وزیر دفاع اسرائیل: تهدید ما بهای سنگینی دارد

 یواف گالانت - آرشیوصدای آمریکا: وزیر دفاع اسرائیل، یواف گالانت، روز سه‌شنبه گفت این کشور در سرتاسر خاورمیانه دست به عملیات می‌زند تا به کسانی که اسرائیل را تهدید می کنند، هزینه تحمیل کند.

به گزارش رویترز او در سخنان خود به طور مستقم به حمله روز دوشنبه (۱۳ فروردین) منتسب به اسرائیل به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی که طی آن گروهی از فرماندهان نیروی قدس سپاه کشته شدند اشاره‌ای نکرد.

یوآف گالانت در یک کمیته پارلمانی گفت: «ما در حال حاضر در یک جنگ چند جبهه‌ای هستیم، ما هر روز شاهد این هستیم، از جمله در چند روز گذشته.»

او گفت اسرائیل هر روز و همه جا اقدام می‌کند تا از قدرت گرفتن دشمنانش جلوگیری کند.

وزیر دفاع اسرائیل گفت اسرائیل برای هر کسی که این کشور را در سراسر خاورمیانه تهدید کند روشن می‌کند که «بهای چنین اقدامی سنگین خواهد بود.»

در ساعات اولیه حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی در دمشق، پایتخت سوریه در روز دوشنبه، حسین اکبری، سفیر جمهوری اسلامی در سوریه اذعان کرد شماری از «مستشاران نظامی» ایرانی در این حمله منتسب به اسرائیل کشته شده‌اند.

در ادبیات حکومتی جمهوری اسلامی، از فرماندهان و اعضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سوریه و دیگر کشورهای منطقه با عنوان «مستشاران نظامی» یاد می‌شود.

روابط عمومی سپاه پاسداران هم روز گذشته با انتشار اطلاعیه‌ای، کشته شدن محمدرضا زاهدی و محمد هادی حاج رحیمی و «پنج تن از همراهان آنها» را تایید کرد
+64
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران

  جالبه ، اسرائیل زده خار و مادر ج.ا را یکی کرده و اجازه حرف مفت و اعتراض هم بهش نمیدهد .
  3
  37
  ‌سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  فاطی کماندو - قرچک، ایران

  بله پس چی بایدم بهای سنگینی داشته باشه ، دستتون درد نکنه 😁 با موشک‌های نقطه زنتون بزنید وسط نقطه شون یک جوری که نقطشون اش و لا ش شه 😂🤣😁😜 دستتون درد نکه امسال بوی بهار با کتلت و کباب امد.
  3
  39
  ‌سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Butler - سیدنی، استرالیا
  دیگر از این بهتر فرصت برای شهادت و رفتن به بهشت و دستیابی به حوریانی که به توصیف قران مجید : کانهن الیاقوت والمرجان و قبل دست شوهران بهشتی شان دست هیچ انس و جنی بدانان نرسیده است پس اتلاف وقت و تردید چرا؟ مگر آنکه چهارده قرن دروغ گفته باشید که البته چنین است آخوند و سه پایی و عرزشی غزه نری ک.....
  0
  16
  ‌سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.