده است که نوه‌اش زین همسرش خواهد شد.

یزن همه پند و اندرزها و هشدارهای دوستان و نزدیکانش نسبت به عواقب این اقدام را نادیده گرفت و به نشر ویدئوها ادامه داد.

سلطانی پس از انتشار یک سری ویدیوهای مجدد به طور ناگهانی ناپدید شد در حالی که برادرش اظهار داشت که دستگاه‌های امنیتی رژیم سوریه او را دستگیر کرده‌اند.
+21
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  کاش تک تک اعضای سپاه و بسیج عاشق این دختر بشند!
  5
  79
  یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  این بیچاره هم دوست داشته یک شبه از گروهبانی به سرلشگری برسه!
  4
  52
  دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Ginger - چگو، اسپانیا

  ستار خواننده برای شاهزاده فرحناز زیبا ترانه خواند و او را دوست داشت اما هرگز گزندی از جانب شاه ایران به ستار نرسید و او به خواندگی خود ادامه داد زنده و جاوید باد خاندان شاهنشاهی پهلوی ایرانی و ایران ساز، در طی ۱۰۰پیش پدر و پسر زندگی کردند اما درک و آگاهی یک فرد در ۱۰۰۰سال آینده را داشتند رضا شاه دوم و پهلوی سوم نیز به آیین پاک نیاکان ایرانی خود است پندار نیک گفتار نیک کردار نیک آیین ما ایرانیان ،شاه ایران فردی آگاه ایرانی، مردم دوست و مهربان و پدر کل مردم ایران ،دوستت داریم شاه ایران
  6
  31
  ‌سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۳:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  یک علی پرست بیمصرف کمتر. چرا این مردارپرست ها و علی پرستها برای اثبات حماقتشون میگن خواب دیدن. یکی خواب امام خیالی زمان و میبینه که میگه امام زمان گفته داعشعلی چلاقیان باجناقش است لین هم خواب دیده که خافظ اسد بعد گفتا سر کار باش تا مصالح برسه
  3
  20
  ‌چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.