حمله امام جمعه شیراز به بازدید کنندگان مسجد نصیرالملک: می‌دانید که چه کاری سر همه در می‌آورم

لطف‌الله دژکام امام جمعه شیراز نسبت به حجاب گردشگران در مسجد نصیرالملک واکنش نشان داد و گفت: ما دلمان خوش است که گردشگر داریم، باوجود اینکه به اینجا می‌آید و‌ می‌داند که مسجد است احترام را نگه نمی‌دارد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛  لطف‌الله دژکام امام جمعه شیراز نسبت به برخی بدرفتاری‌های گردشگران در مسجد نصیرالملک گفت: ما دلمان خوش است که گردشگر داریم، باوجود اینکه به اینجا می‌آید و‌ می‌داند که مسجد است احترام را نگه نمی‌دارد. این چه وضعیتی است که ما می‌خواهیم دو رکعت نماز در مسجد خودمان بخوانیم غوغا و جنجال پیش می‌آید و انگار طلبکار هستند. ما که بلیت به کسی نفروختم که طبلکار هستید.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ اظهارات او بدین شرح است:

صریح عرض می‌کنم هر گردشگر محترمی که به بازدید مسجد نصیرالملک می‌آید قدمش بر چشم اما آداب و مقررات فرهنگی را باید رعایت کنند. این‌مکان برای ما وقف شده، بهره‌برداری مسجد وکیل و‌ مسجد مشیر ما هستیم، اگر دیگری می‌خواد بیاید استفاده کند تا وقتی مزاحم ما نیست حق دارد اگر مزاحم شود شرعا و قانونا حق ندارد.

در این خصوص از مسئولان مطالبه داریم و گاه سکوت می‌کنیم که خودشان متوجه شوند اما ظاهرا بدتر می‌شود و اگر نمی‌توانند مدیریت کنند اعلام می‌کنم که مسجد نصیرالملک و مسجد وکیل را خودم و به سبک خودم مدیریت کنم.

من شنیدم امروز به یک خانم محترم فحش دادند، اگر چنین چیزی ثابت شود می‌دانید که چه کاری سر همه در می‌آورم. هرچه ما هیچ چیزی نمی‌گوییم فکر می‌کنند همه کاره هستند. هیات امنای پوسیده‌ای که نمی‌تواند اداره کند برود کنار، کسی که نمی‌فهمد حالی‌اش می‌کنیم. فضای شهر را به بازی‌گرفتند، اگر نمی‌توانند اعلام کنند ما حداقل فضاهای مذهبی خودمان را که می‌توانیم اداره کنیم.
+5
رأی دهید
-56

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  این ک. ک..ها از بس مال مفت خوردند ، هار شدند !!
  3
  80
  جمعه ۱۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۱:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  نرید بابا آخه مسجدم شد جا برای دیدن. نرید تا ر... بشه به حال این فاسد حرامخوار
  4
  75
  جمعه ۱۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۱:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Butler - سیدنی، استرالیا

  این قر.. شیطان الله دژکام راست گفته مسجد جای ر.... و ش.... نه گردشگری البته وقتی خلوت شد مسجدها را هم آخوند ها برای بساط لواط کاری هم استفاده می کنند اگر نمی خواهید ب.... یا بش... و لواط هم دوست ندارید برای چه می روید مسجد؟
  1
  69
  جمعه ۱۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۱:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران

  با مزخرف گویی و یاوه گوئی هایت داری بلایی که به سر دستغیب آوردیم سر تو هم بیاوریم، اتنخاب با خودت، ما منتظر زر زدن بعدی تو ابله نمیشویم، این را تهدید حساب نکن، حتمی بدان. کتلت شدن یا املت شدن انتخاب تو هست حالا منتظر زر زدن بعدی هستیم تا نتیجه را با عملمان به تو و امثال تو‌ثابت کنیم.
  4
  61
  جمعه ۱۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۲:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.