اولین تصویر از پوریا زراعتی در بیمارستان پس از حمله افراد ناشناس با سلاح سرد به وی

پوریا زراعتی، مجری شبکه ایران اینترنشنال که روز جمعه در لندن با حمله افرادی با چاقو مجروح و به بیمارستان منتقل شد، نخستین تصویر از خود در بیمارستان را در حساب شخصی‌اش در شبکه ایکس با نشان دادن علامت پیروزی با دستانش منتشر کرد.
+96
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  دین و روحانیونی که از یک خبرنگار و افکار او بترسند و قصد جانش را بکنند مطمئن دینی شیطانی و روحانیونی جنایتکار هستند که از همه کس و همه چیز ترس دارند. این دین و روحانیون آینده ای در ایران نخواهند داشت
  7
  79
  شنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  زنده باد پوریا جان مسلماً انتقام تو و دیگر خبرنگاران و آزادیخواهان مجروح و یا مقتول توسط رژیم تبهکار ملایان را ملت ایران بزودی از ملایان و حامیان جنایتکار آنها خواهند گرفت و این اقدامات بزدلانه رژیم ملایان تنها نابودی آن را تسریع خواهد بخشید و بس.
  5
  53
  شنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  sabbas - لندن، انگلستان

  زنده باد پویا زراعتی. به امید بهبودی سریع. حکومت دینی فاسد و خفقان اور و سادیسمی اسلام از این بهتر نمیشه و در مراحل اخر عمرشه.
  4
  47
  شنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۹:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  زنده باد رضاشاه دوم‌ پهلوی - پاریس، فرانسه

  بزودی توله های این نجاست های اسلامی را در سر تا سر دنیا مورد ادب کردن قرار خواهیم داد تا دیگر جرات حمله و اهانت به فرزندان ایران زمین را نداشته باشند. از کانادا و آمریکا شروع خواهیم کرد و اروپا و آسیا هم در امان نخواهد ماند! می شناسیم توله های این انگل زاده های اسلامی را و انتقام خواهیم گرفت!
  4
  33
  شنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۹:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.