مهناز خزایی، زندانی سیاسی درگذشت

خانم خزایی پس از صدور حکم بازداشت، با وجود ابتلا به بیماری ام اس و سرطلان، در زمان انتقال به زندان بر اثر ضربه ماموران دچار شکستگی در ناحیه سر می‌شود و به بیمارستان شریعتی منتقل می‌شود. ایران وایر:بنابر اخبار رسیده به دست ایران‌وایر، «مهناز خزایی»، جوان معترضی که پیشتر توسط نیروهای امنیتی دستگیر شده بود، امروز شنبه، ۱۱ فروردین ۱۴۰۳ پس سپری کردن دوره بیماری در بیمارستان بر اثر سکته از دنیا رفت.

مهناز خزایی روز سوم شهریور ۱۴۰۲ «به‌علت انتشار پست اعتراضی در اینستاگرام» به «شعبه هفت دادگاه انقلاب تهران» احضار شده و در زمان دستگیری به بیماری سرطان و ام اس مبتلا بوده و با وجود شکستگی سر در زمان دستگیری به‌جای بیمارستان، به زندان اوین منتقل شده بود.

براساس اطلاعاتی که از بستگان خانم خزایی به دست‌ ایران‌وایر رسیده، او پس از آزاد شدن و  گذراندن دوران بیماری، امروز یازدهم فروردین ماه ۱۴۰۳، بر اثر سکته و اعلام قطع امیدی پزشکان در بیمارستان، و با جدا کردن دستگاه‌های حیاتی، از دنیا رفت.

همچنین ماموران وزارت اطلاعات شب گذشته با مراجعه به بیمارستان تمامی پرونده پزشکی خانم خزایی و گوشی‌های همراه خانواده ایشان را با خود برده‌اند.

پس از دستگیری ظالمانه، تا ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ خانواده او هیچ اطلاعی از وضعیت وی نداشتند. پس از آن خانم خزایی در تماسی کوتاه گفته بود که از زندان قرچک به اوین منتقل شده است.

خانم خزایی پس از صدور حکم بازداشت، با وجود ابتلا به بیماری ام اس و سرطلان، در زمان انتقال به زندان بر اثر ضربه ماموران دچار شکستگی در ناحیه سر می‌شود و به بیمارستان شریعتی منتقل می‌شود.
+34
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  bachchetehroon - ونکوور، کانادا

  یادش گرامی. قربانی گنگ جنایتکار حکومت فقر و ترس
  0
  56
  یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  کیانپور - ونکوور، کانادا

  خدا رحمتش کنه. روحش شاد باشه
  0
  32
  یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۶:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران
  در قتل و اعدامی که توسط خامنه ای مفعول و رژیمش و‌دست اندر کاران مفعولش صورت میگیرد، هر ایرانی، چه داخل ایران و هر ایرانی خارج از ایران نیز مسئول است. سکوت ما نشان از مسئولیت ما دارد، با سکوت ما، رژیم منحوث مفعولین از جمله رهبر، صدور حکم قتلی دیگر را امضاء میزند
  0
  19
  یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.