(عکس) همسر اسماعیل هنیه بعد از شنیدن خبر کشته شدن فرزندانش

همسر هنیه پس از شنیدن این خبر شکر خدا را به جا آورد، وضو گرفت و دو رکعت نماز شکر به جا آورد و این عکس از اسماعیل هنیه و همسرش گرفته شد.

در حمله دو روز گذشته ارتش اسرائیل به اردوگاه الشاطئ در شهر غزه، ۳ فرزند و ۳ نوه اسماعیل هنیه کشته شدند. بر همین اساس، ام عبدالسلام، همسر اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس چند روز مانده به عید بر اثر بیماری در بیمارستان بستری بود و هنیه امروز به ملاقات او رفت و خبر کشته شدن فرزندان و نوه‌هایش را به اطلاع او رساند.

به گزارش نورنیوز، همسر هنیه پس از شنیدن این خبر شکر خدا را به جا آورد، وضو گرفت و دو رکعت نماز شکر به جا آورد و این عکس از اسماعیل هنیه و همسرش گرفته شد. ام عبدالسلام علاوه بر فرزندان کشته شده خانواده، قبلا دو نوه و یکی از برادران، همسر برادر و همینطور نوه‌های برادر دیگرش کشته شده بودند.

+9
رأی دهید
-111

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۴
  فاطی کماندو - قرچک، ایران

  بزودی نوبت شما و بقیه تروریستهای کثیف اسلامی هم میرسه مرگ تا یک قدمیتون امده امیدوارم هر چه زودتر به ارزوتون که همان سغط شدن مثل سگ در راه اسلام .....هست برسید. با هزاران تشکرازاسرائیل خصوصا بی بی نتانیاهو گل سرسبد.
  28
  220
  جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۷:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک

  شکر خدا نون خوراتون کمتر شد، بیشتر فرو کنید تو حلقومتون گشادتون
  25
  185
  جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۷:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  ایران جویدان - جیبوتی، آنگولا

  حتی حیوانات هم بخاطر از دست دادن توله هاشون غمگین می شن، اما این .....تروریست از حیون هم بی احساس ترن. آدم رو یاد این ضرب المثلی می اندازه که می گه، اینها که با مادر خود زنا کنند با دیگران چهها کنند.
  22
  232
  جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۷:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این ها افکار این وحوش است از کودک بگیر تا پیرمرد 90 ساله. مخ هائی با ساختار کفتار. "الشاشید" بشو تا به اوج برسی. برای درک باید افکار خودتان را کنار بگذارید و گرفتار فیلترهای تفکیک های ترحم و کودک و بیگناه نشوید. اگر بلد نیستید یاد بگیرید. حداقل 50% مطابق پالس های فکری کس دیگری بشوید. مخ و اندیشه های او را درک کنید. شما حتی در مقابل خودتان کودک معمولی ندارید. روبروی شما افعی و بچه افعی نشسته است. هزاربار حتی کسری از ثانیه غافل شوید نیش میزنند. مجبورید بی رحم بشوید تا به انسانیت خدمت کنید
  13
  100
  جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  باندو - نیوکاسل ، انگلستان

  انشالله این توفیق نصیب همه بزرگ تا کوچکتان شود . آمین .
  8
  74
  جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  مهدی52 - روتردام، هلند

  ما از این جانوران زیاد دیدیم اینکه چیزی نیست جونور دیدیم بچه خودشو با دست خودش تحویل داد تا تیربارانش کنند
  9
  74
  جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  نسل بی سواد - اسلو، نروژ
  دنیای بسیار کثیفی شده و برای بقا مثل حیوان رفتار میکنه انسان صد رحمت به حیوان . امیدوارم شر نسل انسان هرچه زودتر از دنیا وحیات کنده بشه و به درک انقراض نسل بره چون برای باقی موجودات بهتره و حیوانات واقعا برای دنیا و جهان بهتر و مفیدتر هستند. حتی جنازه انسان هم برای طبیعت مضره و گند آلود.
  2
  18
  جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۱:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.