«روزی که مردم منطقه نظامیان آمریکایی را از تیرهای برق در خیابان‌های بغداد و منامه آویزان کنند»

ایلنا: معاون هماهنگ‌کننده‌ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: روزی که مردم منطقه نظامیان آمریکایی را از تیرهای برق در خیابان‌های بغداد و منامه آویزان کنند چندان دیر نیست و آمریکایی‌ها باید خودشان را برای مواجهه با این وضعیت آماده کنند.
 
به گزارش ایلنا؛ سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ‌کننده‌ی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مجاهدان عالم در قبال جنایت‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی بیکار ننشسته‌اند، اظهار داشت: این عالم صاحب دارد و براساس سنت‌های شناخته شده‌ای اداره می‌شود. امام خامنه‌ای در اولین واکنش نسبت به عملیات طوفان الاقصی به یک سنت الهی اشاره کردند و فرمودند وقتی ظلم و جنایت از حد گذشت و درنده‌خویی به نهایت رسید، باید منتظر طوفان بود.
 
وی افزود: صهیونیست‌ها بعد از طوفان‌الاقصی باید به خودشان می‌آمدند و از شدت ظلم و جنایت می‌کاستند و راه حساب شده‌تری را در پیش می‌گرفتند. در این صورت دست‌کم برای یک دهه دیگر عمر حکومت‌شان تمدید می‌شد. اما آن‌ها با شدت بخشیدن به جنایت علیه بشریت، راه میان‌بری برای نابودی خودشان گشوده‌ و زمینه را برای وقوع حادثه‌ای مهیب‌تر از طوفان الاقصی فراهم کردند.
 
معاون هماهنگ‌کننده‌ی سپاه با بیان اینکه عمق جنایت‌پیشگی صهیونیست­‌ها افکار عمومی منطقه و مردم جهان را به ستوه آورده، خاطرنشان کرد: اکنون چنان عزمی در مردم منطقه ایجاد شده که سابقه نداشته و وقتی حرکت بزرگ و عمومی مردم منطقه آغاز شود، هیچ نیرویی نمی‌تواند با آن به مقابله برخیزد. امروز با قاطعیت می‌توان گفت بین این زنجیره‌ی حوادث و زوال قطعی رژیم صهیونیستی هیچ فاصله‌ای نخواهد بود.
 
سردار نقدی با اشاره به پشتیبانی کامل آمریکا از جنایت‌های صهیونیست‌ها، اظهار کرد: پس از طوفان‌الاقصی آمریکا هم می‌توانست راهبرد حساب شده و پیچیده‌تری را در پیش بگیرد، اما انگار خواست پروردگار بود که سرنوشت رژیم جنایتکار آمریکا با فرزند نحس و شوم خودش در خاورمیانه گره بخورد.
 
وی تصریح کرد: خداوند متعال برای بیداری بیشتر جامعه‌ی بشری و آمادگی جدی‌تر مجاهدان، به آمریکا و رژیم صهیونیستی مهلت داده اما آن‌ها از این حقیقت غافل هستند که عذابی خوارکننده برای‌شان تدارک دیده شده است. اگر این جنایت‌ها نبود موج اعتراض به موجودیت رژیم صهیونیستی به داخل کاخ سفید نمی‌رسید و بیداری درونی در ارتش آمریکا آن نظامی آمریکایی را به مرحله خودسوزی نمی‌رساند. قابل پیش بینی است که با ادامه‌ی این روند باید منتظر اعتراض نظامیان بلندپایه‌ی آمریکایی باشیم.
 
سردار نقدی اظهار کرد: رژیم آمریکا هزینه زیادی برای کادرسازی و تربیت یک نسل امریکوفیل در عراق پرداخت و نتایج قابل توجهی هم بدست آورد اما با خط مشی و راهبردی که در قبال فلسطین در پیش گرفت آن سرمایه‌گذاری دود شد. روزی که مردم منطقه نظامیان آمریکایی را از تیرهای برق در خیابان‌های بغداد و منامه آویزان کنند چندان دیر نیست و آمریکایی‌ها باید خودشان را برای مواجهه با این وضعیت آماده کنند.
+3
رأی دهید
-78

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان

  خبری ناخوش واسه هواداران پوچ خالی. سازمان ملل متحد امشب قطعنامه شورای امنیت در محکوم کردن جنایت‌های اسرائیل و توقف جنگ و خونریزی در غزه را با اکثریت اراء صادر کرد . حالا شماها برید خودتون را جررررر بدید
  72
  11
  ‌سه شنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۱:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  حضرت خودم (ع) - ریودوژانیرو، برزیل

  نقدی گامبوی لاشی!🤮 اول مراقب خیک نحس و نجس خودت باش به خاطر مشارکت در سرکوب خونین اعتراضات دانشجویی و حمله به کوی دانشگاه در تیرماه ۱۳۷۸ ، سرکوب و شکنجه علنی مردم در سال ۱۳۸۸ و پرونده سیاه و قطور ضدحقوق بشری ، خودتو از تیر برق بغلی آخوند احمد و محمد خاتمی آویزون نکنن ، بعد برای آمریکاییا خط و نشون بکش🤣🤣🤣
  30
  52
  ‌سه شنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۱:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران

  آقای نقدی تیر های چراغ برق در انتظار گردن بی غیرت شما مزدوران میباشد که هزاران بلکه میلیونها ایرانی را جهت تثبیت نظام منحوس اسلامی و خامنه ای متوهم در طی ۴۵ سال بقتل رسانده اید .
  31
  57
  ‌سه شنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۶:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  ایران جویدان - جیبوتی، آنگولا

  مطمیًن باش انروز زودتر از اونروزی نخواهد بود که مردم ایران شما حـ...ای تخم عرب رو از تیر چراغ برق‌ها آویزون خواهند کرد.
  8
  44
  ‌سه شنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۷:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  keyanrad - منچستر، انگلستان

  برنامه‌ایی که برای خودشون توسط مردم ایران طراحی شده رو داره برای آمریکاییها تکرار میکنه پفیوز تیر برقها سندش بنامتون خورده و منتظر وجود ناپاکتون هست تا ایران رو از وجودتون پاک کنند پدر نامرد
  3
  38
  ‌سه شنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۷:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  vg2000 - اسلو، نروژ

  دیارکو - قره تپه، آذربایجان
  اسکول دیگه چیزی از غزه باقی نمونده
  5
  28
  ‌سه شنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  اتفاقا با جنایاتی که شما اسلامیستهای ضد ایران‌ در حق مردم کردید، این گردنهای کلفت بشکه های بیخاصیتی مثل فرماندهان لواط کار سپاه و بسیج و آخوندهای شیاد هست که از تیرهای برق آویزان میشه. در مورد عراق و سوریه هم همین الانش مشغول سوزاندن و پامالی عکس امثال قاسم کتلت گچکار و خامنه ای ابلیس مفعول هستند. بقیه فرماندهان سپاه را هم که اسرائیل مشغول تبدیل به کتلت و کوکو هست.🤭🤭
  0
  9
  ‌سه شنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.