عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: در ساعات آینده اسرائیل را «تنبیه» می‌کنیم

ایران وایر: جواد کریمی قدوسی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از اقدام نظامی جمهوری اسلامی علیه اسراییل طی ساعات آینده خبر داد.

کریمی قدوسی، روز جمعه ۲۴ فروردین در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: «بعد از تنبیه رژیم صهیونیستی درساعت آینده این شرور خواهد فهمید که من بعد در هر کجای دنیا دست به ترور شخصیت‌های جبهه مقاومت بزند باز با سجیل و خیبرشکن و شهاب ایرانی تنبیه خواهد شد.»

جمهوری اسلامی وعده داده که حمله اسراییل به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق را پاسخ خواهد داد. در جریان این حمله که  روز دوشنبه، ۱۳ فروردین، رخ داد هفت افسر ارشد سپاه پاسداران شامل محمدرضا زاهدی، فرمانده مسئول حوزه سوریه و لبنان در نیروی قدس، کشته شدند.

امروز شبکه خبری سی‌بی‌اس نیوز هم به نقل از دو مقام آمریکایی گزارش کرد انتظار می‌رود حمله ایران به خاک اسراییل، امروز جمعه ۲۴ فروردین انجام شود.

سی‌بی‌اس نیوز به نقل از این مقامات نوشت این حمله شامل ۱۰۰ پهپاد و ده‌ها موشک خواهد بود که به سوی اهداف نظامی در داخل اسراییل شلیک خواهند شد.

روزنامه وال‌استریت ژورنال هم روز پنجشنبه ۲۳ فروردین در گزارش مشابهی نوشت که انتظار می‌رود ایران بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت آینده به اسرائیل حمله کند.

همزمان با این گزارش‌ها، شرکت هواپیمایی آلمانی لوفت‌هانزا هم اعلام کرد به‌دلیل مسائل امنیتی، تعلیق پروازهای برنامه‌ریزی شده به تهران و از تهران را تا پنجشنبه آینده، ۳۰ فروردین تمدید کرده است.

لوفت‌هانزا افزود که طی این مدت از آسمان ایران نیز برای پروازهای خود استفاده نخواهد کرد.

این شرکت هواپیمایی حامل پرچم آلمان اعلام کرد این تصمیم را پس از «ارزیابی دقیق» با استفاده از ارزیابی‌های امنیتی دولت و اطلاعات خود گرفته است.

کاخ سفید روز جمعه، ۲۴ فروردین، با «واقعی و موثق» خواندن خطر حمله قریب الوقوع جمهوری اسلامی به اسرائیل، بر تعهد ایالات متحده برای دفاع از اسرائیل و نیز محافظت از شهروندان و منافع آمریکا تاکید کرد.

جان کربی، هماهنگ‌کننده ارتباطات راهبردی کاخ سفید، درباره وضعیت تهدیدهای جمهوری اسلامی علیه اسرائیل گفت: «ما مطمئناً به تهدیدهای علنی مقامات ایران در مورد حمله به اسرائیل توجه داریم و آنها را تهدیدی بسیار موثق از سوی ایران می‌دانیم. ما با همتایان اسرائیلی خود ارتباط مداوم داریم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها می‌توانند در برابر این نوع حملات از خود دفاع کنند.»

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل روز پنجشنبه در بازدید از نیروهای هوایی ارتش اسرائیل اعلام کرد که کشورش از نظر دفاعی و تهاجمی آماده است.

وزیر دفاع اسرائیل هم اعلام کرده که هر حمله مستقیم ایران، مستلزم پاسخ مناسب اسرائیل علیه تهران خواهد بود
+10
رأی دهید
-67

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  FTH12 - تبریز، ایران

  به به بوی جنگ و کباب شدن گوشت سید علی گدا به مشام میرسد
  8
  73
  جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  هه هه! اینها هم از روی دست ارباب امریکایی اشون نگاه میکنن. امریکا هم وقتی میخواست حوثی ها رو بزنه میگفت امشب میزنم ها!! 😀😀 خلاصه مواظب باشین.
  1
  40
  جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  romano - تهران، ایران

  FTH12 - تبریز، ایران
  دوست عزیز ساده دل نباشید. هیچ سیاستمداری سیاستمدار دیگر را نمیزند دلیل آن ساده است بعد تمام آن سیستم مقابل بسیج میشود تا طرف مقابل را بزند حتما هم موفق میشوند چون بالاخره یکروزی یک جایی در یک جای مناسب طرف را گیر میاورند. تنها کسی که همیشه کشته میشود مردم عادی هستند. سیاستمداران همدیگر را تهدید میکنند ولی در حقیقت مردم هدف این تهدید هستند.
  37
  11
  شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۰:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  کماندوی سبز - تهران، ایران
  اگه میخواستین .. نوش جون کنین تا الان خورده بودین
  1
  20
  شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۰:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  فیل دانا - سیدنی ، استرالیا

  اسرائیل بدون خبر میزنه، و میکشه اینقدر تو بوق و کرنا نمیکنه، اینها از یه هفته قبل خبر میدن و هیچ شکری نمیخورن. یعنی ذلیل تر از اخوند وجود نداره
  0
  23
  شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۱:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران
  قدوسی بدبخت ، احمق سرنوشت حماس و غزه را ندیدی ؟!؟ شما عرب زادگان باخر خط رسیده اید ، از تخریب بیشتر ایران دست بردارید ، مطمعنا مشابه سران نازی در آینده نزدیک تحت تعقیب جهانی قرار خواهید گرفت .
  1
  12
  شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۲:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران
  اگر اسرائیل توان این را داشت که فقط به نظام ج.ا صدمه بزند و به زیر ساخت های ایران آسیب نرساند ، منهم با جنگ موافق میشدم ولی متاسفانه در این جنگ اگر اتفاق بیافتد دودش فقط بچشم ملت ایران می‌رود و دزدان ج.ا فربه تر میشوند .
  2
  9
  شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۶:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  ماینر - اسن، آلمان
  همیشه گفتند سنگ بزرگ علامت نزدنه،در ضمن کسی که بخواد بزنه که تو بوق و کرنا نمیزنه،مگه وقتی اسرائیل میخواد شما رو بچزنونه،از اولش خبر میده؟
  0
  7
  شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  حضرت خودم (ع) - ریودوژانیرو، برزیل
  در ادامه تبلیغات پرسرصدای افعیان و اراذل و اوباش رژیم جمبولی عسلامی و گرا دادنهای دقیقشان به اسرائیل و آمریکا که همه چیز هست جز جنگ و درگیری نظامی ، و الحق خودش نوعی جاسوسی و افشای اسرار نظامی و امنیتی حساب می شود ، کریمی قدوسی افغانی الاصل شهرت طلب هم از قافله جا نماند و گاف بدی داد با این افشای اسرار نظامی ایران ! او بر اساس اطلاعات واصله از دوستان سپاهی جاسوس وطن فروشش ، رسما توییت زده و به اسرائیل و آمریکا و اروپا گرا داده که نوع موشکهای شلیک شونده به خاک اسرائیل ، سجیل و خیبرشکن و شهاب ایرانی هست ! واقعا هرکس جای او و باند فاسد تروریست سپاهی بود ، شبانه سربازان گمراه اسیرش می کردند و الان در اوین ، شیشه نوشابه به ماتحت بود !!!
  0
  0
  شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۹:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.