«تنها مجروح» حمله نظامی ایران به اسرائیل یک دختربچه هفت ساله از اعراب بادیه‌نشین است

رادیو فردا: به گزارش رسانه‌های اسرائیل، تنها فردی که در حملات نظامی ایران به خاک اسرائیل آسیب دید، امینه الحسونی، یک دختر هفت ساله از اعراب بادیه‌نشین در جنوب اسرائیل است.

پدر امینه که فرزندش از ناحیه سر آسیب دیده، به رسانه‌ها گفت پزشکان اسرائیلی در بیمارستان «سوروکا» در شهر بئرشبع در حال نجات جان دختر او هستند و این کودک هم‌اکنون زیر عمل جراحی قرار دارد.

آقای الحسونی به یدیعوت آحرونوت گفت اعراب بادیه‌نشین دارای پناهگاه نیستند و قطعه‌ای از موشک ضد موشکی که از سامانه دفاع موشکی اسرائیل شلیک شد، با افتادن به محل زندگی خانواده، به سر امینه اصابت کرد.

پزشکان اعلام کردند که امینه الحسونی هنوز در شرایط وخیم قرار دارد.

اعراب بادیه‌نشین زیادی در صحرای نِگب در جنوب اسرائیل زندگی می‌کنند که چادرهای محل زندگی آن‌ها فاصله زیادی با یک پایگاه نیروی هوایی اسرائیل ندارد.

نهادهای امدادی اسرائیل اعلام کردند ۳۲ تن از مردم اسرائیل نیز در زمان حملات دچار شوک روانی شده و در تماس اطرافیان آن‌ها با مراکز امدادی، به بیمارستان منتقل شدند.
+26
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  iran1 - آرلون، بلژیک
  اینا همونائین که بچگی با تیرکمون میرفتن شکار گنجشک بجاش چش و چال رفیقشونو در میاروردن. اون سریم که اشتباهی زدن هواپیمای خودی رو انداختن. نزده قبوله
  1
  13
  یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  گور دجال زار می بینم - نیده، ترکیه
  دوستان، حتی یکی از پهپادها و موشک های شلیک شده سر جنگی نداشته!!!!! و فقط لوله خالی شلیک کردند!
  1
  16
  یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.