اسرائیل خواهر اسماعیل هنیه، رهبر حماس را در اسرائیل بازداشت کرد

اسماعیل هنیه، رهبر سیاسی سازمان تروریستی حماس در قطر زندگی می‌کنددویچه وله: رهبر حماس اسماعیل هنیه در قطر به سر می‌برد. از قرار معلوم چندین نفر از بستگان او در اسرائیل زندگی می‌کنند. پلیس اسرائیل در بیانیه‌ای اعلام کرد که خواهر او به اتهام تماس با فعالان سازمان تروریستی حماس دستگیر شده است.

پلیس اسرائیل می‌گوید یکی از اعضای ارشد حماس را به اتهام جرایم امنیتی دستگیر کرده است. بنا به گزارش رسانه‌های اسرائیل، این فرد خواهر اسماعیل هنیه، رهبر حماس است که در قطر زندگی می‌کند.

اسماعیل هنیه از مارس ۲۰۰۶ تا ژوئن ۲۰۰۷، نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطینی بود و از سال ۲۰۱۷ به طور رسمی رئیس سازمان حماس است. او نماینده سازمان در سطح سیاسی و دیپلماتیک است و در مقایسه با دیگر رهبران حماس فردی عملگرا محسوب می‌شود.

پلیس اسرائیل در بیانیه‌ای اعلام کرد که این زن ۵۷ ساله که در تل شِوا در جنوب اسرائیل دستگیر شده، مظنون به "ارتباط با فعالان حماس" است. او خود را متعلق به سازمان تروریستی می‌داند و متهم به تحریک و حمایت از حملات تروریستی در اسرائیل است.

در بیانیه پلیس آمده است: «در جریان یورش به خانه او، نیروهای امنیتی اسناد، دستگاه‌های رسانه‌ای، تلفن و سایر یافته‌ها و شواهدی را پیدا کردند که حاکی از نقض جدی امنیتی علیه دولت اسرائیل است.» او امروز دوشنبه اول آوریل نزد قاضی بازداشت آورده شود.

رسانه‌های اسرائیلی در گذشته گزارش داده بودند که سه خواهر هنیه با بادیه‌نشینان مقیم جنوب اسرائیل ازدواج کرده و شهروند اسرائیل شده‌اند.
+122
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  کماندوی سبز - تهران، ایران

  این هرزه تروریست رو باید جرش بدن ،نابود شه این قوم لوط،
  2
  67
  دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Stopmindcontrol - سائو پائولو، برزیل

  باید جبران مافات کرد از خواهر گرامی هنیه.
  0
  67
  دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  واقعا مردم غزه رو باش که زیر الم اینها سینه میزنن. رهبر در قطر، خواهر در اسراییل، میلیاردی از ایران پول میگیرن و فقط برای مردم بمبارون میخرن و ازشون بعنوان سپر إنسانی استفاده میکنن
  1
  34
  دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  ایران جویدان - جیبوتی، آنگولا

  اول بک…ش بعد بکشیدش، بعد دوباره بک…ش. 😂
  1
  31
  دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران
  باید خواهر اسماعیل هنیه را ببرند زندان مرد ها در اسرائیل، بفرستنش داخل زندان و بمدت یکماه کل درهای زندان را برای زندانیان باز بگذارند تا با تمام زندانیها این خواهر سلام و علیکی داشته باشد. شبانه روز، یعنی بیست و چهار ساعت در روز بمدت یکماه کل زندانیهای مرد را سرویس بدهد و از آنها فیلم بگیرند و برای برادرش بفرستند تا وی کلاهش را کمی بالاتر بگذارد..😂😂
  0
  18
  دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۰:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  مبارز01 - تهران، ایران
  اسراییل جان، الان وقتشه. بزن .... :) :) :)
  0
  8
  ‌سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.