سال بد برای آخوندها: قتل اکرمی و افشای رابطه نامشروع حمید رسایی

مهدی محمدی روز شنبه، چهارم فروردین، مقتول را «معاون حوزه علمیه ماهشهر» معرفی کرده استایران وایر:دادستان عمومی ماهشهر از کشته شدن یک روحانی در این شهر در استان خوزستان و آغاز تحقیقات برای شناسایی «عامل یا عوامل» این قتل خبر داد.

مهدی محمدی روز شنبه، چهارم فروردین، مقتول را «معاون حوزه علمیه ماهشهر» معرفی کرده است که جسدش در نزدیکی یکی از شهرک‌های واقع در این شهر پیدا شده است.

همزمان کانال تلگرامی رادیو گیلان٬ به نقل سردار جمال الدین آبرومند٬ معاون اجرایی رییس مجلس٬ نوشت که حمید رسایی٬ از راه یافتگان به مجلس دوازدهم٬ با زنی رابطه خارج از چارچوب شرع اسلام دارد.

بر اساس خبر منتشر شده  جمال آبرومند به کنایه گفته است: «آقایی که در تهران توانسته با زور پول قسم قرآن با شش درصد رای وارد مجلس شود ، به آن شش درصد به اصطلاح طرفدارانش پاسخ شفاف دهد که اگر همسر رسمی محضری اختیار کرده ، پس رابطه اش با سرکار حاجیه خانم فاطمه سادات جعفری که هم اینک در منزل استیجاری جناب حجت الاسلام حمید رسایی در خیابان فرشته تهران زندگی میکند و با سفارش آقای نماینده در مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران تهران استخدام گردیده ، دیگر کیست؟!»

کانال تلگرامی رادیو گیلان پیشتر نیز خبر روابط خارج از چارچوب شریعت برخی از مقامات نظام جمهوری اسلامی را منتشر کرده بود.

در رابطه با حادثه منجر به قتل در ماهشهر نیز خبرگزاری حوزه مقتول را حمزه اکرمی از «اساتید حوزه علمیه ماهشهر» معرفی کرده و به نقل از مدیر حوزه علمیه استان خوزستان نوشته است که او خواستار پی‌گیری این حادثه و «اطلاع‌رسانی مسئولان ذیربط» شده است.

مدیر حوزه علمیه خوزستان مرگ این روحانی را «حادثه‌ای مشکوک به قتل» خوانده است.

خبرگزاری حوزه بر اساس «شنیده‌ها» اعلام کرده که حمزه اکرمی توسط «سارقان» به قتل رسیده و پیکر او «جنب راه‌آهن ماهشهر» پیدا شده است.

طی یک سال اخیر حوادثی از این دست برای افراد معمم در ایران رخ داده است.

اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۲ عباسعلی سلیمانی، عضو مجلس خبرگان رهبری و نماینده پیشین رهبر جمهوری اسلامی در استان سیستان‌ و بلوچستان، به ضرب گلوله نگهبان یک بانک در شهرستان بابلسر کشته شد.

در اردیبهشت سال گذشته همچنین پلیس تهران خبر داد یک روحانی ۳۵ ساله در بلوار مرزداران تهران «توسط یک دستگاه خودروی سواری زیرگرفته شد.»

همچنین در اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۲ گزارش‌هایی از حمله با «سلاح سرد» به امام جمعه یکی از روستاهای اطراف ساوه و امام جماعت سازمان بازنشستگی شهرداری تهران منتشر شد.

همچنین تصاویری از روابط خارج از چارچوب شریعت برخی از روحانیون مسئول در نظام جمهوری اسلامی منتشر شده است. از جمله رابطه جنسی یک مرد روحانی به‌نام حجت الاسلام مهدی حق‌شناس با شوهر خواهر همسرش افشا شد.

رادیو گیلان همچنان پیام‌های گفتگوی جنسی مهدی حق‌شناس با باجه‌اش را نیز منتشر کرده است.

مهدی حق‌شناس، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در شهر گیلان بود.تصاویری از روابط خارج از چارچوب شریعت برخی از روحانیون مسئول در نظام جمهوری اسلامی منتشر شده است
+108
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  با عرض معذرت، ... مدفوع را هر چه هم بزنی گندش بیشتر میشه . توی لنجنزار گل لاله نخواهد رویید
  3
  89
  یکشنبه ۰۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  رژیم و مسئولینش از خود مفعول گرفته تا یک آخوند شیپیشو و چهارتا لباس شخصی پیزوری و بسیجی اُبنه ای همه بنحوی درگیر فسادند و ظاهراً فساد فاکتوری مهم برای عضویت در بدنه رژیم ، برای مسئولین هست ! حالا مثلاً با این افشاگری ، الان رسایی میاد و مثل شیخ گریان کاظم صدیقی به ناله و گریه میوفته که دروغه و اَل و بَل !!؟ خیلی راحت میگه همسر صیغه ای منه !
  4
  74
  یکشنبه ۰۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  سهراب هیچستانی - لاهه، هلند

  . بزرگترین خدمتی که آخوندهای عهد بوق و فاسد به ایران و ایرانی کرده اند دین گریزی در میان مردم است. بی دینی به صورت یک سونامی در میان جوانان ایرانی به حرکت در آمده است. ویکتور هوگو می گوید: شاید بتوان از هجوم سیل آسای یک ارتش ممانعت کرد اما از هجوم و افکار و عقاید نمی توان جلوگیری کرد:. در یکصد سال قبل هیچگاه مردم ایران اینگونه دین گریز نبوده اند. مساجد سوت و کور شده اند و جز یک عده سالخورده در پای منبرها نمی روند. نسل جدید به جهل و جنون و خرافاتی که ذاتی مذهب است نه گفته اند و راهی دیگر جسته اند در این میان شبکه های مجازی نقش مهمی در بیداری این نسل دارد برای همین این نظام سرکوبگر با سانسور اینترنت به عبث می کوشد مردم را در جهل و بیخبری و ناآگاهی نگهدارد. اما خود بهتر از هر کسی میداند که آب در هاون میکوبد و این سیل بنیان کن ریشه های پوسیده جهل و خرافات را که میوه های زهرآگین ببار می آورد خواهد کند و از صحنه تاریخ جارو خواهد کرد.
  3
  61
  یکشنبه ۰۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران

  آخوند = لجن = دین اسلام = لجنزار
  5
  31
  یکشنبه ۰۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  keyanrad - منچستر، انگلستان
  چه خوب سال پاک کردن عفونت و بوی بد تعفن از کشور عزیزمون ایران توسط باغیرتهای ایران زمین شروع شد
  2
  15
  یکشنبه ۰۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.