خبر مهم محسن رضایی درباره تصمیم ایران برای انتقام از اسرائیل/سردار صفوی: کُرد‌ها همواره به نظام وفادار بوده‌اند

 عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درخصوص انتقام جنایت حمله اسرائیل به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق، گفت: تصمیم برای این انتقام گرفته شده و حتماً اجرا خواهد شد.

دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا با حضور در راهپیمایی روز قدس به حمله موشکی اسرائیل به ساختمان کنسولگری ایران واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، محسن رضایی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در حاشیه راهپیمایی روز قدس اقدام تروریستی اخیر در سوریه را نشانه ذلالت صهیونیست‌ها خواند و افزود: آن‌ها قطعا پشیمان خواهند شد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درخصوص انتقام جنایت حمله اسرائیل به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق گفت: تصمیم برای این انتقام گرفته شده و حتماً اجرا خواهد شد.

وی اظهار داشت: امسال ملت ایران یک بار دیگر به دنیا ثابت کرد ابتکاری که ۴۵ سال قبل برای حمایت از ملت فلسین انتخاب کرده یک ابتکار واقعی بوده و جنایات اخیر رژیم صهیونیستی که دور از همه شعار‌های حقوق بشر است نیز ثابت مرد ملت ایران راه درستی را انتخاب کردند و امروز نیز مدال افتخار دیگری بر سینه مردم ایران نصب خواهد شد.

وی درخصوص انتقام جنایت حمله اسرائیل به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق نیز گفت: تصمیم برای این انتقام گرفته شده و حتماً اجرا خواهد شد.

رضایی همچنین در جمع خبرنگاران با اشاره به جنایت‌های گسترده صهیونیست‌ها در غزه تصریح کرد: رژیم صهیونیستی در یک باتلاق بزرگ گرفتار شده که برای نجات خود از آن دست به هر جنایتی می‌زند.

رضایی افزود: شکست مفتضحانه ارتش اسرائیل چه در دفاع از خود و چه در آزادسازی اسرایش او را به شدت بحران‌زده کرده و آبرو و حیثیت نظامی آن‌ها از دست رفته است.

وی ادامه داد: هرآنچه رژیم صهیونیستی در طول این سال‌ها با تبلیغات برای خود جمع کرده بود، بر باد رفته و آن‌ها برای برگرداندن حیثت از دست رفته‌شان به هر اقدامی دست می‌زنند تا از باتلاق بیرون بیایند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، حمله به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق را تابلویی از استیصال صهیونیست‌ها دانست که تمام خطوط قرمز بین‌المللی را زیر پا گذاشته و تاکید کرد: ملت ایران مطمئن باشد اقدامی پشیمان‌کننده در انتظار رژیم صهیونیستی است.
سردار صفوی: کُرد‌ها همواره به نظام وفادار بوده‌اند
همچنین، سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا پیش‌ازظهر امروز در سخنرانی مراسم روز قدس مرکز استان کردستان، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، از حضور همه مردم در این راهپیمایی قدردانی کرد و اظهار داشت: کُرد‌ها از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون به نظام وفادار بوده‌اند.

راهپیمایی روز جهانی قدس در سنندج از میدان آزادی به سمت خیابان فردوسی و میدان انقلاب است.
چمران: انتقام شهدای خود را از اسراییل خواهیم گرفت
همچنین رئیس شورای شهر تهران گفت: ما معتقدیم که در آینده یقینا انتقام شهدای خود را از اسراییل خواهیم گرفت نمی‌خواهیم یک اقدام احساسی کنیم و حتما یک اقدام محکم و منطقی خواهیم کرد. غزه هم به پیروزی نهایی خواهد رسید و شاهد سقوط اسراییل خواهیم بود.

مهدی چمران با حضور در راهپیمایی روز قدس درباره سکوت نهاد‌های بین‌المللی در برابر جنایت‌های اسراییل در فلسطین و حمله به کنسولگری ایران در سوریه اظهار داشت: حرکت بین‌المللی که صورت پذیرفت محکوم کردن یک جسارت و تجاوز به بخشی از سرزمین جمهوری اسلامی بود که نتایج آن را هم دیدیم و منهای آمریکا و کشور‌های اروپایی به صورت شفاف و صریح این جسارت را محکوم نکردند مابقی کشور‌ها این تجاوز را محکوم کردند.

وی ادامه داد: ما معتقدیم که در آینده یقینا انتقام شهدای خود را از اسراییل خواهیم گرفت و غزه هم به پیروزی نهایی خواهد رسید و شاهد سقوط اسراییل خواهیم بود.

چمران درباره نحوه انتقام گیری از اسراییل تاکید کرد: قاعدتا تصمیم گیران سیاسی و نظامی کشور روی این مسأله فکر خواهند کرد و نمی‌خواهیم یک اقدام احساسی کنیم و حتما یک اقدام محکم و منطقی خواهیم کرد.
+5
رأی دهید
-75

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  بخاطر وفاداری زیاده که راه براه کولبر بیچاره رو در کوه و کمر بخاک و خون میکشید و هر از گاهی جوانان کُرد میهن رو به بهانه های واهی اعدام میکنید ! نه کُرد و نه بلوچ و نه تُرک و لُر و ترکمن و عرب و فارس و هیچ قوم و طایفه ای به شما وطنفروشان فاسد و جنایتکار و اجنبی وفادار که نیست هیچ ، آرزوی نابودی هر چه زودتر شما بی ناموسها و مزدوران و پاچه خوارانتون رو داره ، ک…ک. شیره ای !!
  7
  142
  شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۱:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  hiwa68 - رتردام، هلند

  وفادار.ها ها. آدم بی عقل. اسلحه و زور دست شماست. وگرنه آرپی‌جی کوردی را میکردیم تو دهن گندیده تو.
  1
  62
  شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۲:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Herzl - امستردام، هلند

  کُرد‌ها که به نظام وفادار باشه بهشون میگن جاش ،مگر یادمون رفته بعد از آمدن خمینی گور به گور شده فرمان حمله به کُرد‌ستان داد و کشتار در فرودگاه سنندج و کل مسئولان نظام کل سپاه تروریست آنهای که زنده هست و آنهای که به هلاکت رسیدن در جنگ و کشتار کُرد‌ها شرکت کردن.
  1
  70
  شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۵:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  مدافع حق - مادرید، اسپانیا
  آمستردام هلند . اونهایی که تو سنندج و دیگر شهرهای کردستان کشته شدن همه تجزیه طلب و خواستار استقلال و جدا شدن از ایران بودن .
  12
  3
  شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  hiwa68 - رتردام، هلند
  مدافع حق - مادرید، اسپانیا
  از نظر شما کسی که برای هویت خودش می‌جنگند سزاوار مرگ است. اینهمه عرب داریم ولی همه کشور خودش را دارد. از چی می‌ترسیدند. از این که شما بدون کورد هویتی نخواهید داشت. زبانتان که اصالت ندارد. عربی است. همین ترس هم در وجود ترکهای ترکیه و عربهای سوریه و عراق هست. ...های مثل شما که نظر میدهند به کورد بودنم بیشتر افتخار میکنم.
  0
  0
  یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  مدافع حق - مادرید، اسپانیا
  hiwa68 - رتردام، هلند
  اصلادبا اکراد مشگل ندارم بر عکس با همه نا ملایمتهای که با شخص خودم داشتن فقط به خاطر اهل مرکز بودن که خودش یه نوع نژاد پرستی حساب میشه دوستشون دارم ولی مقابل تجزیه طلبی به شدت خواهم ایستاد همونطور که در زمانش این کار رو کردم ولازم باشه بازهم خواهم ایستاد
  0
  0
  یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  hiwa68 - رتردام، هلند
  مدافع حق - مادرید، اسپانیا
  بایست تا جایی که تحمل می‌کنی. پس ادم کشتی.
  0
  0
  دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۳:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.