مشرق نیوز: حمله به پوریا زراعتی توسط مجاهدین خلق برای پاکسازی طرفداران رضا پهلوی انجام شده

پایگاه خبری مشرق نیوز در ایران در خبری مدعی شده است که حمله به پوریا زراعتی به دست «مجاهدین خلق» برای پاکسازی طرفداران رضا پهلوی و سلطنت انجام شده است متن این خبر عینا درپی می آید:

مشرق نیوز - به نظر می‌رسد پوریا زراعتی، قربانی چاقو کشی اخیر در لندن، توسط عوامل گروهک تروریستی منافقین و با هدف پاکسازی عناصر هوادار رضا پهلوی صورت گرفته شده باشد.

سرویس سیاست مشرق، پوریا زراعتی، مجری برنامه حرف آخر شبکه تروریستی ایران اینترنشنال، روز جمعه هنگام خروج از منزل خود در لندن مورد حمله چند مرد ناشناس قرار گرفت که با ضربات چاقو مجروح شد و اکنون در مراکز درمانی به سر می‌برد.

مدتی قبل یکی از اعضای جدا شده سازمان تروریستی منافقین اعلام کرد که این گروهک برنامه تسویه حساب های سیاسی با مخالفانش را در اروپا آغاز کرده است.

به نظر می‌رسد که چاقو کشی اخیر در لندن توسط عوامل این گروهک با هدف پاکسازی عناصر هوادار رضا پهلوی صورت گرفته شده باشد!

برخی دیگر از آگاهان سیاسی نیز معتقدند که چاقو کشی اخیر بخشی از نمایش شبکه تروریستی اینترنشنال با هدف پیدا کردن بهانه برای تعطیلی این شبکه باشد.
+9
رأی دهید
-50

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  مهدی52 - روتردام، هلند

  این طور که معلومه حکومت بی حیثیت و بی خواصیت ج.ا اینقدر دون و مایه شده که دیگر به هر بدبختی و فلاکتی یه قصه ای درست کند که فقط از آبرو ریزی زمینخواری و زیر رو کشیدن اموال ملت امثال آیت الله العضمی صدیقی به هر نحوی که شده خلاص شود
  3
  42
  یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  آره ، مچاله های خلق خودشون به مشرق نی... تماس گرفتند و این خبر رو دادند ! در ضمن گفتند ایادی و مزدوران رژیم عُرضه چنین کاری رو نداشته و ندارند ، یکوقت ، بیخود و بیجهت ، فکر نکنید که کار رژیم بوده !!
  2
  41
  یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  Samad-agha - استکهلم ، سوئد

  سگ زرد برادر شغاله مجاهد و آخوند نداره حیف اکسیژنی که مصرف میکنن
  0
  22
  یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Mamad_Zendoni - لندن، انگلستان
  این لندن پر هست از چاقو کش، احتمالأ این یارو ترگول و گول کرده بوده اومده بیرون، یه چند تا رنگین پست ریختن سرش پول هاشو بگیرن 🤣😅
  4
  2
  دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.